Hľadať
WestwingNow Logo
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Dekoračné podnosy

49 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Dekoračné podnosy ako krásny doplnok

Dekoračný podnos je naozaj praktickou a štýlovou pomôckou pre domov – či už guľatý, oválny alebo hranatý. Dekoračné podnosy sa používajú skôr ako pekný doplnok pre kuchyňu, obývačku alebo jedáleň. Bezfarebné, s romantickými kvetinovými vzormi, alebo s niekoľkými geometrickými motívmi – podnos možno dostať vo veľmi širokej škále motívov.

Ako môže slúžiť dekoračný podnos?

Veľa z nás ocení ak môžeme doplnky a dekoračné predmety použiť multifunkčne. Dekoračný podnos je nielen praktický, ale má viacero iných funkcií.

 • Existujú podnosy so vstavanou doštičkou na krájanie pečiva.

 • Dekoračné podnosy môžu slúžiť aj k servírovaniu. Pokiaľ chcete predísť nehodám pri prenášaní podnosu z kuchyne k jedálenskému stolu, podnosy s držadlami sú pre to najpraktickejšie.

 • Kto z nás nesníva o raňajkách v posteli? Zaobstarajte si podnos s nôžkami a držadlami, ktorý si môžete zobrať so sebou do postele. S pekným podnosom do postele si môžete v kľude užiť vaše nedeľné raňajky bez obáv, že niečo prevrátite alebo rozlejete.

 • Podnosový stolček spája podnos a odkladací stolík v jednom. Existuje v nespočetných dizajnoch, štýloch aj farbách. Podnosový stolček nielen skvele vyzerá, ale je naviac aj veľmi praktický!

 • S podnosom môžete nielen pekne vystaviť vaše bytové doplnky, ale aj vaše šperky, ktoré môžete na podnose uložiť na komodu. Ako dekoráciu môžete použiť aj keramické alebo sklenené misky. Naplňte ich vodou, položte dovnútra kvet a položte ich na podnos.

 • Objavte dekoračné podnosy na Westwing

  Dekoratívne podnosy sú nevyhnutnosťou v každej domácnosti: Sú tak univerzálne, že ich môžete použiť kdekoľvek. Pozrite sa na našu ponuku v online obchode WestwingNow a vyberte si z dizajnových podnosov do vašej obľúbenej miestnosti.

  Pohodlné a jednoduché doručenie

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969