Hľadať
Pohodlné a jednoduché doručenie
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Uteráky

47 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Uteráky pre vašu luxusnú kúpeľňu

Neexistuje lepší pocit, ako si dať po celom dni horúcu sprchu a následne sa zabaliť do mäkkého uteráka. V tomto vám pomôže sada uterákov vo vašej kúpeľni. Príjemný materiál saje všetku prebytočnú vodu z tela, nie je príliš tvrdý na pokožku a vyzerá veľmi dobre. V kúpeľni totižto nie je len praktickým pomocníkom na utieranie, ale tiež štýlovým doplnkom. Zabudnite na jeho ukrývanie v skrinke alebo zásuvke. Zaveste ho na pekný háčik a nechajte, aby spolu s nábytkom a menšími dekoráciami vytvoril trendy priestor.

Túžite vytiahnuť všetky uteráky a ukázať ich na oči, no máte len staršie a nepekné kúsky? Tento problém by ste mali hneď vyriešiť, a to pomocou pekných uterákov. Na Westwing objavíte štýlové kúsky v rovnakých farbách, prípadne modely so zaujímavým vzorom. Nebojte sa viacerých kombinácií a upravte kúpeľňu presne podľa seba.

Aké typy uterákov nesmú chýbať vo vašej kúpeľni?

Uteráky nie sú len v jednom modeli a farbe. Na trhu sa stretnete s mnohými modelmi a kúskami, ktoré sa od seba odlišujú farbou, materiálom či rozmermi. Doma by ste mali mať minimálne tri rôzne veľkosti. Ako si však kúpiť tri typy uterákov v rovnakej farbe, alebo aspoň odtieni? Odpoveď je jednoduchá. Stavte na sadu uterákov.

 • Prvým je menší uterák vhodný napríklad na utieranie tváre alebo rúk. Jeho výhodou sú menšie rozmery a to, že nebude nikde zavadzať. Jednoducho ho odlíšite aj od ostatných uterákov v domácnosti.

 • Druhým je stredne veľký uterák vhodný na ruky, vlasy alebo pokojne na utieranie po sprche. Jeho výhodou je vysoká praktickosť.

 • Posledným, tretím typom, je veľký uterák, niekedy označovaný aj ako osuška. Najlepšiu prácu si urobí vtedy, keď ho budete používať na utieranie tela po sprche. Osušky sú zvyčajne dostatočne veľké a môžete sa do nich jednoducho zabaliť.

 • Ako správne vybrať uteráky?

  Výber uterákov by mal byť podobný, ak nie rovnaký, ako výber nábytku a doplnkov. Ide o dôležitú a základnú vec, ktorá bude na očiach. Pred nákupom si preto odpovedzte na niekoľko základných otázok

 • Aké typy uterákov potrebujem? Ako sme spomenuli, existujú tri základné typy. Z nich si musíte vybrať, ktorý vám vo vaše kúpeľni chýba. V prípade, že potrebujete všetky tri, najlepšou voľbou je sada uterákov. Jedným nákupom vyriešite celý problém. Plus, jednotlivé kúsky budú spolu skvelo sedieť a ladiť.

 • Aké farby prevládajú v mojej kúpeľni?Ak chcete, aby boli uteráky dekoráciou a doplnkom, je potrebné ich správne kombinovať. Vyberať by ste ich mali preto podľa farieb, ktoré v nej prevládajú. Čierna a sivá sú univerzálnymi odtieňmi a budú sa hodiť do každej miestnosti. Sú však klasikou a nemusia zaujať. Preto sa nebojte siahnuť po zelenej, béžovej, ružovej alebo kombinácii viacerých farieb.

 • Na čo, potrebujem uteráky?Uteráky sa vyberajú najlepšie vtedy, keď poznáte ich spôsob použitia. Napríklad, keď ich chcete len na utieranie tela, je dobré zvoliť väčšie typy. Ak ich ale chcete na tvár, mali by ste siahnuť po menších rozmeroch. Rovnako tak vyberajte aj kúsky, ktoré si plánujete so sebou vziať na pláž či do záhrady. Do exteriéru voľte tmavšie farby. Nevidno na nich nečistoty a po opraní budú ako nové.

 • Vyberte si správny materiál uterákov

  Uteráky môžu byť vyrobené z viacerých materiálov. Najobľúbenejšia je bavlna. Má množstvo skvelých výhod, ako napríklad to, že rýchlo schne, vyzerá pekne, je príjemná na dotyk a kúpite ju v sýtych farebných prevedeniach. Pri správnej údržbe vám vydrží roky.

  Okrem bavlny sa stretnete aj s organickou bavlnou, bambusom, froté alebo s kombináciou viacerých materiálov.

  Ako sa o uteráky starať?

  Ak chcete, aby uteráky vydržali roky, držte sa niekoľkých pravidiel:

 • Perte ich pravidelne, najlepšie už po niekoľkých použitiach, aby ste zabránili rozšíreniu baktérií.

 • Do práčky ich dávajte samostatne, bez iného oblečenia.

 • Perte ich na 40 – 60 stupňoch Celzia, aby sa nezrazili a nestvrdli.

 • Pre väčšiu mäkkosť ich vysušte v sušičke, nie prirodzene na šnúre.

 • Pohodlné a jednoduché doručenie

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969