Nábytok

2910 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Filter

Nábytok z WestwingNow: vytvorte si svoj vysnívaný domov

Váš domov je miesto, kde môžete byť sami sebou, uvoľniť sa a venovať sa svojim obľúbeným činnostiam. Zariadenie vášho domova tak priamo vplýva na vašu psychickú pohodu a prináša radosť do života. Preto sa často vynára otázka, ako si svoje bývanie spríjemniť? Odpoveď na ňu je jednoduchá: výberom pohodlného, funkčného a krásneho nábytku.

Či už je váš štýl viac retro, alebo uprednostňujete luxusné kúsky, náš internetový obchod s nábytkom WestwingNow pokryje všetky vaše nároky na bývanie. A to od obývačky, cez jedáleň po spálňu a dokonca aj kanceláriu.

 • Okrem bohatej ponuky nábytku pre každý štýl, na stránkach nášho e-shopu nájdete aj fotografie plne zariadených izieb. Naši interiérový stylisti ich pre vás s láskou pripravujú, aby ste si vedeli čo najlepšie daný kus nábytku predstaviť aj u vás doma. Nájdete u nás inšpirácie a nábytok pre moderný dom, vintage byt, aj romantickú chatu v prírode.

 • Na stránkach WestwingNow vám prinášame širokú ponuku exkluzívneho nábytku a doplnkov, čo však majú všetky kúsky spoločné? Záruku prvotriednej kvality a prevedenia, aby skrášľovali váš domov a prinášali vám radosť po dlhé roky. S našou pomocou pri výbere nábytku známych a renomovaných značiek bude aj váš domov vyzerať ako z magazínu o bývaní.

 • Štýlový a dizajnový nábytok do každej miestnosti

  Pre čo najľahšiu navigáciu a príjemný nákup nábytku online v našom e-shope sme pre vás pripravili kategórie nábytku podľa miestnosti. A čo všetko na vás čaká na webových stránkach WestwingNow?

  Obývacia izba: Nájdete tu sedacie súpravy rôznych tvarov a veľkostí. Vďaka pohodlným rozkladacím pohovkám sa u vás do ružova vyspia aj hostia a každý člen rodiny si na nich nájde svoje miesto pri sledovaní televízie. Pohodlným kreslom s príručným stolíkom zase vytvoríte atraktívny kútik na čítanie. Menšie taburetky a pufy vám poskytnú extra miesto na sedenie a nezabudnite ani na konferenčný stolík s úložným priestorom na spoločenské hry.

  Jedáleň: Vybrali sme pre vás stoly a stoličky rôznych rozmerov tak, aby dokonale zapadli aj do vašej jedálne, alebo kuchyne. Jedálenský stôl je predsa to pravé srdce domu, okolo ktorého sa stretáva rodina niekoľko krát denné pri jedle, a kde sa oslavujú Vianoce, výročia aj Veľká Noc. Vďaka dobrému rozmiestneniu jedálenských stoličiek budú vaše rodinné stretnutia pri stole ešte väčšie a veselšie. A aby ste mali jedlo aj nápoje vždy po ruke, vyberte si jednu z našich príručných komod do jedálne.

  Spálňa: Očaria vás naše štýlové postele a kvalitné matrace vám zaručia ten najsladší spánok. Dobré ráno predsa začína hneď po prebudení, súhlasíte? Nočné stolíky šikovne skryjú všetky naše drobnosti a dodajú vašej spálni individuálny charakter, rovnako ako aj šatníkové skrine v každom prevedení a farbe. Ešte stále máte vo svojej spálni voľný priestor? Vyplňte ho luxusným kreslom alebo kozmetickým stolíkom, ktoré premenia vašu spálňu na multifunkčnú oázu ničím nerušeného oddychu.

  Predsieň: Zapôsobte na vašich hostí už pri samotnom vstupe do vášho bytu. Očaríme vás ponukou funkčných a štýlových odkladacích skriniek na topánky a stojanov na zavesenie kabátov. Čo budete okrem skríň a miesta na sedenie vo svojej predsieni ďalej potrebovať? No predsa zrkadlo, v ktorom skontrolujete svoj zovňajšok pred odchodom z domu.

  Kancelária: Nič nezvýši vašu produktivitu pri práci tak, ako vhodne zariadená pracovňa. A my vo WestwingNow to dobre vieme, preto sme pre vás pripravili nábytok pre domácu pracovňu. Okrem ergonomického tvaru vás naše stoly a stoličky prekvapia aj atraktívnym prevedením a dokonale zapadnú do interiéru vášho domova.

  3 kroky, ako si vybrať nábytok online

  Aby bolo vaše nakupovanie nábytku online čo najúspešnejšie, držte sa našich nasledujúcich pravidiel.

  1. Nábytok si poriadne premerajte – okrem šírky a dĺžky vami vybraného kúska dobre zvážte aj jeho výšku. Výška sedačky by mala proporčne korešpondovať s výškou vášho konferenčného stolíka, jedálenský a pracovný stôl so stoličkami a výška postele s rozlohou vašej spálne.

  2. Pozrite si celú galériu k danému produktu, keďže na e-shope s nábytkom WestwingNow vám prinášame aj početné príklady jeho použitia. Venovať pozornosť farebným kombináciám rovnako ako účelovosti produktu vám zaručí správny výber pre váš interiér.

  3. Vo WestwingNow si veľmi vážime vaše recenzie a postrehy, ktoré nás uisťujú o tom, že vám naozaj prinášame kvalitu, funkčnosť a štýl. Recenzie na stránkach uverejňujeme v plnom znení, aby pri rozhodovaní pri výbere pomohli i vám.

  Nakupujte nábytok online na WestwingNow

  Využite výhody nakupovania online na WestwingNow a my sa o vás dobre postaráme. Čo všetko u nás nájdete a prečo sa oplatí kúpiť si nábytok online?

 • Inšpirácie, praktické informácie a možnosť zakúpenia si hotového interiérového dizajnu.
 • Pre najlepší zážitok z nakupovania vám ponúkame platobné výhody, bezpečne a rôznymi spôsobmi.
 • Každý nákup nad 30 € vám z vďaky za prejavenú dôveru doručíme úplne zadarmo a rýchlo, aby ste sa z neho mohli tešiť čo najskôr.
 • A keby vám výrobok predsa len nesedel, máte 100 dní na jeho vrátenie.
 • Objavte štýlový a dizajnový nábytok na WestwingNow a vytvorte si ešte krajší domov.