Hľadať
Pohodlné a jednoduché doručenie
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Aróma difuzéry

31 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Aróma difuzér, ktorý krásne rozvonia celý váš domov

Príjemnú atmosféru v domácnosti tvoria aj vône do bytu, ako vonné sviečky alebo aróma difuzéry. Ich výhodou je, že majú štýlový dizajn dopĺňajúcí akýkoľvek štýl bývania. Priťahujú pozornosť vďaka svojmu štýlovému prevedeniu a jednoducho sa dajú kombinovať s inými dekoráciami a prvkami v miestnosti.

Aróma difuzéry patria k interiérovým doplnkom, ktoré v sebe ukrývajú vonný olej. Vonné tyčinky nasiaknuté týmto esenciálnym olejom dokážu jemnou a neagresívnou vôňou prevoňať pomerne veľký priestor vášho domova. WestwingNow má pre vás pripravené štýlové difuzéry, ktoré rozvoňajú každú jednu miestnosť!

Ako si vybrať aróma difuzér?

Väčšinu aróma difuzérov nájdete v sklenenom alebo keramickom prevedení, vďaka čomu je ich vzhľad výrazný, no pritom ľahko kombinovateľný. Farebných kombinácií nájdete rovno niekoľko, od výrazných možností, akými je zelený, modrý alebo strieborný difuzér, až po obľúbené a univerzálne farby, akými je čierny alebo biely aróma difuzér.

Okrem klasických flaštičkových difuzérov, môžete v našej online ponuke nájsť aj moderné elektrické difuzéry s funkciou LED osvetlenia. Dokúpte k nemu LED sviečky a o príjemnú a bezstarostnú atmosféru máte postarané.

Aróma difuzéry: rôzne vône

Pri aróma difuzéroch je dôležité prihliadať hlavne na vôňu. Ak chcete niečo ťažšie, vhodné hlavne na chladnejšie mesiace, stavte na vanilku, santalové drevo, myrhu, ihličie, šišky, brezovú šťavu a kokos. Na jar a leto sú skvelé kvetinové vône, citrus, jantár, biely čaj, jazmín, či niečo sladšie ako cukrová vata.

Vonný difuzér sa snažte umiestniť tak, aby mal okolo seba dosť miesta. Vôňa z aróma difuzéra musí mať voľný priestor, aby sa dostala aj do ďalších miestností v interiéri. Umiestnite ho napríklad na poličku, skrinku, alebo vitrínu. Snažte sa, aby bol na vyvýšenom mieste.

Do akej miestnosti sa hodí aróma difuzér?

Okrem toho, že vám aróma difuzér pomáha stlmiť nežiadúce pachy v domácnosti, plní aj funkciu estetického a dekoračného kúsku. Z miestností sa difuzéry hodia úplne všade. Dajte ich do obývačky, kúpeľne, predsiene či spálne. V spálni s nimi ale opatrne, aby sa vám dalo zaspať a nebolela vás z vône hlava.

Nakupujte aróma difuzéry online na WestwingNow

Ako je všeobecne známe, aromaterapia dokáže ľuďom uľaviť od mnohých problémov a psychickej nepohody. Objavte aj naše dekoratívne sviečky a svietniky a vytvorte si doma príjemnú atmosféru.

Využite výhody online nakupovania s WestwingNow, akými je rýchle doručenie a možnosť vrátenia do 100 dní. V našej ponuke nájdete výrobky vysokej kvality od renomovaných značiek. Kúpte si aróma difuzér, pomocou ktorého si budete užívať krásnu a sýtu vôňu každý deň!

Pohodlné a jednoduché doručenie

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969