Zrkadlá

140 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Filter

Zrkadlá, ktoré si zamilujete!

Svoj zovňajšok kontrolujeme aj niekoľko krát denne a vhodne osvetlené zrkadlo je nenahraditeľnou súčasťou tohto rituálu. Okrem praktickej funkcie v kúpeľniach a na chodbách majú zrkadlá aj dekoračnú funkciu. Dokážu presvetliť a opticky zväčšiť akýkoľvek interiér a vytvoriť intímnu atmosféru. Hľadáte zrkadlo pre vašu chodbu, dekoračné zrkadielko do nástennej galérie alebo voľne stojace zrkadlo pre váš šatník? V ponuke e-shopu WestwingNow nájdete štýlové zrkadlá pre každú miestnosť v byte.

Štýlové a dizajnové zrkadlá do každej miestnosti

Dizajnové zrkadlá na stránkach WestwingNow sú praktickou a okúzľujúcou nástennou dekoráciou. Poradíme vám, ako zvoliť vhodné miesto pre povesenie zrkadla, aj aký typ zrkadla zvoliť.

 • Do kúpeľní je najpraktickejšie umiestniť zrkadlo na miesto s vhodným osvetlením a blízko vašej skrinky s kozmetikou, poväčšine nad umývadlo. Pokiaľ máte v spálni samostatný kozmetický kútik taktiež sa uistite, že je vaše osvetlenie zrkadla postačujúce. Poslúžia vám k tomu naše nástenné lampy. Pri nanášaní mejkapu taktiež oceníte kozmetické a zväčšovacie zrkadlá. Prenosné zrkadlá z ponuky WestwingNow sú krásne na pohľad a veľmi praktické. Umiestniť ich môžete vedľa umývadla, alebo na kozmetický stolík či komodu v spálni.
 • Pokiaľ je súčasťou vašej spálne aj šatník, vyberte si voľne stojace alebo veľké nástenné zrkadlo. Zrkadlo v spálni so šatníkom bude spĺňať praktickú funkciu pri obliekaní sa, malo by byť preto tiež dostatočne osvetlené. Veľké zrkadlá v spálni však umiestnite tak, aby vás zrkadlové odlesky nerušili pri spánku.
 • Aby ste opticky predĺžili kratšiu predsieň, umiestnite zrkadlo na protiľahlú stenu, ako je vchod do bytu. Pohľad na žiarivú plochu zrkadla už odo dverí navyše pôsobí uvítacím dojmom. Čo sa týka šírky zrkadla, naši stylisti odporúčajú zvoliť zrkadlo o niečo väčšie, ako ste pôvodne plánovali. Pokiaľ máte na zrkadlo vyhradený len úzky pás steny, uprednostnite zrkadlo, ktoré je vyššie, nie širšie. Pri plánovaní očarujúcej vstupnej haly vám odporúčame prezrieť si nábytok do predsiene .
 • A čo zrkadlá do obývačky? Vybrať môžete veľké nástenné zrkadlo alebo menšie dizajnové zrkadlá ako súčasť nástennej galérie. Zrkadlo odráža svetlo a tým pádom nebude interiér zaťažovať tak, ako by to možno robil obraz v rovnakej veľkosti. Prítomnosť zrkadiel v obývačke ďalej prispeje k vytvoreniu intímnej atmosféry. Aby zrkadlo pôsobilo ako súčasť miestnosti zaveste ho tak, aby bol jeho stred približne vo výške očí. Čiže okolo 125 centimetrov. Aby bol efekt zrkadla čo najkrajší, umiestnite ho oproti oknám, aby odrážalo denné svetlo. Pokiaľ túto možnosť nemáte, uistite sa aspoň, že zrkadlo odráža nábytok, dekorácie alebo kvety príjemné na pohľad.
 • Ďalšou miestnosťou, do ktorej sa odporúča umiestniť zrkadlo je jedáleň. Zrkadlo v jedálni by malo byť umiestnené tak, aby sa v ňom odzrkadľoval jedálenský stôl. Povesenie zrkadla nad príručnú komodu umiestnenú pozdĺž stola vám podľa feng shui zaručí hojnosť a blahobyt.
 • Naša ponuka zrkadiel: nájdite si to svoje nové zrkadlo už dnes!

  Na stránkach WestwingNow nájdete všetok náš tovar rozčlenený do kategórií podľa veľkosti, farby aj štýlu produktu. Aký typ zrkadla sa najlepšie hodí do vášho interiéru?

  • Okrúhle zrkadlá pôsobia romantickým dojmom a výborne sa hodia do glam, retro a boho izieb. Okrúhly tvar je zaujímavejší na pohľad ako hranatý a do priestoru vnesie s funkčnosťou aj štýl. Preto sú okrúhle zrkadlá vhodné aj do minimalisticky zariadených domácností, kde sa šetrí dekoráciami.
  • Hranaté zrkadlá pôsobia strohejšie, ako okrúhle. Ostré hrany zrkadla prinesú do vašej domácnosti moderný chic nádych a oživia aj starší interiér. Hranaté zrkadlá sú vhodné do každej miestnosti, kde z praktických dôvodov potrebujete vidieť celú svoju postavu.
  • Dizajnové zrkadlá a súpravy nástenných zrkadiel spĺňajú v prvom rade dekoračnú funkciu. Hoci sa v nich dokonale neuvidíte, odrážajú svetlo a sú lákavé na pohľad. Vyberte si z našej ponuky dekoračných zrkadiel kúsok pre vašu nástennú galériu, alebo nevšedný tvar, ktorý vynikne osamote.
  • Barokové zrkadlá inšpirované 17. a 18. storočím pôsobia luxusným dojmom. Máme ich pre vás v bielom, čiernom aj zlatom ráme, aby ste ich poľahky začlenili do akéhokoľvek interiéru. Barokové zrkadlo s ozdobným rámom sa veľmi rýchlo stane vašim najobľúbenejším kúskom v obývačke, spálni aj na chodbe.

  Štyri dôvody na zakúpenie zrkadiel z našej rozmanitej ponuky

  1. Rôznorodá ponuka: okrem kovových zrkadiel u nás nájdete aj zrkadlá z dreva, skla, mramoru, bambusu alebo kože. Ponúkame vám zrkadlá oválnych aj hranatých tvarov a unikátne dizajnérske kúsky.

  2. Záruka štýlu a kvality: nakupovanie na stránkach WestwingNow je vždy zárukou prvotriednej kvality. Našu ponuku tvoria štýlové dizajnérske kúsky, z ktorých sa budete tešiť dlhé roky.

  3. Pohodlný a bezpečný nákup: tovar vám doručíme rýchlo a bezpečne od 30 eur úplne zadarmo. Pre vašu maximálnu spokojnosť vám ponúkame 100 dňovú garanciu vrátenia tovaru.

  4. Nábytok a dekorácie pre celú domácnosť: na našich stránkach okrem zrkadiel a bytových dekorácií nájdete zariadenie a doplnky pre každú miestnosť v byte.

  Vyberte si na stránkach WestwingNow nádherné zrkadlo, ktoré vnesie svetlo a štýl do vášho domova a spraví ho ešte krajším.