Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Nábytok do predsiene

434 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
Filter

Nábytok do predsiene: prvý dojem je najdôležitejší!

Prvý dojem je najdôležitejší z dôvodu, že trvá najdlhšie. Dômyselne navrhnutý interiér predsiene zapôsobí na vašich hostí už od samotných dverí a budú sa u vás cítiť príjemne. Nepremeškajte preto svoju šancu očariť a venujte tomuto priestoru rovnakú pozornosť, ako zariadeniu zvyšných priestorov bytu. Funkčná a krásna chodba navyše spríjemní život i vám, a to každý deň.

Moderný nábytok do chodby či vstupnej haly na WestwingNow

Nábytok do predsiene je veľmi dôležitý z estetického aj z praktického hľadiska. Základné kusy nábytku, ktoré by v predsieni nemali chýbať, je dostatok otvoreného a zatvoreného úložného priestoru. Vešiaky a skrine na kabáty sa postarajú o váš vrchný odev a úložné skrinky na topánky a obuv. V predsieni určite oceníte aj zrkadlo, odkladací priestor na kľúče, dáždnik či kabelky. Stolička alebo lavica na obúvanie a vyzúvanie sa taktiež príde vhod.

Na rozdiel od ostatných miestností v domácnosti, predsiene zvyknú mať dlhý a často atypický tvar s výklenkami. Nábytok do predsiene by ste si mali preto dobre premyslieť, aby ste jej priestor naplno využili. Všetko, čo k tomu budete potrebovať vrátane doplnkov a dekorácií nájdete na stránkach WestwingNow.

Funkčný predsieňový nábytok v každom štýle

Pre ľahšiu orientáciu pri zariaďovaní vášho bytu a pohodlnejší nákup nájdete na stránkach e-shopu WestwingNow jednotlivé kategórie nábytku podľa miestnosti. Do kategórie predsieň naši interiéroví stylisti vybrali šatníkové skrine, odkladacie komody a vešiaky vysokokvalitného dizajnu v aktuálnych trendoch. V ponuke máme aj nábytok a doplnky od známych a renomovaných značiek, ktoré zaručia vašu spokojnosť.

Naše šatníkové zostavy sú dostatočne vysoké, aby ste do nich mohli povesiť vaše dlhé kabáty. Disponovať v chodbe miestom aj na široké vešiaky zaručí, že vaše oblečenie nebude už nikdy pokrčené. Do úzkych chodieb je vhodným riešením umiestnenie nástenných vešiakov. Do väčšej chodby zase vnesú zaujímavý dizajnový prvok moderné stojany na oblečenie. Využiť ich môžete rovnako na oblečenie, ako aj na kabelky.

Zatvorené skrinky zakryjú pohľad na vaše topánky, kým otvorené regály poskytnú štýlový priestor pre váš najpoužívanejší pár obuvi. Nemáte v svojej predsieni miesto na samostatnú lavicu na obúvanie sa? Žiaden problém, zvoľte si nízku skrinku na topánky so sedením na jej vrchu. Na rukavice, šále a čiapky vám zase poslúži vyššia komoda. Položte na ňu misku na kľúče, tácku na poštu, vázu na kvety, alebo iný dekoračný predmet pre extra štýl. Do chodby taktiež nezabudnite umiestniť čo najväčšie zrkadlo, na aké vám ostalo voľné miesto.

Na serveri WestwingNow pre vás máme nábytok v každom štýle aj pre priestory vašej vstupnej haly:

 • Čierny konzolový stolík pre modernú predsieň
 • Zamatovú lavicu s čalúnením pre nádych luxusu
 • Priehľadnú akrylovú taburetka v retro štýle pre hravý dizajn
 • Bielu drevenú lavicu s vyklápaním pre vidiecky štýl
 • Tyrkysový keramický podstavec pre dekor v štýle boho
 • Nástenný kovový vešiak pre milovníkov minimalizmu
 • Polkruhový sklenený stolík pre závan francúzskej romantiky
 • Nakupovanie online na stránkach WestwingNow vám prináša aj možnosť zakúpenia si hotového interiérového dizajnu. A to vrátane nábytku, kobercov aj dekorácií.

  V našej ponuke sú kúsky rozmanitých štýlov, jedno však majú spoločné – nadčasový dizajn a prémiovú kvalitu. Aj vďaka tomu spolu výborne ladia. WestwingNow sa preto naďalej stáva obľúbenou značkou nábytku pre čoraz väčšie množstvo milovníkov krásneho domova.

  Skombinujte naše predsieňové kúsky s tými, ktoré už vlastníte, alebo si ich kúpu ešte len plánujete. Pre vaše pohodlie vám zaručíme 100 dňovú lehotu na vrátenie tovaru.

  5 krokov ako vybrať vhodný nábytok do predsiene online

  Prinášame vám praktické rady, ako si vybrať nábytok do vstupnej haly. A aby ste sa z neho mohli tešiť čo najskôr, privezieme vám ho rýchlo a bezpečne. Donáška tovaru nad 30 eur je pre vás naďalej úplne zadarmo ako náš prejav vďaky za prejavenú dôveru.

  1. Premerajte si veľkosť chodby aj vaše oblečenie a topánky. Dĺžka kabátov vám napovie, do akej výšku je vhodné umiestniť vešiaky. A keď budete poznať výšku a dĺžku vašich topánok, bez problémov si vyberiete skrinku na topánky presne pre vaše potreby.

  2. Pozorne si prečítajte všetky informácie o produkte vrátane hĺbky nábytku. Uistite sa, že okolo nábytku sa bude dať pohodlne prejsť a dvierka bez problémov plne otvoriť.

  3. Inšpirujte sa fotogalériou k produktom a fotografiami plne zariadených izieb. Ak dokonale vystihujú váš štýl, neváhajte a objednajte si hotový dizajn od našich špecialistov na interiér.

  4. Presvetlite svoju chodbu. Väčšina vstupných chodieb nemá samostatné okno. Vyberte pre svoju chodbu okrem stropného svetla aspoň jedno ďalšie svietidlo. Veľké zrkadlo pomôže rozptýliť jeho svetlo a umožní vám skontrolovať svoj zovňajšok pred odchodom z bytu.

  5. Aby vaša predsieň nebola fádna a štýlovo ladila k vášmu domovu, doprajte aj jej krásne doplnky. Váza s kvetmi, nástenný obraz a miska na odkladanie drobností z našej ponuky vám k tomu skvele poslúžia.

  Využite všetky výhody nakupovania online na stránkach WestwingNow vrátane bezpečných platieb rôznymi spôsobmi. Ponorte sa s nami do úžasného sveta nábytku a dekorácií a vytvorte s nimi čo najkrajší domov.