Hľadať
Pohodlné a jednoduché doručenie
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Kúpeľňové predložky

28 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Kúpeľňové predložky: nevyhnutná súčasť každej kúpeľne

Kúpeľňové predložky predchádzajú pošmyknutiu sa na mokrej dlážke pri vychádzaní zo sprchy. V ponuke WestwingNow nájdete predložky a koberce do kúpeľne, ktoré vás presvedčia o tom, že môžu byť navyše aj štýlové. Poradíme vám, ako si koberce do kúpeľne a wc vybrať tak, aby lichotili vašej kúpeľni a ladili so zvyškom domácnosti.

Koberec do kúpeľne: aký zvoliť?

Ktoré aspekty treba zvážiť pri kúpe predložiek a kobercov do kúpeľne? Poradíme vám, ktoré základné parametre by ste mali zvážiť pri kúpe.

Veľkosť: predložky do kúpeľne by mali pokryť dostatočnú plochu na to, aby ste sa naj dokázali pohodlne osušiť. Koberec do kúpeľne by sa ale nemal dotýkať stien, aby sa nekrčil a nespôsobil zakopnutie. Menšie koberce umiestnite pred umývadlo a tie väčšie pred vaňu alebo dvere do sprchy.

Materiál: kúpeľňové koberce sa vyrábajú z prírodných aj umelých materiálov. Bavlnené predložky majú väčšiu saciu schopnosť, kým umelé vlákno je odolnejšie voči škvrnám. Obľúbené sú aj podložky z dreva a bambusu, ktoré vyčistíte za niekoľko minút.

Farba: pokiaľ chcete vo svojej kúpeľni vytvoriť atmosféru luxusu, zladiť môžete aj predložky a kúpeľňové doplnky, či iný kúpeľňový textil. Nezabudnite ani na uteráky, ktoré ak budete ladiť k vašej kúpeľňovej rohožke posilnia jednotný vzhľad v celej kúpelni.

Koberce do kúpeľne: vlastnosti a materiály

Kúpeľňová predložka musí byť odolná voči vlhkosti a nekĺzať po dlážke. Naše kúpeľňové koberce majú na spodnej strane protišmykovú vrstvu.

A čo ich údržba? Naša ponuka preto pozostáva z kúskov, ktoré jednoducho a ľahko vyprášite a operiete v práčke. Milovníkov prírody, boho a feng shui dizajnu potešia aj naše predložky z bambusu a tíkového dreva. Za ich pomoci sa každá kúpeľňa v okamihu premení na zen spa.

Nakupujte kúpeľňové predložky online na WestwingNow

Predložky a koberce do kúpeľne z ponuky WestwingNow sú tej najvyššej kvality, za ktorú ručia známy výrobcovia renomovaných značiek. Na našich stránkach nájdete aj inšpiratívne fotografie plne zariadených kúpeľní a možnosť zakúpenia si kompletného dizajnu.

Našim zákazníkom garantujeme až 100 dní na výmenu tovaru, aby ste si vytvorili domov presne podľa vašich predstáv. Zútulnite svoju kúpeľňu a spríjemnite si ranné líčenie i večerné sprchovanie sa vďaka mäkučkej kúpeľňovej predložke aj vy.

Pohodlné a jednoduché doručenie

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969