Koberce

525 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
Filter

Koberce: štýlový bytový textil pre váš domov

Koberce sú jedným z najrýchlejších a najefektívnejších spôsobov, ako oživiť váš interiér. Zdá sa vám vaša obývačka nedokončená a vaša spálňa fádna? Možno za to môžu práve ničím nepokryté dlážky. Koberce vnesú do izieb štýl, pohodlie a charakter. Účinne tlmia hluk, regulujú teplo a vizuálne rozdelia aj otvorené prechodné izby. Vstúpte s WestwingNow do sveta kobercov a nájdite v ňom svoj ďalší obľúbený kúsok pre váš domov.

Veľké koberce pokryjú podstatnú časť dlážky v izbe a na interiér pôsobia ako umelecké dielo. Rovnako ako obrazy, kusové koberce vnesú do vašej izby farby, útulnosť, štruktúru a doladia celkový charakter miestnosti. Niet preto divu, že menšie koberce sa používajú aj ako ozdoba na stenu. Vďaka nim aj minimalistická obývačka zariadená v škandinávskom štýle odrazu pôsobí útulne, teplo a pohodlne.

Koberce ďalej dokážu vizuálne rozdeliť miestnosť na jednotlivé zóny. To ocenia hlavne majitelia obývačiek spojených s kuchyňou. Rozmiestnením kobercov vo vašom byte taktiež zmiernite hluk klopkania opätkov po podlahe, alebo dupot detských nôh pri hraní sa. Koberce udržia vo vašom príbytku teplo a navyše aj ochránia vašu dlážku. Na trhu dokonca existujú kúsky vhodné aj na podlahové kúrenie. Je vôbec ešte nad čím váhať pred ich zakúpením?

Široký výber kobercov online na WestwingNow

Naša ponuka kobercov je taká rozmanitá, aká je aj rozmanitosť našich zákazníkov! Hľadáte ručne tkaný jutový koberec pod váš jedálenský stôl? Alebo huňatú kožušinu k nohám vašej postele, či praktickú rohožku do predsiene? Ste na správnom mieste! Využite výhody nakupovania online na stránkach WestwingNow, pohodlne sa usaďte a vychutnajte si výber kobercov z našej bohatej ponuky. Toto všetko u nás nájdete:

 • Koberce s rôznou dĺžkou vlasu, ale aj praktické koberce bez vlasu
 • Materiál kobercov vhodný pre každý štýl a rozpočet: vlna, syntetické vlákno, kožušina, juta, viskóza a iné
 • Ponuka kobercov je okrem štýlu a farby rozdelená aj podľa veľkosti a tvaru pre čo najľahšiu orientáciu
 • Okrem moderných kobercov v rôznych farbách u nás nájdete aj exotické orientálne koberce a jedinečné vintage koberce
 • Originálne ručne tkané koberce a ručne vyšívané koberce
 • Predaj kusových kobercov zahrňujúci aj koberce do exteriéru a behúne do kuchyne
 • Prvotriedna kvalita a atraktívny dizajn

 • Praktické a štýlové koberce do každej izby

  Dôležitým aspektom pri výbere kobercov je zvoliť si okrem krásneho dizajnu aj funkčnosť. My vo WestwingNow o tom vieme a preto vám ponúkame užitočné tipy pri voľbe vášho nového koberca.

  Koberce do obývačky by mali pokryť dlážku medzi gaučom a televíziou a celú plochu pod konferenčným stolíkom. Vyberte si príjemný shaggy koberec, ktorý vydrží väčšiu záťaž nábytku. Farbou ho môžete zladiť k závesom a stenám alebo naopak, zvoliť efektný kontrastný kúsok.

  Koberce do chodby a predsiene by ste mali zvoliť na základe náročnosti na ich údržbu. Pre ľahšie čistenie zvoľte variantu s nízkym vlasom, alebo bez vlasu a nezabudnite ani na protišmykovú podložku. Rohožka do predsiene sa zase postará o zablatené topánky vašich detí. Aby ju deti nezabudli pred vstupom do bytu použiť, vyberte veselú farebnú rohožku.

  Koberce na schody sú obľúbené vďaka izolačnej a protišmykovej schopnosti. Farebne by mali ladiť s dlážkou vášho horného poschodia.

  Koberce do kuchyne sú veľmi obľúbené v bytoch zariadených podľa feng shui. Podľa tejto filozofie bývania, behúne zaručia prúdenie dobrej energie do bytu. Zvoľte radšej variantu bez vlasu a nezabudnite ani na protišmykovú podložku.

  A aké koberce sú vhodné k posteli? Do spálne sa najlepšie hodia huňaté luxusné koberce. Ten šteklivý pocit, keď na nich po prebudení stúpite bosou nohou vám spríjemní deň už od samotného rána.

  Do detskej izby zvoľte koberce s nízkym vlasom. Do nízkeho koberca sa nebudú zachytávať kolieska autíčok na hranie a budú sa na ňom dobre stavať aj stavebnice.

  Funkčnosť a estetickosť kobercov si užite naplno aj vonku! Exteriérové koberce na terasu či balkón spríjemnia vonkajšie posedenie a farebne ho oživia počas celého roka.

  Využite výhody nakupovania online a z vďaky za prejavenú dôveru vám objednávku nad 30 eur doručíme zadarmo. Váš nový koberec, ale aj sedačku a doplnky vám privezieme rýchlo, aby ste sa z nich mohli tešiť čo najskôr.

  Vytvorte si s WestwingNow váš vysnený domov a vyberte si už dnes z našej ponuky štýlových a kvalitných kobercov.