Hľadať
WestwingNow Logo
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Komody a skrinky do spálne

90 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Komody a skrinky do spálne: úložného priestoru nie je nikdy dosť

Komody majú široké zastúpenie a nachádzajú sa v takmer každej miestnosti domu alebo bytu. Najobľúbenejšie sú však v spálňach, kde majú hneď niekoľko úloh. Tou hlavnou je poskytnutie úložného priestoru na oblečenie, spodnú bielizeň, menšie doplnky, knihy či dokonca na kozmetiku. Komody do spálne majú spravidla kompaktné rozmery a štýlový dizajn. Miestnosť skvelo dopĺňajú a skrášľujú. Ladiť ich môžete s iným nábytkom, doplnkami alebo posteľou.

Skrinky do spálne so zásuvkami sú najlepšie na uskladnenie spodnej bielizne a bytového textilu. Zásuvky sú hlbšie a jednoducho sa zasúvajú aj po tom, ako ich naplníte. Komody do spálne s policami využijete na vyššie a masívnejšie predmety, ktoré by sa do zásuviek nezmestili. V prípade, že siahnete po presklených modeloch, známych pod názvom vitríny, využite ich ako výstavný kúsok. Na poličky položte peknú vázu, fotorámiky alebo knihy.

Moderné a dizajnové komody a skrinky do spálne na WestwingNow

Ponuka WestwingNow je určená pre úplne každého, nehľadiac na štýl, aký preferujete a máte radi. Desiatky farebných prevedení a materiálov vás presvedčia o tom, že si z nej aspoň jeden kúsok vyberiete.

Z farieb sa vám určite zapáčia biele komody do spálne, ktoré sú jednoduché a elegantné. Vyzerajú dobre v každom štýle a jednoducho sa kombinujú s iným nábytkom. Ak by ste chceli niečo tmavšie, vhodná je čierna, smaragdovo zelená a tmavomodrá s metalickými detailmi. Tieto odtiene sa kombinujú rovnako jednoducho ako biela. Dokonca, v niektorých prípadoch ešte jednoduchšie.

Okrem farieb si môžete vyberať aj rôzne materiály. Drevo patrí k najrozšírenejším, pretože je odolné a vydrží roky. Hodí sa do každého štýlu a nájdete ho v kombinácii s inými materiálmi, napríklad so sklom, prírodným vláknom alebo kovom.

Pri nakupovaní nezabúdajte ani na výhody, ktoré s WestwingNow získate:

 • bezplatné a rýchle doručenie
 • známe a renomované značky
 • možnosť vrátenia tovaru do 100 dní od nákupu
 • dizajnové a štýlové kúsky
 • možnosť nákupu hotových štylizácií v Shop the look
 • Komody do spálne

  Moderné komody do spálne sú tým najlepším a najpraktickejším kúskom. Miestnosť skvelo doplnia a vám poskytnú množstvo úložného priestoru. Ten môže byť vo forme klasických políc alebo zásuviek.

  Komodami môžete doplniť aj šatník alebo veľké šatníkové skrine. Využite ich ako miesto na uloženie spodnej bielizne či iných, menších kúskov oblečenia a doplnkov.

  Bielizníky

  Bielizníky sú určené na odkladanie čistej posteľnej bielizne, prípadne samotných vankúšov a paplónov. Otvárať sa môžu zvrchu, prípadne zboku, ako klasické skrinky. Úložný priestor nie je delený tak, ako v prípade väčšiny komôd. Dôvod je najmä ten, že musia uskladniť aj rozmernejšie veci, ako napríklad veľkú prikrývku. Bielizník predstavuje praktický kúsok, ktorý by vám doma nemal za žiadnych okolností chýbať.

  Skrinky do spálne

  Tento kúsok nábytku má široké využitie, ktoré si zamilujete hneď po prvom dni používania. Postavte ich v blízkosti postele a uložte do nich potrebné veci ako napríklad knihy alebo kozmetiku. Všetko máte po ruke a večer nemusíte ísť do kúpeľne či inej miestnosti.

  Nízke skrinky sú skvelým doplnkom k hlavnej veľkej komode. Sú vhodné skôr na maličkosti ako bielizeň, doplnky alebo kozmetiku. Šetria miesto a vyzerajú veľmi zaujímavo. V ponuke WestwingNow objavíte kúsky s jednoduchými nohami alebo nevšedným podstavcom.

  Každá spálňa si zaslúži trendy nábytok, ktorý ju skrášli a dodá jej na praktickosti. Doplňte ju peknou nízkou komodou, jednoduchým bielizníkom alebo elegantnou vitrínou. Je len na vás, aké farebné alebo materiálové prevedenie zvolíte.

  Nazrite do sveta nábytku a praktických komôd WestwingNow a vytvorte si spálňu, v ktorej sa budete cítiť veľmi dobre.

  Pohodlné a jednoduché doručenie

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969