Veľkosť
  Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

  Lampáše

  48 Výrobkov
  Zoradiť: Obľúbenosť
  Filter

  Lampáše na sviečky vám pomôžu vytvoriť oázu pokoja v akomkoľvek interiéri

  Hľadáte zaujímavý doplnok, ktorý doplní obývačku či spálňu, a pritom poskytne zaujímavé vlastnosti? V tom prípade stavte na štýlové lampáše charakteristické nadčasovým dizajnom, prepracovanými detailami a univerzálnosťou. Využijete ich v takmer každej miestnosti a vytvoríte príjemnú atmosféru. Niektorí ich radi kombinujú so svietnikmi či dokonca difuzérmi. To, k čomu budú zladené, je len na vás.

  Veľkou výhodou lampášov je najmä to, že sú mobilné a dajú sa presúvať z miesta na miesto. Ak sa vám v jednej miestnosti už nebudú páčiť, umiestnite ich do druhej. V nosení vám pomôže kovové ucho. Niektoré prevedenia sú však bez neho, a preto ich presúvajte len vtedy, keď v nich nebudú horieť sviečky. Vyhnete sa popáleniu alebo nebezpečenstvu požiaru.

  Masívne a mohutné modely využijete nielen vo vnútri, ale aj v záhrade a na dvore. Skvelo osvetlia záhradný altánok, okolie domu či dokonca príjazdovú cestu. Na WestwingNow objavíte zaujímavé sady, ktoré sa dajú spolu veľmi dobre kombinovať. Postavte ich napríklad pri bránku alebo vchodové dvere.

  Premýšľate, že by ste aspoň jeden lampáš vyskúšali? Prezrite si pestrú ponuku WestwingNow obohatenú o kvalitné kúsky renomovaných značiek. Rôzne farebné prevedenia a materiály zaručujú, že sa v nej určite nájdete.

  Ponuka štýlových lampášov online na WestwingNow

  Nájsť si ten najlepší lampáš nie je vôbec náročné. Na WestwingNow objavíte modely, ktoré sa od seba odlišujú farbou, tvarom či celkovým vzhľadom. Doplniť nimi môžete interiér aj exteriér. Do záhrady a na dvor sa vám budú hodiť najmä počas jari a leta. Dlhé teplé večery strávené s priateľmi pozdvihnete lampášmi o niekoľko úrovní vyššie.

 • Dekoratívne lampáše v strednej veľkosti sa budú hodiť do menších domácností. Umiestnite ich na stôl, poličku alebo komodu.
 • Väčšie modely si zamilujete vo veľkých obývačkách a spálňach. Vyplnia prázdne miesto v rohu a pri sedačke. Skombinovať ich môžete aj s inými kusmi nábytku alebo sa pozrite na naše dekorácie, ktorými môžete jednoducho lampáš doplniť.
 • Ponuka WestwingNow sa dá filtrovať presne podľa potrieb domácnosti. Vyberte si preferovanú farbu, materiál a štýl. K najobľúbenejším odtieňom sa radí čierna, pretože sa jednoducho kombinuje s ostatnými kúskami v domácnosti. Nie je však jediná. Rovnako je na tom biela a šedá. Chceli by ste trochu experimentovať? Siahnite po zlatej a striebornej. Metalické farby sú posledné roky obľúbené a najlepšie vyzerajú s tými univerzálnymi.

  Farbou však nič nekončí. WestwingNow vám umožňuje vybrať si lampáš v materiáli podľa vašich preferencií. Drevo je klasika a nikdy nesklame. Hodí sa do každej domácnosti a štýlu. Nájdete ho vo viacerých odtieňoch. Druhým obľúbeným je kov. Vďaka svojej odolnosti sa hodí dnu aj von. Spravidla sa objavuje v metalických prevedeniach a je minimalistický. Nezaberie toľko miesta ako masívne drevo.

  K iným typom materiálu sa radí umelá hmota a keramika, známa tradičným, no pritom moderným výzorom. V prípade, že by ste nevedeli, ako lampáš skombinovať, nechajte sa inšpirovať našou sekciou Shop the look, kde objavíte hotové štylizácie.

  Ku každému lampášu si vyberte ešte pekné a výrazné sviečky. Najlepšie väčšie a masívnejšie modely. Budete si tak istí, že po zapálení nezaniknú a bude ich vidno. Nakupujte na WestwingNow a užívajte si desiatky benefitov, akými sú renomované značky, rýchla doprava a 100 dní na vrátenie tovaru.

  Doprajte si príjemnú atmosféru štýlovými lampášmi z WestwingNow a ponorte sa do čarovného sveta svetelných dekorácií.