Hľadať
Pohodlné a jednoduché doručenie
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Vonné sviečky

86 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Vonné sviečky, ktoré vytvoria oázu pokoja

Medzi ľuďmi by sme len ťažko hľadali človeka, ktorý nemá rád krásne vône. Túžite si navodiť príjemnú atmosféru v domácnosti, no neviete, ako na to? Tou najlepšou voľbou sú vonné sviečky, ktoré majú moderný dizajn, no pritom krásne voňajú, čím zlepšujú a zpríjemňujú náladu.

Pre príjemnú bytovú vônu môžete siahnúť po vonných sviečkach alebo zvoliť aróma difuzéry. V oboch prípadoch dosiahnete želaný efekt! Kvalitná vonná sviečka z ponuky WestwingNow plní hneď niekoľko funkcí - rozvonia váš domov a zároveň je aj krásnym doplnkom. Objavte našu štýlovú ponuku a voňavé sviečky vytvoria dokonalú oázu pokoja a pohody aj vo vašom interiéri.

Vyberajte vonné sviečky z ponuky WestwingNow

Vo WestwingNow objavíte širokú ponuku viacerých modelov, od jednoduchších a minimalistických, až k tým výrazným a kombinovaným. V našej ponuke nájdete vonné sviečky v skle , ktorých poháriky po vypálení môžete ďalej využívať ako dekoračný prvok. Vložte do nich napríklad kahance a vytvorte pekné svietniky na čajové sviečky..

Okrem toho si vyberáte aj z rozmanitých materiálov, akými sú betón, keramika, hlina, kov a mramor. Je len na vás, ktorú možnosť zvolíte! Vonné sviečky v našej online ponuke môžete nájsť v rozmanitých farbách a prevedeniach. Tie univerzálne, napríklad biela, hnedá a čierna, sa vám budú ľahko kombinovať, no výrazné kúsky v odtieni zlatej, striebornej alebo modrej pritiahnu pozornosť!

Vôňu sviečky môžete zvoliť napríklad podľa sezóny. Spravidla platí, že ťažšie vône, napríklad škorica, kokos, santalové drevo, či iné dreviny, sú vhodné na jeseň a zimu. Ľahšie arómy, napríklad levanduľa, citrusy a kvety sú určené zas na jar a leto. Vonné sviečky sa líšia aj v počte knotov. Jeden je klasikou, no dva alebo tri vytvárajú pekný a zaujímavý vzhľad.

Ponorte sa do príjemných vôní a atmosféry pomocou výrobkov z WestwingNow. Dekoratívne sviečky a svietniky v našej ponuke sa vyznačujú vysokou kvalitou a štýlovým dizajnom od renomovaných výrobcov. Kúpte si luxusné vonné sviečky online aj vy a užívajte si všetky výhody nakupovania, akými je rýchle doručenie a bezplatné vrátenie do 100 dní.

Pohodlné a jednoduché doručenie

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969