Šatník

58 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
Filter

Šatník: úložný priestor a poriadok vo vašej domácnosti

Šatník je praktickou miestnosťou, ktorá má rovno niekoľko funkcií. Tou prvou je uskladnenie všetkého oblečenia, doplnkov, obuvi a v niektorých prípadoch aj kozmetiky. Spravidla ide o samostatnú miestnosť v blízkosti spálne alebo detskej izby. Tvoriť ho môžu komody, veľké skrine a police. Najväčšou výhodou je prehľadnosť a jednoduché skladovanie všetkého, čo radi nosíte.

V ďalších domácnostiach má šatník trochu inú funkciu. Ide o menšiu prechodnú miestnosť, ktorá je spravidla hneď prvá pri vstupe do domu. Slúži na odloženie kabátov, búnd, topánok a iných doplnkov. Či už máte prvú alebo druhú možnosť, v ponuke WestwingNow nájdete potrebné zariadenie pre obe. Vyberajte si z kvalitných a detailne spracovaných skríň, lavičiek, vešiakov a stojanov.

Upravte svoj šatník podľa vašich potrieb s výrobkami z WestwingNow

Pri zariaďovaní šatníka či šatne myslite hlavne na praktické funkcie jednotlivých kúskov. Každý nábytok a doplnok by mal mať určitú funkciu. Napríklad, šatníková skriňa musí mať dostatok úložného priestoru, no nemala by zaberať príliš veľa miesta. Z dekorácií si vyberajte napríklad pekné škatule s možnosťou odloženia náhrdelníkov a iných maličkostí. Stenu doplňte praktickým vešiakom, ktorý ju oživí, no pritom umožní zavesiť kabáty a bundy.

WestwingNow má pre každého niečo, nehľadiac na veľkosť a rozmery miestnosti. Základom sú stojany v takmer každom štýle. Minimalistické modely ušetria priestor a vyplnia prázdny roh. Veľmi dobre sa kombinujú s nástennými vešiakmi alebo policami. Kombinované modely majú často doplnok vo forme odkladacieho miesta v spodnej časti. Využiť ho môžete na obuv, kabelky alebo iné príslušenstvo. Veľké šatníkové skrine vás zas potešia množstvom úložného priestoru.

Do šatne nezabudnite vybrať kvalitnú skrinku s úložným priestorom na topánky. Ak by ste netúžili po klasickom prevedení, pokojne siahnite po minimalistickom regáli s niekoľkými poličkami. Výhodou všetkých výrobkov do šatníka je to, že ich môžete použiť v každej izbe v domácnosti.

Praktické regály a skrinky umiestnite do detskej izby a zorganizujte všetko oblečenie svojich ratolestí. Veľké stojany oceníte aj v spálni či kúpeľni, a to hlavne pre možnosť zavesenia. Sami určite viete, že nie všetko oblečenie môže byť zložené. Na to, aby sa nezničilo musí byť vo zvislej polohe.

Veľa úložného miesta v malom priestore? Ideálne riešenie pre malé a úzke chodby

Máte doma úzku chodbu, ktorú potrebujete prakticky využiť alebo ju chcete doplniť štýlovým kúskom? Tým najlepším riešením sú menšie regály a skrinky. Vďaka praktickým rozmerom nezasahujú do priestoru a poskytujú skvelé miesto na dekorácie, ako napríklad vázy.

Druhou možnosťou sú dizajnové nástenné vešiaky v rôznych farbách. Najlepšie vyzerá čierna a biela, no milovníkov výrazných odtieňov poteší zlatá a strieborná.Vo väčších predsieňach môžete vešiaky doplniť masívnejšou skrinkou a väčším regálom. Ak by ste túžili po stojane, vyberte si aj ten.

Výhody nákupu výrobkov pre váš ideálny šatník online

Nakúpte si kvalitné kúsky do šatníka na WestwingNow a užívajte si množstvo výhod:

  • Priestorovo úsporné a priestranné riešenia
  • Prvotriedny dizajn a kvalita
  • Známe a renomované značky
  • Kúsky nábytku vhodné do každej miestnosti v domácnosti
  • Možnosť zariadenia nielen šatníka, ale aj menšej predsiene
  • Hotové štylizácie šatníkov pre inšpiráciu
  • Užívajte si výhody nákupu online na WestwingNow a vytvorte si šatník presne podľa svojich predstáv.