Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Vázy

230 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Vázy: jedinečné dekorácie pre váš domov

Čerstvé aj trvanlivé kytice kvetov a halúzok na počkanie premenia vašu domácnosť na krajšie a magickejšie miesto. Ale čo samotná váza? Mnoho ľudí sa na vázy díva čisto ako na účelové predmety, ktoré trávia väčšinu času za dvierkami skriniek. Vázy na kvety, či už s kvetmi alebo bez, majú však moc spraviť z vášho interiéru zaujímavejší a elegantnejší domov. V ponuke e-shopu WestwingNow vám prinášame nádherné a praktické vázy a navyše vám poradíme, ako si z nich vybrať.

Vázy na kvety a ako dekoračný prvok: nájdite si vázu podľa vášho vkusu

Pre ľahké a rýchle vyhľadávanie sme pre vás našu ponuku váz rozčlenili do kategórií podľa veľkosti, štýlu, farby aj materiálu. Na stránkach WestwingNow na vás čakajú vázy zo skla, hliny, porcelánu, keramiky, kovu aj praktického plastu. Okrem jedinečných guľatých a hranatých váz rôznych veľkostí od známych dizajnérov pre vás máme aj nápadité podlahové vázy . Ako si z takej širokej ponuky vybrať?

 • Vázy si môžete vybrať podľa druhu a veľkosti kvetov, ktorými radi zdobíte svoj interiér. Základným pravidlom je, že stonky kvetov by mali byť jeden a pól až dvakrát dlhšie, ako je výška vázy. Elegantné vysoké vázy sú vhodné na kvety s dlhou stonkou, akými sú ľalie, gladioly a slnečnice. Vázy v tvare presýpacích hodín s rozšíreným hrdlom zvýraznia krásu hlavičiek ruží, pivoniek a hortenzií. Guľaté vázy poskytnú najlepšiu oporu ručne zviazanej kratšej kytici z tulipánov, gerberí a karafiátov. Súpravy váz budú najkrajšou dekoráciou vtedy, keď každú ozdobíte jedným až niekoľkými kvietkami. Ich výhodou je to, že ich môžete ľahko rozmiestniť po celom byte a zjednotiť tak svoj interiér. Moderné vázy s úzkym podlhovastým hrdlom sú zase ako stvorené na individuálne rozložené tulipány alebo narcisy.
 • Vázy ako dekorácie pre váš domov si môžete ďalej vybrať podľa materiálu a farieb. Keramické vázy sa vyrábajú v rôznych tvaroch, farbách a vzoroch. Klasické jednofarebné keramické vázy sa hodia do interiéru zariadeného vo vidieckom a provensálskom štýle. Vázy z keramiky pre vás máme aj v atraktívnom maľovanom prevedení v bohémskom a art deco štýle. Kvalitné a elegantné porcelánové vázy vyniknú aj ako dekorácia bez kvetín. Hodia sa do luxusne zariadených interiérov, v ktorých si majitelia potrpia na kvalitu a jedinečnosť. Sklo je typický materiál pre výrobu váz. Sklenené vázy z priehľadného skla sú veľmi populárne v elegantných interiéroch, kým farebné sklo vytvorí vintage retro atmosféru. Sklenené vázy atypických tvarov sa výborne hodia do kolekcie milovníkov eklektického bývania a vyniknú v interiéry aj bez kytice kvetov. Hlinené vázy prinesú do vášho interiéru teplo a uvoľnenú atmosféru, pretože pôsobia ako dielo ľudských rúk. Vyberte si z našej atraktívnej ponuky maľovaných a dekoro vaných váz pre každý štýl. Unikátny kúsok, od ktorého vaši návštevníci nebudú vedieť odtrhnúť zrak získate aj výberom vázy z kovu. Kov odráža svetlo a hodí sa do každého moderného interiéru. Pre milovníkov aktuálnych trendov máme v našej ponuke zase trendové vázy s tvárami a vázy nevšedných vzorov a tvarov. Takéto kúsky si taktiež nevyžadujú kvety.
 • Pri výbere vhodnej vázy pre vás vám pomôže aj miesto, kam sa chystáte vázu uložiť. Váza v strede jedálenského stola vytvorí slávnostnú atmosféru aj počas všedného dňa. Vyberte si dominantnú vysokú vázu a kvety alebo dekorácie v nej obmieňajte podľa sezóny. Pokiaľ sa vám váš interiér zdá prázdny a akoby nedokončený, umiestnite doň aspoň jednu dekoračnú vázu. Ako vhodné miesto môžete zvoliť konferenčný alebo konzolový stolík , komodu alebo nástenné police . Pokiaľ potrebujete vyplniť nezaujímavý kút v domácnosti, podlahové vázy vám príde na pomoc. Umiestnite za ňu aj jedno z našich veľkých zrkadiel a váš tmavý kút sa v okamihu zmení na atraktívne miesto na pohľad.
 • Nájdite si novú vázu online na WestwingNow

  Vázy v interiéroch vždy pridajú miestnosti na elegancií a štýle, podobne ako aj obrazy. Kým jednoduchšie vázy klasických tvarov vyniknú najlepšie s kyticou kvetou, nevšedná maľovaná váza bude nádherná aj bez nich. V obidvoch prípadoch by však bola škoda ukrývať vašu vázu v kredenci. Vyberte si kúsok, ktorý dokonale zapadne do vášho interiéru a aj váš domov bude vyzerať ako z magazínu o bývaní.

  Okrem moderného a kvalitného tovaru renomovaných značiek pre vás naši stylisti pripravujú aj inšpiratívne fotografie plne zariadených izieb. Vystihli sme váš štýl do detailu? Neváhajte a kúpte si hotový interiérový dizajn presne podľa vašich snov. Pre vašu maximálnu spokojnosť vám ponúkame aj garanciu 100 dní vrátenia tovaru.

  Vytvorte si ten najkrajší domov a vyberte si z našej ponuky vázu, ktorá vám bude skrášľovať bývanie po dlhé roky.

  Pohodlné a jednoduché doručenie

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969