Hľadať
Pohodlné a jednoduché doručenie
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Vonkajšie osvetlenie

189 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Vonkajšie osvetlenie: dokonalý spôsob, ako vytvoriť jedinečnú atmosféru vo vašom exteriéri

Záhrada je skvelým miestom na relax a oddych počas teplých letných dní. Ak si chcete užívať dlhé večery s rodinou a priateľmi, okrem kvalitného nábytku alebo záhradného altánku budete potrebovať ešte jednu vec. Je ňou vonkajšie osvetlenie. Správne vybrané lampy dokážu vytvoriť príjemnú atmosféru a poskytnúť dostatok svetla napríklad na konzumáciu jedla alebo len bežnú konverzáciu. Vonkajšie svietidlá však využijete aj v rámci celkového osvetlenia domu. Umiestniť ich môžete na príjazdovú cestu čím uľahčíte neskorý príchod z práce alebo školy.

Pri nákupe vonkajších svietidiel si môžete všimnúť, že ponuka Westwing je široká a obsahuje rôzne typy. Na to, aby ste si vybrali ten najlepší kúsok, musíte zohľadniť svoj štýl, preferencie a potreby. Myslite na to, že ak je vaša záhrada alebo príjazdová cesta väčšia, budete potrebovať svietidiel viac. Taktiež nezabúdajte na ich intenzitu a dizajn. Pekný výzor pôsobí ako doplnok a vytvorí veľmi príjemnú atmosféru. Tú si užijete najmä počas teplých letných večerov pri posedení s rodinou a priateľmi.

Nájdite si to pravé vonkajšie osvetlenie

Rozmanitá ponuka Westwing vás uistí, že si v nej minimálne jedno vonkajšie osvetlenie vyberiete aj vy. Veľmi obľúbené sú solárne lampy, ktoré fungujú na základe slnečných lúčov. Sú ekologické, šetria energiu, a tým aj vašu peňaženku. Túto funkciu majú nielen klasické lampy, ale aj svetelné girlandy či lampáše. Nebojte sa siahnuť po nich a oživiť svoju záhradu či dvor.

Pri samotných typoch si môžete vybrať ešte vonkajšie stolové lampy, ktoré využijete najmä ako dekoráciu a pri konverzácii s priateľmi. Sú veľmi pekné a praktické. Dokážu osvetliť pomerne veľkú časť, a preto ich nemusíte dopĺňať žiadnou inou vonkajšou lampou.

Pre tých, ktorí si potrpia na dekoráciách a chceli by exteriér povýšiť o niekoľko úrovní, má Westwing krásne farebné svetelné reťaze. Vyberať si môžete z viacerých tvarov, farieb či dĺžok. Je len na vás, kde ich zavesíte a použijete. V prípade, že by ste chceli potešiť deti, siahnite po zaujímavých tvaroch vo forme zvierat alebo rastlín.

Široká ponuka je doplnená o množstvo farebných variantov. Je len na vás, či si vyberiete klasiku vo forme bielej a čiernej, alebo zaexperimentujete a kúpite si nevšedný a zaujímavý kúsok. Ten následne zlaďte s trendy kvetináčom alebo vázou, prípadne celým zariadením altánku.

A netreba zabúdať ani na žiarovky. Na Westwing si ich môžete kúpiť spolu s vaším vysnívaným svietidlom. Všetky parametre nájdete uvedené ako pri samotnej lampe, tak aj pri žiarovkách. Nemusíte sa preto báť, že by ste si nevedeli vybrať.

Nákup na Westwing však predstavuje omnoho viac, ako len širokú ponuku. Nechýbajú renomované značky, vysoká kvalita a rýchle doručenie. Celú záhradu môžete doplniť ďalšími doplnkami alebo balkónovým a záhradným nábytkom. Vytvorte si oázu pokoja aj vy.

Vonkajšie lampy: kde je vhodné použiť ich?

Každé externé svietidlo má iný účel využitia a majiteľovi ponúka iné výhody. Ak z neho chcete vyťažiť maximum, mali by ste vedieť, kde je dobré použiť ho:

 • Záhradný domček a altánok
 • Ak hľadáte lampu vhodnú do záhradného domčeka alebo altánku, mali by ste siahnuť po stolových lampách, prípadne závesných modeloch. V ponuke Westwing nájdete rôzne modely, od tých najjednoduchších až po dizajnové a kombinované kúsky.

 • Doplnok do záhrady či altánku
 • Záhradu a altánok môžete doplniť pekným doplnkovým osvetlením vo forme svetelných reťazí. Kúpiť si ich môžete vo farebnom alebo bezfarebnom prevedení.

 • Príjazdová cesta
 • Na príjazdovej ceste oceníte najmä nástenné alebo stojacie modely, ktoré umiestnite po jej celej dĺžke. Vytvorte si pekné okolie a znížte riziko úrazu pri príchode domov.

  Nechajte sa inšpirovať svetom exteriérového osvetlenia Westwing a využívajte všetky výhody, ktoré sa s ním spájajú.

  Pohodlné a jednoduché doručenie

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969