Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Vonné sviečky

100 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
Filter

Vonné sviečky: vytvorte si doma romantickú a pohodovú atmosféru

Túžite si navodiť príjemnú atmosféru v domácnosti, no neviete, ako na to? Tou najlepšou voľbou je vonná sviečka, ktorá má moderný dizajn, no pritom krásne vonia, čím zlepšuje a zpríjemňuje náladu.

V ponuke WestwingNow objavíte širokú ponuku viacerých modelov, od jednoduchších a minimalistických, až k tým výrazným a kombinovaným. Väčšina z nich je odetá do skleneného pohárika, ktorý po vypálení môžete využívať ako dekoračný prvok. Vložte doň napríklad čajovú sviečku a vytvorte pekný svietnik. Okrem toho si vyberáte aj z rozmanitých materiálov, akými sú betón, keramika, hlina, kov a mramor. Je len na vás, ktorú možnosť zvolíte!

Vonné sviečky v našej online ponuke môžete nájsť v rozmanitých farbách a prevedeniach. Tie univerzálne, napríklad biela, hnedá a čierna, sa vám budú ľahko kombinovať, no výrazné kúsky v odtieni zlatej, striebornej alebo modrej pritiahnu pozornosť. Vôňu sviečky môžete zvoliť napríklad podľa sezóny. Spravidla platí, že ťažšie vône, napríklad škorica, kokos, santalové drevo, ihličie, či iné dreviny, sú vhodné na jeseň a zimu. Ľahšie arómy, napríklad levanduľa, citrusy, bylinky a kvety sú určené zas na jar a leto. Vonné sviečky sa líšia aj v počte knotov. Jeden je klasikou, no dva alebo tri vytvárajú pekný a zaujímavý vzhľad.

Okrem vonnej sviečky váš domov krásne rozvonia aj aróma difuzér. Ponorte sa do príjemných vôní a atmosféry pomocou výrobkov z WestwingNow. Vyberte si aspoň jednu vonnú sviečku aj vy a užívajte si kvalitu, skvelé ceny a štýlový dizajn.