Skrinky a police na topánky

16 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
Filter

Skrinky a police na topánky: Zbohom neporiadok!

Bojujete každý deň s rozhádzanými topánkami a neporiadkom v predsieni? V tom prípade ste na správnom mieste! Vyriešte svoj problém raz a navždy kvalitným nábytkom a vyberte si z našej ponuky skriniek na topánky. Praktický kúsok miestnosť pekne doplní a pritom poskytne funkčné vlastnosti, ako napríklad úložný priestor.

Topánkovník je skvelým riešením do každej jednej domácnosti, nehľadiac na jej veľkosť a štýl. Väčšina modelov v ponuke WestwingNow má príjemné rozmery a nezasahuje príliš do priestoru. Umiestniť ich tak môžete aj v chodbe, kde nie je miesto navyše. Skrinka na topánky dokáže uskladniť všetku obuv a zjednodušiť obúvanie. Pri zaväzovaní šnúrok alebo zapínaní zipsu si na ne jednoducho sadnite.

Ponuka WestwingNow je široká, vďaka čomu si z nej vyberie úplne každý. Skombinujte nový kúsok nábytku s ostatným zariadením alebo doplnkami.

Topánkovníky v online ponuke na WestwingNow

Predsieň a chodba by mali byť rovnako štýlové, ako celá vaša domácnosť. Často sú prvou miestnosťou, ktorú návšteva po príchode uvidí. Základným kúskom v predsieni je komoda alebo regál na topánky. Ten by mal mať aspoň jednu či dve police na uskladnenie všetkej obuvi. Taktiež je dobré, ak umožňuje sedenie. To využijete pri obúvaní alebo na odloženie kabelky a iných doplnkov.

Na WestwingNow nájdete množstvo topánkovníkov v rôznych farebných a materiálových prevedeniach. Kvalitné materiály ako drevo a kov vám vydržia roky používania. Sú nadčasové a trendy budú aj o jednu celú dekádu. Z farieb si prídete na svoje pri univerzálnych odtieňoch, ako čierna, biela či dokonca zlatá. Metalické farby dodajú miestnosti eleganciu a luxus.

Nakupovanie podriaďte aj samotnej veľkosti chodby či predsiene. Malý priestor doplníte úzkym regálom alebo kompaktnou skrinkou s možnosťou vyklápania. Väčšie miestnosti si poradia s masívnejšími a rozmernejšími skrinkami a regálmi.

Jednotlivé typy skriniek a políc na topánky do vašej predsiene či chodby

Farba a materiál nie sú jediným parametrom, ktorý topánkovníky od seba odlišuje. WestwingNow vám ponúka rovno niekoľko druhov skriniek s mnohými praktickými funkciami:

  • Regály a police na topánky
  • Regál na topánky je charakteristický tým, že je otvorený a má niekoľko políc. Spravidla je úzky a hodí sa aj do menších predsiení. Vyberať si môžete z vyšších a nižších prevedení, prípadne z viacerých farebných a materiálových variantov. Veľmi dobre sa kombinuje s nástennými vešiakmi.

  • Skrinky na topánky
  • Skvelou voľbou sú aj skrinky a komody na topánky. Na rozdiel od regálov sú uzatvorené, takže poskytujú viac súkromia. V ponuke WestwingNow objavíte štýlové vyklápacie typy vhodné na všetky typy obuvi.

  • So sedením aj bez
  • Mnohé skrinky a regály majú priestor na to, aby ste sa počas obúvania posadili. Tento typ je veľmi obľúbený, pretože časť na sedenie môžete využiť aj na odkladanie kabeliek alebo iných maličkostí. Ak však potrebujete ušetriť priestor a chcete čo najviac poličiek, siahnite po možnosti bez sedenia. Minimalistické regály s dvomi či tromi úrovňami sú tým najlepším riešením.

    Nakupovanie nábytku do predsiene a chodby na WestwingNow sa spája s množstvom výhod. K nim sa radí vysoká kvalita nábytku, renomované značky, praktické kúsky vyberané stylistami a široký výber. Veľkým pomocníkom je aj sekcia Shop the look, kde sa môžete inšpirovať, ako regál do domácnosti zakomponovať.

    Spravte si raz a navždy poriadok v obuvi pomocou skriniek a regálov na topánky z ponuky WestwingNow a doplňte predsieň o trendy kúsok.