Hľadať
Pohodlné a jednoduché doručenie
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Hodiny

21 Výrobkov

Hodiny - kombinácia funkčnosti a dizajnu

Aj vtedy, keď si chcete doma iba oddychnúť, je čas dôležitý. Preto sú vo všetkých používaných priestoroch aj hodiny. Môže ísť o nástenné hodiny, ktoré niekedy pôsobia trocha studeno, alebo aj o krajšie typy, ktoré prispievajú k celkovej atmosfére miestnosti.

Či už klasické, ako kuchynské na stenu, ako budík na nočnom stolíku, alebo jednoducho iba ako dekoračný predmet – hodiny nájdu svoje miesto všade. Sú výbornou príležitosťou, ako začleniť ďalší pekný doplnok do celkového vzhľadu miestnosti. Vo Westwing online obchode nájde krásne štýlové hodiny v rôznych štýloch.

Hodiny ako praktický doplnok

Účel hodín je celkom jasný - majú ukazovať aktuálny čas alebo napríklad v prípade stopiek zmerať napríklad určitý časový úsek. Tento účel platí pre analógové ako aj digitálne hodiny. Rozdiel medzi oboma spočíva v tom, že u digitálnych hodín sa čas ukazuje priamo na displeji, podobne ako u počítačov alebo smartphonov, zatiaľ čo analógové hodiny majú ciferník s ručičkami. Obidva varianty sú dostupné napríklad ako náramkové hodinky. Pre ktorý model a dizajn sa nakoniec rozhodnete, záleží na vašom vkuse.

Hodiny ako ozdoba miestnosti

Hodiny však nie sú iba doplnkom v tradičnom slova zmysle, ale aj užitočným a očarujúcim dekoratívnym prvkom v interiéri. Či ide o kuchynské hodiny nad šporákom, nástenné hodiny v predsieni alebo obývačke alebo hodiny ako pútač v jedálni – každému priestoru dodajú pôvab.

Pohodlné a jednoduché doručenie

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969