Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Doplnky do kúpeľne

311 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Doplnky do kúpeľne pre vaše dokonalé domáce spa

Kúpeľňa je jednou z pracovných miestností v dome a byte. Pre správny chod domácnosti je nevyhnutná. To, že v nej neoddychujeme a trávime čas skôr chystaním sa do práce či školy však neznamená, že nemôže byť pekná a štýlová. Široká ponuka kúpeľňových dekorácií na WestwingNow vás už po prvom prezretí presvedčí o opaku.

Kúpeľňové doplnky sú charakteristické tým, že okrem štýlového dizajnu majú aj jednu alebo dve funkcie navyše. Napríklad, sprchový záves veľmi pekne doplní každý sprchový kút, no taktiež poskytne súkromie pri sprchovaní a postará sa o to, aby voda nešpliechala von. Rovnako sú na tom držiaky na uteráky, koše na bielizeň a množstvo ďalších dekorácií. Nečakajte a vyberte si do svojej kúpeľne aspoň jeden zaujímavý kúsok aj vy a vytvorte si dokonalé spa v pohodlí vášho domova.

Vylepšite si svoju kúpeľňu s výrobkami z WestwingNow

Pri nakupovaní na WestwingNow zistíte, že ponuka je široká a obsahuje desiatky rôznych zaujímavých kúskov. Vyberať by ste nemali len podľa dizajnu a výzoru, ale aj funkcie, ktorú bude výrobok spĺňať. V kúpeľni vám nesmú chýbať:

 • Štýlové súpravy - Chcete, aby vaša kúpeľňa vyzerala jednotne a moderne? V tom prípade ju zariaďte do jedného štýlu s dvomi, maximálne tromi farbami. Pri kombinovaní vám pomôžu súpravy v rovnakom odtieni, tvare a materiáli. Na WestwingNow objavíte rovno niekoľko možností, ako napríklad kombináciu dávkovača na mydlo, pohára na zubné kefky a toaletné kefy. Je len na vás, čo všetko bude súprava obsahovať. Jednotná farba alebo farebná kombinácia spraví z kúpeľne jednu z najobľúbenejších miestností. Bude nielen dobre vyzerať, ale taktiež poskytne príjemnú atmosféru. Svoje súpravy môžete jednoducho doladiť s praktickým a mäkkúčkým koberčekom alebo kúpeľňovou predložkou.

 • Úložné priestory - Praktické úložné priestory by nemali chýbať v žiadnej kúpeľni. Práve preto sa poobzerajte napríklad po štýlových škatuliach v rôznych farebných prevedeniach alebo zaujímavých skladovacích dózach. Ak túžite po niečom výraznom, stavte na sklenené prevedenie v zelenej, červenej či oranžovej. Dôležitú úlohu v tejto kategórií hrá aj kôš na bielizeň, ktorý miestnosť skvelo doplní a pritom umožní uskladniť všetok špinavý textil. Zabúdať netreba ani na organizér do kúpeľne, vhodný na kozmetiku a šperky. Prípadne si vyberte štýlový podnos alebo policu do vane. A keď si už budete vyberať kôš na bielizeň, nezabudnite ani na ten klasický. Oceníte ho v mnohých situáciách, napríklad keď sa v kúpeľni odličujete alebo ak ju máte spojenú s toaletou.

 • Praktické držiaky a závesy - Dôležitou súčasťou kúpeľne sú aj praktické držiaky vhodné na toaletný papier alebo uteráky. Milovníci tradičného prevedenia si prídu na svoje pri čiernej a bielej. Ak by ste však chceli zaujať a kúpeľňu doplniť niečím výrazným, nebojte sa metalických odtieňov. Vešiaky na uteráky do kúpeľne sú masívnejšie a väčšie ako tie na toaletný papier. Práve preto by ste im mali v kúpeľni vymedziť viac miesta. Najlepšie vyzerajú v blízkosti vane alebo sprchového kúta. Okrem držiakov si nezabudnite vybrať kvalitný a odolný záves. V ponuke WestwingNow nájdete množstvo farebných prevedení či dokonca vzorov. Siahnite po jednofarebnom modeli alebo kvetovanej či tropickej potlači.

 • Hlavné a doplnkové zrkadlo - Kúpeľňa by nebola kúpeľňou, ak by nemala aspoň jedno väčšie zrkadlo umiestnené v okolí umývadla. Využijete ho pri robení účesu a obliekaní. Vhodné je aj na rýchle skontrolovanie mejkapu. Hlavné zrkadlo doplňte ešte menším, doplnkovým na peknom podstavci. Pomôže vám pri dolaďovaní detailov, líčení a môžete ho jednoducho preniesť presne tam, kam potrebujete.

 • 2 v 1: Kúpeľňové doplnky, ktoré sú pekné a funkčné zároveň

  Produkty, ktoré nájdete na WestwingNow sú charakteristické tým, že majú okrem štýlového dizajnu aj praktické funkcie. V kúpeľni ich tak využijete na desiatky spôsobov.

  Zrkadlá, držiaky, závesy či koše sú odeté do zaujímavých farieb a vyrobené z kvalitných materiálov. Pri nakupovaní si vyberáte kúsky od renomovaných a známych značiek, ktoré sú garanciou spokojnosti. WestwingNow vás rozhodne poteší výhodami, ako rýchle doručenie a 100 dní na vrátenie tovaru. Nezabudnite ani na kúpeľňový textil, ktorý môžete nájsť na WestwingNow rovnako v širokom zastúpení, a ktorý vám pomôže zjednotiť a doladiť celkový štýl kúpeľne.

  Ponorte sa do sveta kúpeľňových doplnkov WestwingNow a zariaďte si domácnosť presne podľa svojich predstáv.

  Pohodlné a jednoduché doručenie

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969