Záhradný nábytok

189 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Filter

Záhradný nábytok: vytvorte si oázu pokoja na vašej terase či balkóne

Teplé dni nás počas leta doslova volajú, aby sme vyšli von a vychutnali si šteklivé lúče slnka na pokožke. K nezabudnuteľným chvíľam s rodinou a priateľmi na terase alebo balkóne patrí aj kvalitný záhradný nábytok. Záhradné sedenie by malo byť pohodlné, aby ste si na ňom vychutnali rannú kávu, poobedné barbecue aj večerný drink. Na stránkach WestwingNow nájdete širokú ponuku rôznorodého nábytku na terasu aj balkón, vrátane doplnkov. Vyberajte s nami a vytvorte si dokonalú oázu relaxu a zábavy aj u vás doma.

Široký výber záhradného nábytku online na WestwingNow

Počas teplých mesiacov vám záhradné sedenie a sedenie na balkóne v mnohých prípadoch nahrádza obývaciu izbu. Zariaďte si preto svoj vonkajší priestor akýchkoľvek rozmerov s rovnakou láskou a precíznosťou, s akou ste si zariadili svoju obývačku. Pre čo najľahšiu navigáciu pri výbere vonkajšieho nábytku a doplnkov vám pomôžu početné filtre na našom e-shope WestwingNow. Našu ponuku si môžete prezerať podľa typu nábytku, jeho veľkosti, materiálu a dokonca aj štýlu.

Do sekcie záhradného nábytku sme vybrali nábytok mnohých typov a štýlov, vždy však v tej najlepšej kvalite. Pri zariaďovaní vášho záhradného sedenia vám prídu vhod naše záhradné stoly, pohovky a lavice. Dokonalý komfort na čerstvom vzduchu vám ďalej poskytnú záhradné lehátka, hojdacie siete a atraktívne závesné kreslá.

Dokonalý vonkajší nábytok pre vás si môžete vybrať aj podľa materiálu. Každý materiál má iné výhody, pozrite sa s nami, ktoré to sú:

 • Kovový záhradný nábytok patrí do každej moderne zariadenej domácnosti. Najodolnejší je nábytok z hliníku. Nekoroduje a je ľahký na premiestnenie.

 • Ratanový záhradný nábytok je vyrobený z prírodného materiálu, dobre sa tvaruje a nábytok z neho je veľmi atraktívny na pohľad. Ratanový nábytok však nie je úplne odolný voči vlhkosti, umiestnite ho preto len na kryté balkóny či terasy a na zimu uskladnite na suchom mieste. Dobrou alternatívou je vybrať si plastový nábytok s efektom ratanu.

 • Drevený záhradný nábytok je klasikou, čo sa týka zariadenia vonkajších priestorov. Drevo je typické pre mnohé štýly a pôsobí teplým, prírodným dojmom. Čo sa týka starostlivosti o drevený záhradný nábytok, je potrebné ho aspoň raz do roka vyčistiť a ošetriť.

 • Plastový záhradný nábytok je najľahší na čistenie a uskladnenie. Kvalitný plast je odolný voči vyblednutiu a vyrábajú sa z neho naozaj krásne kúsky. S čistým svedomím ho tak môžete nechať vonku po celý rok.

 • Bambusový záhradný nábytok je oproti ratanu oveľa odolnejší a pritom rovnako krásny. O bambusový nábytok sa nemusíte strachovať ani počas dažďov a najlepšie vynikne so štýlovými podsedákmi z našej ponuky textílií.
 • 5 tipov pri výbere vhodného záhradného nábytku

  Nakupovanie online na stránkach WestwingNow vám ponúka mnoho výhod. Okrem 100 dňovej garancie vrátenia tovaru vám objednávku nad 30 eur doručíme bezplatne. Neváhajte a vyberte si u nás kompletné zariadenie s doplnkami pre záhradu, terasu alebo balkón. Pri výbere by ste mali zvážiť nasledujúce kroky.

  1. Nábytok by mal proporčne sedieť s priestorom, ktorý máte k dispozícií. Malo by sa okolo neho dať pohodlne prejsť a stoličky by sa mali dať ľahko vytiahnuť.

  2. Bude váš nábytok vystavený vplyvom počasia? Slnku, dažďu, vlhkosti? Vonkajším podmienkam prispôsobte výber materiálu nábytku aj vonkajších textílií. Myslite aj na to, že niektoré materiály sú náročnejšie na údržbu a čistenie, ako iné.

  3. Akú farbu nábytku zvoliť? Vonkajší nábytok sa predáva v prírodných neutrálnych farbách, akými sú biela, hnedá a béžová. Zvoľte tmavší nábytok do otvoreného priestoru a biely na zakrytý balkón, kde sa na ňom usadí menej špiny. Neutrálny nábytok splynie s okolitou prírodou a oživiť ho môžete vždy inými doplnkami a textíliami.

  4. Pohodlie je prvoradé. Nezabúdajte k záhradnému nábytku vybrať aj štýlové podsedáky, pokiaľ nie sú jeho súčasťou.

  5. Kde budete záhradný nábytok uskladňovať? Väčšinu záhradného nábytku môžete bez starostí ponechať vonku po celý rok. Pokiaľ však máte menej odolný ratanový nábytok, premyslite si dopredu jeho uskladnenie počas chladnejších mesiacov.

  Využite výhody nakupovania online už dnes a zaobstarajte si kvalitný záhradný nábytok z ponuky WestwingNow, s ktorým budete dokonale pripravení na leto!