Hľadať
Pohodlné a jednoduché doručenie
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Záhradné kreslá

38 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Záhradné kreslá: pohodlie a relax na vašej terase či balkóne

Nevyužiť naplno vonkajší priestor, ktorý vám ponúka váš domov v podobe balkóna alebo priestrannejšej terasy by bola naozaj veľká škoda. Oživte váš exteriér atraktívnymi záhradnými kreslami, v ktorých si vždy dokonale oddýchnete a ktoré očaria aj vašich hostí. Poradíme vám, ako si vybrať tie najvhodnejšie vonkajšie kreslá presne pre vás.

Objavte kvalitné záhradné kreslo na WestwingNow

Na WestwingNow vám ponúkame nábytok a doplnky nielen pre váš interiér, ale aj pre vaše vonkajšie priestory. Váš balkón alebo terasa sú predsa súčasťou vášho príbytku a čím precíznejšie si ich zariadíte, tým viac chvíľ tu strávite. Pobyt na čerstvom vzduchu prospeje vášmu zdraviu a relaxovanie v pohodlnom kresle aj vašej mysli. Ponorte sa s nami do sveta záhradných kresiel a preskúmajte všetky možnosti, ktoré vám ponúka.

Kde pri výbere kresla na balkón alebo kresla na terasu začať? V prvom rade porozmýšľajte, aký štýl a farby sú blízke vášmu srdcu a tešia aj vaše oči. Preferujete prírodné odtiene a materiály, alebo túžite po výraznom kresle v žltej alebo koralovej farbe z kovu? Z našej bohatej ponuky si vyberie naozaj každý! A aby sme vám internetový nákup čo najviac uľahčili, rozčlenili sme naše kreslá do kategórií podľa štýlu, farby aj materiálu.

Pri výbere kresla na balkón a terasu sa odporúča zvážiť aj vonkajšiu architektúru vášho domu a bytu. K moderným novostavbám sa hodia kreslá z moderných materiálov, akými je napríklad kov alebo odolné umelé vlákno. Masívnejšie drevené kreslá vyniknú v prostredí obklopenom prírodou. Bambus, ratan a umelá hmota sú univerzálnejšie materiály, ktoré vyniknú vo väčšine exteriérov. Nie je to však pravidlo a nemusíte sa ním pri výbere vašich kresiel vôbec riadiť.

Výber správneho materiálu však priamo závisí od toho, či je váš balkón a terasa krytá, alebo nie. Nie každý materiál je rovnako odolný voči nepriazňam počasia a od toho závisí aj ich údržba. Drevený nábytok si vyžaduje prácnejšiu údržbu ako plastový, a tak ďalej. Ratanové kreslá sa odporúča na zimu premiestniť do krytých priestorov, kým kovové môžu ostať vonku po celý rok. Vhodnou voľbou pre nekrytý exteriér sú kreslá z odolného kovu doplnené o pohodlné podsedáky. Počas chladných a daždivých dní z nich stačí odstrániť vankúše a kreslá môžu ostať na svojom mieste po celý rok.

Následne po výbere štýlu a vhodného materiálu pre vás je dôležité zvážiť veľkosť kresla. Kreslo na terasu a balkón by malo byť proporčne adekvátne k priestoru, ktorý máte k dispozícií a ľahko prístupné. Častou chybou pri zariaďovaní balkóna je výber príliš malého kresla, ktoré váš balkón opticky ešte viac zmenší. Vhodnou voľbou pre menší balkón je napríklad závesné kreslo, ktoré nezaberie žiadny priestor na dlážke. Zvoliť môžete aj priestrannejšie kreslo XL a umiestniť ho na koniec balkóna.

Na záver spomenieme ešte účel, pre ktorý si kreslo vyberáte. Pokiaľ máte na balkóne a terase miesto len na jedno kreslo, vyberte si pohodlnejší typ kresla určeného na dlhé sedenie. Napríklad priestranné kreslo s mäkkými vankúšmi a pohodlnými opierkami na ruky. Veľmi obľúbené je aj hojdacie kreslo na terasu, ktoré váš pobyt vonku ešte viac spríjemní.

Nájdite si kreslo na balkón alebo terasu online

Využite všetky výhody, ktoré sú vám k dispozícií pri internetovom nákupe nábytku a doplnkov na stránkach WestwingNow. Okrem užitočných rád a tipov prinášame aj inšpirácie v podobe fotografií plne zariadených interiérov a exteriérov. Doplňte svoj exteriér aj vhodnými doplnkami akými sú vonkajšie koberce či vonkajšie osvetlenie. K vytvoreniu dokonalej atmosféry vám prídu vhod aj naše vonkajšie kahance, sviečky a závesné kvetináče na stenu.

Pri výbere kresla u nás sa už nemusíte rozhodovať medzi štýlom a kvalitou. Vonkajšie kreslá z našej ponuky totižto spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky. V internetovom obchode WestwingNow na vás čakajú:

 • Záhradné kreslá z odolných materiálov ľahkých na údržbu počas celého roka.
 • Záhradné kreslá v rôznych štýloch od boho, moderný, industriálny až po rustikálny či exotický štýl.
 • Záhradné kreslá rôznych veľkostí a tvarov vhodné pre každý priestor: balkón, terasu aj záhradu.
 • Záhradné kreslá s podsedákmi, s vankúšmi alebo bez.
 • Za kvalitu a nadčasový štýl ručíme aj vďaka kreslám od známych značiek, ktoré pre vás dôsledne vyberáme. Nech už je váš vkus akýkoľvek, váš tovar vám privezieme rýchlo a bezpečne. Pre vašu maximálnu spokojnosť garantujeme výmenu aj vrátenie tovaru až po dobu 100 dní od doručenia.

  Naše záhradné kreslá čakajú len na vás. Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom a vytvorte si s nami vašu dokonalú vonkajšiu oázu už dnes.

  Pohodlné a jednoduché doručenie

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969