Veľkosť
  Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

  Sviečky

  61 Výrobkov
  Zoradiť: Obľúbenosť
  Filter

  Sviečky, ktoré navodia tú správnu atmosféru

  Upokojujúci plameň sviečok v okamihu vyčarí intímnu atmosféru, ako stvorenú pre ničím nerušený relax. Sviečky vám pomôžu vytvoriť slávnostnú atmosféru pri stole a dajú výnimočnú bodku aj za všedným dňom. Vďaka sviečkam si môžete dopriať atmosféru luxusného spa aj u vás v kúpeľni. V neposlednom rade treba vyzdvihnúť aj dekoračnú funkciu počas dňa. WestwingNow má pre vás v ponuke krásne sviečky, ktoré dodajú teplo a útulnosť aj vášmu domovu.

  Dekoratívne sviečky v ponuke WestwingNow

  Pre ľahkú a rýchlu orientáciu využite na stránkach WestwingNow vyhľadávanie sviečok podľa farby, značky aj druhu sviečky. Máme pre vás tortové sviečky na oslavu narodenín aj štíhle sviece pre vaše svietniky. V našom e-shope si ďalej vyberiete aj ozdobné sviečky na Veľkú noc, Vianoce, alebo len tak, pre radosť. Chceli by ste si dopriať teplo a čaro sviečok no obávate sa otvoreného plameňa? Máme pre vás kvalitné LED sviečky na nerozoznanie od tých voskových! Ako najlepšie sviečky vo vašom interiéri využiť?

  Nájdite pre sviečku to pravé miesto

  Pokiaľ sviečka nebude slúžiť len ako dekorácia a chystáte sa ju aj zapáliť, umiestnite ju mimo dosahu detí a zvierat. Sviečka by nemala byť umiestnená v prievane, blízko záclon ani nízko pod poličkami alebo skrinkami. Pre sviečku taktiež vyberte nehorľavý povrch, okolo ktorého často neprechádzate, aby ste ju omylom nezhodili. V neposlednom rade sviečky nikdy nenechajte horieť bez dozoru. Vhodnou alternatívou pre vás sú aj naše kvalitné sviečky na baterky. Získate s nimi všetky výhody klasických sviečok, ich údržba a umiestnenie sú však oveľa menej náročné.

  Sviečka ako dekorácia

  Ozdobné sviečky sú obľúbenými interiérovými dekoráciami samostatne, či umiestnené v svietnikoch a lampášoch. Svietniky na dlhé sviece dodajú vášmu domovu nádych elegancie aj v prípade, že si vyberiete nevšedný dizajn svietnika. Dekoračný podnos na čajové sviečky a kahance je taktiež veľmi populárnou dekoráciou na okrášlenie poličiek a jedálenských stolov. Farbu sviečok na tácke môžete sezónne obmieňať a získať tak vždy aktuálnu a unikátnu sezónnu dekoráciu.

  Sviečky pre každú miestnosť

  Podľa feng shui sviečky v interiéri znásobia dobrú energiu domu. A čo viac, plamienok sviečky v sebe nesie očistnú energiu, ktorá vám pomôže dokonale sa uvoľniť. Izba, do ktorej sviečku umiestnite tak bude vždy nabitá pozitívnou atmosférou. Podľa feng shui je najlepšie sviečku umiestniť do stredu vášho príbytku, alebo do jeho južného, západojužného či severovýchodného rohu. Sviečky by rozhodne nemali chýbať vo vašej spálni, kde vás ich upokojujúci plameň dokonale uvoľní pred zaspávaním. Sviečky v obývačke zase navodia príjemnú atmosféru pre dlhé rozhovory s rodinou a priateľmi. Ako súčasť jedálne zase spravia z každej večere špeciálnu príležitosť. V kúpeľni vytvoria dokonalú atmosféru luxusného spa. A čo viac, podľa feng shui sa postarajú aj o to, že z vášho domu nebudú unikať peniaze.

  Farebné ladenie sviečok

  Sviečky si vždy vyberajte tak, aby farebne ladili s vašou domácnosťou. Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, stavte na istotu a zvoľte sviečky v svetlých odtieňoch. Sviečky v zlatej a striebornej farbe sú veľmi elegantné, červené a zelené sviečky sú zase vhodné na zimné obdobie. A sviečky v pastelových odtieňoch opäť na leto. Nie je to však pravidlo a pri ich výbere sa riaďte vždy svojim vkusom a inštinktom.

  Vyberte si novú sviečku už dnes

  Sviečky z WestwingNow pochádzajú od známych výrobcov overenej kvality. Použitý vosk je zdravotne nezávadný a pokiaľ sa budete o knôtik správne starať, budete z nej mať maximálny pôžitok. Okrem rôznorodých sviečok si môžete vybrať aj krásne a unikátne svietniky a lampáše.

  Aké výhody online nakupovania u nás nájdete?

 • Okrem zariadenia a doplnkov pre každú miestnosť v dome, nájdete aj inšpirácie v podobe plne zariadených miestností. Naši zákazníci s obľubou využívajú možnosť zakúpiť si tak hotový interiérový dizajn a vytvoriť si s nami čo najštýlovejší domov.

 • Váš tovar vám vždy privezieme rýchlo, bezpečne a od 30 € úplne zadarmo. Prečo teda nevyužiť všetky naše výhody a nevybrať si k sviečkam aj ďalšie dekorácie, či dokonca aj nový nábytok?

 • Aby sme zaručili vašu maximálnu spokojnosť, ponúkame vám 100 dňovú garanciu vrátenia tovaru.
 • Zútulnite si svoj domov krásnou sviečkou z našej ponuky a vytvorte si dokonalý priestor na relax či meditáciu už dnes!