Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Závesné kreslá

13 Výrobkov

Závesné kreslá v online ponuke na WestwingNow

Hľadáte nevšedný spôsob, ako ozvláštniť vašu terasu alebo balkón? Závesné kreslo môže byť tým pravým riešením pre váš exteriér. Vnesie do priestoru dynamiku a unikátny dizajnový prvok. Esteticky pútavé visiace kreslá šetria miesto na zemi a nemusíte sa obávať prípadného poškrabania dlážky. V online ponuke obchodu s nábytkom a interiérovými doplnkami WestwingNow vám ponúkame dva modely visiacich kresiel. A to závesné kreslá s voľne stojacou konštrukciou alebo doplnené o stropný hák. Obidva tipy ponúkajú svojim majiteľov všetky výhody hojdacieho kresla, ktorými sú:

 • Jemné hojdanie znižuje stres a vyplavuje do tela endorfíny, ktoré zlepšia vašu náladu.
 • Príjemné kolísanie, ktoré poskytuje sedenie v závesnom kresle zlepší kvalitu vášho spánku.
 • Obľúbia si ho všetky vekové kategórie: hojdanie dokáže upokojiť a uspať aj tie najmenšie bábätká.
 • Pre ešte lepší relax na vašej terase alebo záhrade, položte na vaše závesné kreslo aj mäkkučké vonkajšie vankúše.

  Závesné kreslo: štýlový kus nábytku pre interiér i exteriér

  Naše štýlové závesné kreslá môžete umiestniť rovnako do interiéru ako do exteriéru a váš priestor opticky rozšíria. Pokiaľ radi premiestňujete nábytok a experimentujete s dizajnom, odporúčame vám vybrať si závesné kreslo s voľne stojacou konštrukciou. Visiace kreslá so stropným hákom ale tiež nie sú zlou voľbou. Vybrať si môžete sofistikovanejšie ratanové závesné kreslo, alebo ležérnejšie kreslo z bavlny. Tento kus nábytku taktiež poskytuje veľkú flexibilitu v interiéri, keďže sa dá bez problémov kedykoľvek zvesiť a odložiť.

  Pokiaľ vyberáte závesné kreslo do formálne zariadenej izby, zvoľte okrúhly model. Z okrúhleho tvaru kresla dýcha uvoľnená atmosféra, čo pomôže vyrovnať energiu v miestnosti. Hranaté závesné kreslo bude mať presne opačný efekt a vnesie do ležérne zariadeného priestoru štruktúru. Látkové závesné kreslá sú vhodné aj napríklad do izieb vašich detí a do každej miestnosti, v ktorej chcete vytvoriť ležérny oddychový kútik. Okrem kresiel v krémových odtieňoch pre vás máme aj farebné modely čí závesné kreslá s farebnými brmbolcami. Tie vás pozitívne naladia vždy, keď vám na nich padne zrak.

  Dajte svojmu exteriéru alebo interiéru originálny dizajnový prvok v podobe závesného kresla a využite všetky výhody nakupovania online na WestwingNow už dnes!

  Poštovné zadarmo od 30 €

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969