Hľadať
WestwingNow Logo
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Svietniky

135 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Svietniky: vytvorte si doma kúzelnú atmosféru

Svietniky patria medzi veľmi obľúbené dekorácie vhodné do každej jednej miestnosti. Sú zaujímavé, pritiahnu pozornosť a vedia vytvoriť príjemnú atmosféru. Ich výhodou je najmä to, že sú dekoráciou v tme i za svetla.

Kým niektoré kúsky v domácnosti sú trendy len zopár rokov, svietniky sú na tom úplne inak. Populárne sú dlhé roky a je len veľmi malá pravdepodobnosť, že vyjdú z módy. Okrem toho, že domácnosť krásne dopĺňajú, prinášajú taktiež dôležité funkcie a vlastnosti. Poskytujú miesto, kde môžete vložiť sviečku, využiť sa dajú vonku aj vnútri a plnia úlohu aj doplnkového svietidla.

Páči sa vám trend svietnikov a chceli by ste si domácnosť oživiť niečím zaujímavým? Pozrite si ponuku WestwingNow, ktorá sa môže pýšiť množstvom krásnych modelov. Na svoje si príde úplne každý, nehľadiac na štýl zariadenia.

Dekoračné svietniky v online ponuke WestwingNow

Svetlo výrazne ovplyvňuje atmosféru a náladu v jednotlivých miestnostiach. Teplé svetlo vo forme plamienka sviečky vás príjemne naladí na oddych a vytvorí útulný priestor. Aby ste si mohli dopriať tento výnimočný pocit, potrebujete praktické a štýlové svietniky.

Zavísí len od vás a vášho vkusu, aký štýl a dizajn si vyberiete. V našej online ponuke svietnikov na WestwingNow si nájde originálny a dizajnový svietnik úplne každý.

Jednoducho zariadené priestory si prídu na svoje pri kove. Milovníci iných štýlov, ktoré v sebe kombinujú viac doplnkov, môžu zvoliť masívnejšie drevené svietniky.

Neviete si vybrať a chceli by ste úplne všetko? K obľúbeným materiálom svietnikov sa radí samozrejme sklo, ktoré patrí k starej dobrej klasike. Sklenené svietniky nájdete ho vo viacerých odtieňoch.

Ďalej sa stretnete s kovom, betónom, drevom a umelou hmotou. Populárna je tiež kombinácia viacerých materiálov, ako skla a dreva. Prípadne zvoľte svietniky na čajové sviečky, ktoré ponúkajú veľký výber farieb, veľkostí či tvarov.

Farebné svietniky vyzerajú veľmi dobre aj počas dňa, keď v nich nie je zapálená sviečka. Dajú sa kombinovať s inými farebnými odtieňmi a materiálmi. Vyzerajú skvelo aj ako dekorácia, ktorú môžete položiť na jedálenský stôl, poličku, či skrinku.

Vysoké svietniky na sviečku pre váš interiér

Vysoké svietniky predstavujú skvelý kúsok do interiéru. V malej či veľkej miestnosti nezaniknú, pretože sú masívne. Krásne doplnia komodu alebo regál. Postaviť ich môžete napríklad na poličku, k váze a rastline.

Na zem, do interiéru aj exteriéru, sa vám budú hodiť masívnejšie a veľké svietniky. Zvoľte preto štýlové lampáše, do ktorých môžete umiestniť sviečky, a tak osvetlite celú miestnosť či altánok. Ak hľadáte svietniky na stôl, prezrite si ponuku stredne veľkých, no pritom stále výrazných modelov. Doplňte svoj jedálenský, konferenčný či dokonca nočný stolík pekným doplnkom.

Vyberte si svietnik z krásnej ponuky WestwingNow

Veľkým plusom svietnikov je to, že sa dajú využiť v každej miestnosti. V spálni navodia intímnu atmosféru, v obývačke zas pohodlie a komfort. Využiť sa dajú tiež v hosťovskej izbe a predsieni.

Pri kúpe svietnika si nezabudnite vybrať aj pekné sviečky. WestwingNow vám ponúka viacero možností. Vyberte si farbu, tvar a typ svietenia podľa seba. Okrem klasického knotu môžete zvoliť aj LED sviečky.

Nakupujte luxusné svietniky na WestwingNow a užívajte si množstvo výhod online nakupovania. K tým, ktoré oceníte najviac, sa radí rýchla doprava, 100 dní na vrátenie a vysoká kvalita od renomovaných výrobcov. Doplňte svoj domov svietnikom z WestwingNow a premeňte ho na čarovné miesto plné príjemnej atmosféry.

Pohodlné a jednoduché doručenie

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969