Veľkosť
  Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

  Komody a skrinky do predsiene

  119 Výrobkov
  Zoradiť: Obľúbenosť
  Filter

  Organizácia chodby: komody a skrinky do predsiene

  Boj s priestorom v predsieni zvádza množstvo domácností. Miestnosť je malá a často sa do nej nezmestí žiadna väčšia alebo vyššia skrinka. Dobrou správou však je, že existujú komody do predsiene, ktoré vám s týmto problémom pomôžu. Väčšina z nich má kompaktné rozmery a veľký úložný priestor. Ten sa dá využiť na viacero spôsobov, ako napríklad:

 • lepšia organizácia priestoru v hale a chodbe
 • miesto na uskladnenie obuvy, doplnkov či iného predsieňového príslušenstva
 • využitie v šatníku na uskladnenie oblečenia
 • Kompaktné rozmery sa postarajú o to, že skrinka nezaberie príliš veľa miesta a nebude vám zavadzať v priestore. Okrem úložného priestoru môžete využiť aj vrchnú časť. Položte na ňu napríklad štýlový tanierik na kľúče, veľkú vázu s kvetmi, pekný kvetináč s rastlinou či dokonca knihy.

  Komody do chodby môžete využiť aj ako miesto na odloženie obuvi. Predsieň sa totižto v mnohých domoch a bytoch nachádza v blízkosti vchodových dverí. Spravte raz a navždy poriadok v topánkach a zabráňte tomu, aby ste ich mali poukladané voľne.

  Využitie skriniek stále nekončí. Niektorí ich používajú ako doplnkovú skrinku v šatníku. Niet sa však ani čomu čudovať. Komody majú veľa úložného priestoru, ktorý je skvelo rozdelený pomocou niekoľkých políc či zásuviek. Pokojne do nich uložte tričká, mikiny, nohavice, spodnú bielizeň alebo doplnky.

  Vysoké komody a vitríny do predsiene

  Vysoké komody sú ako stvorené do väčších predsiení. Zaberajú viac miesta a sú masívnejšie. Ak vám to však nevadí, určite po nich siahnite. Majú veľa úložného priestoru, ktorý využijete na uskladnenie všetkého, čo práve potrebujete.

  Okrem klasických skriniek si môžete vybrať aj presklenú vitrínu. Hlavnou úlohou tohto typu nábytku je vystaviť dekorácie alebo pekné doplnky. Uložiť sa do nej dajú napríklad poháre, vázy, knihy a podobné menšie predmety.

  Úzke komody do predsiene

  V ponuke WestwingNow sa stretnete so širokými aj úzkymi komodami do predsiene. Užšie modely sú skôr doplnkovými kúskami k hlavnej komode. Prakticky vedia vyplniť roh alebo iné prázdne miesto.

  Pri nakupovaní úzkych komôd máte rovnaké možnosti ako pri nakupovaní klasických. Vyberáte si z viacerých farieb, materiálov a typov úložného priestoru. Niekomu vyhovujú viac zásuvky, inému zas poličky. Siahnite po tom prevedení, ktoré vám bude vyhovovať najviac.

  Nízke komody a skrinky do predsiene

  Nízke komody sú ako stvorené do predsiene pri vchodové dvere. Môžete do nich uložiť obuv či iné doplnky. Ich využitie nájdete aj v šatníku, kde skvelo doplnia inú hlavnú skrinku. Najväčšou výhodou nízkych komôd je najmä to, že sú praktické a zmestia sa takmer všade. Aj napriek menším rozmerom poskytujú dostatok miesta na všetko, čo potrebujete.

  Praktické a štýlové komody do chodby online na WestwingNow

  V ponuke WestwingNow si na svoje príde úplne každý, nehľadiac na veľkosť predsiene alebo preferovaný štýl. Vyberať si môžete z vysokých aj nízkych komôd a nechýbajú ani viaceré farebné prevedenia. Čierna a biela sú klasikou, no ak chcete niečo výraznejšie, nebojte sa zaexperimentovať s modrou, sivou a zelenou.

  Skrinka do chodby by mala ladiť s celou domácnosťou. Okrem farby sa zamerajte aj na materiál. Drevo je klasikou, ktorá nesklame a do miestnosti prinesie príjemné teplo domova. Kov je chladnejší, no keď ho správne skombinujete, v predsieni sa bude krásne vynímať.

  Chcete si nákup uľahčiť a urýchliť? Ponuku WestwingNow si môžete filtrovať podľa rozmerov, farby, materiálu alebo značky. Po zadaní jedného či viacerých údajov sa vám objavia len vami preferované kúsky.

  Komody a skrinky sú dôležitou súčasťou každej predsiene. Veľmi pekne ju dopĺňajú a poskytujú miesto na uloženie menších aj väčších predmetov. Vyberte si aspoň jednu z WestwingNow a užívajte si množstvo výhod nákupu, ako napríklad:

 • bezplatné doručenie
 • dizajnové a štýlové kúsky
 • známe a renomované značky
 • možnosť vrátenia do 100 dní od nákupu
 • Nechajte sa inšpirovať moderným svetom nábytku WestwingNow a doplňte svoju predsieň o praktickú a štýlovú komodu.