Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Záhradné lehátka

35 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Záhradné lehátka a ležadlá: užite si teplé slnečné lúče

Pri bazén, altánok, záhradný domček či len tak do záhrady. Záhradné lehátka sú skvelým kúskom, ktorý sa hodí takmer všade, poskytuje pohodlné miesto na oddych a veľmi pekne dopĺňa celú záhradu. Obľúbia si ho nielen dospelí, ale aj deti, ktoré na ňom strávia dlhé hodiny. Zoberte si so sebou von knihu alebo dobrú hudbu, ľahnite si a naberte energiu na všetko, čo vás čaká. Prípadne ho využite na doplnenie vitamínu D a opaľovanie. Spojte príjemné s užitočným a dajte pokožke pekný tmavý nádych.

Nájsť to pravé záhradné ležadlo môže byť náročné. Ponuka WestwingNow vám však celý proces zjednoduší. Obsahuje kvalitné kúsky od renomovaných značiek v štýlovom dizajne. Jednoduchšie typy sa hodia do menších záhrad, pretože nezaberú toľko miesta. Kombinované modely s možnosťou sklápania postavte pri veľký bazén alebo altánok.

Nákup si môžete urýchliť pomocou filtrovania ponuky podľa preferovaného materiálu, farby či značky. Doplňte svoju záhradu kúskom, ktorý bude ladiť so slnečníkom alebo inými záhradnými dekoráciami.

Pripravte sa na leto s lehátkami z WestwingNow

Príjemné teplé počasie láka von úplne každého. Využite predĺžené dni a teplé večery aj vy a strávte ich s blízkymi vo vašej záhrade. Na to, aby ste si mohli užívať posedenie či grilovanie však budete potrebovať miesto, kde si sadnete. Okrem klasických záhradných stoličiek by ste mali siahnuť po pohodlných ležadlách. Komfort, ktorý poskytnú, vám nedá žiadny iný kus nábytku.

Pripravte sa na leto a vysoké teploty so správnymi kúskami z ponuky WestwingNow. Desiatky lehátok v rôznych materiáloch, tvaroch a farbách umožňujú vybrať si presne podľa vašich predstáv.

K najobľúbenejším materiálom sa radí drevo charakteristické pekným vzhľadom a vysokou odolnosťou. Jednoducho sa kombinuje so záhradnými doplnkami, hojdacími sieťami či iným nábytkom. Pri nakupovaní na WestwingNow si vyberáte z klasického, prírodného vzhľadu a niekoľkých farebných variantov. Do záhrady sa hodí najmä biela, šedá a béžová, prípadne čierna.

Drevo však nie je jediným materiálom. Ponuku ďalej tvorí odolný a trvácny kov, ktorý jednoducho odoláva vonkajším podmienkam. Ležadlá vydržia roky a to aj bez špeciálnej starostlivosti. Kov je minimalistický, nezaberie veľa miesta a hodí sa aj do menších záhrad.

Túžite po niečom úplne inom? Siahnite po umelej hmote vo viacerých farebných prevedeniach alebo netradičnom bambuse. Relaxujte na pohodlných a štýlových ležadlách už toto leto.

Jednotlivé typy záhradných lehátok a ležadiel

Pri nákupe záhradných lehátok sa môžete stretnúť s dvomi základnými typmi:

  • Sklápacie lehátka - tento typ je praktický, pretože sa dá upraviť presne podľa vašich preferencií. Na ležadlách môžete ležať, ale aj sedieť. Sú vhodné na opaľovanie, oddychovanie či dokonca spanie. V prípade, že ich chcete preniesť, využite možnosť úplného zloženia. Zoberte si ich so sebou všade, kam idete.
  • Pevné lehátka - síce sa nedajú prispôsobiť podľa potreby, no sú formované tak, aby vám poskytli čo najvyššiu úroveň komfortu. Vo väčšine prípadov sa dajú poskladať a vložiť napríklad do kufra auta.
  • Divány alebo denné postele - tento kúsok je charakteristický tým, že nemá operadlo, no je príjemný na sedenie alebo ležanie. Jeho veľkým plusom je to, že vie záhradu pekne doplniť.
  • Vytvorte si zo svojej záhrady miesto pre oddych pomocou záhradných lehátok z WestwingNow a užívajte si mnohé benefity z online nakupovania ešte dnes.

    Pohodlné a jednoduché doručenie

    Bezplatné vrátenie do 100 dní

    Zákaznícky servis +421 232784969