Hľadať
Pohodlné a jednoduché doručenie
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Dekoračné predmety

76 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Dekoračné predmety s jedinečným štýlom

Dekoračné predmety do bytu sú neodmysliteľnou súčasťou sofistikovane zariadenej domácnosti. Hlavná úloha dekoračných doplnkov je skrášliť váš domov, dodať mu charakter a teplo. Vyberte si z našich štýlových interiérových dekorácií, ktoré pozdvihnú bývanie na vyššiu úroveň a ukážu, že svoj domov naozaj milujete.

Aby vaša domácnosť pôsobila uceleným a presvedčivým dojmom, vyberte si dekorácie, ktoré odrážajú vašu osobnosť a váš interiérový štýl bývania. Obľúbené a trendy sú sochy s tvárou, ktoré prinesú do interiéru ľudské teplo v zaujímavej podobe. Zvoľte si ručne vyrobené doplnky z dreva pre bohémsky zariadenú domácnosť. Pre elegantné priestory odporúčame dekoráciu v tvare busty z bieleho kameňa. Veľmi populárne a unikátne sú dekorácie na podstavci, ktoré vyzdvihnú krásu daného kúska a zaujmú všetkých vašich hostí. Kruhové dekorácie alebo súpravy mušlí navyše výborne oddelia otvorené priestory.

Pokiaľ máte v obývačke pohovku v strede miestnosti, postavte za ňu konzolový stolík, ktorý bude skvelým miestom pre tieto atraktívne doplnky. Kovové dekorácie v interiéry výborne odrážajú svetlo a vyniknú aj v tmavšej izbe. Pre milovníkov literatúry odporúčame kovové zarážky na knihy a pre veselé povahy dekorácie napríklad v tvare opice.

Ponúkame vám tipy pre dekoračné predmety podľa štýlu zariadenia vášho interiéru:

 • Doplnky v tvare zvierat a rastlín sú obľúbené napríklad aj v škandinávskom štýle, ktorý kladie veľký dôraz na prírodu.
 • Pre eklekticky zariadené domácnosti odporúčame našu dekoráciu v tvare motýľa či včely pod skleneným poklopom.
 • V art déco interiéroch sa bude skvele vynímať naša súprava dekorácií napríklad v tvare hrušky a jablka s geometrickým vzorom.
 • Pre futuristicky zariadenú obývačku, chodbu alebo spálňu je vhodná dekorácia napríklad v tvare zajaca.
 • Nezabudli sme na romantický a ženský štýl shabby chic. Dekorácie v tvare srdca, či vtáčia klietka sú preň ako stvorené.
 • Dekorácia v tvare loďky či rôzne doplnky s tématikou mušlí sú zase vhodné do domácnosti v sviežom prímorskom vidieckom štýle.
 • Ponuka unikátnych doplnkov bola zostavená odborníkmi na bývanie, svoj obľúbený kúsok si preto u nás poľahky nájdete aj vy.

  Pohodlné a jednoduché doručenie

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969