Hľadať

Vianočné sviečky

93 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Vianočné sviečky pre vašu dokonalú atmosféru a vôňu Vianoc

Čo by to bolo za vianočnú výzdobu, ak by v nej chýbali štýlové a pekné vianočné sviečky? Príjemné a mäkké svetlo, ktoré z nich vychádza, vytvára tú pravú atmosféru celého adventného obdobia. Poskytuje vám akýsi komfort a je vhodné do všetkých miestností vrátane obývačky, spálne či kuchyne.

Vianočná sviečka vyzerá dobre sama o sebe. Väčšinu z nich nájdete v tematických pohárikoch, a preto ich netreba nijako upravovať. Na druhej strane, jednoduchšie kúsky doplnia váš vianočný svietnik. K vianočnej sviečke si môžete zakúpiť aj pekný dekoračný podnos, na ktorý spoločne s vianočnou sviečkou položíte šišky, stuhy alebo zelené vetvičky. Výhodou ozdobných pohárikov z ponuky WestwingNow je to, že keď sviečku vypálite, môžete ich použiť na niečo iné. Napríklad ako svietnik na čajové sviečky alebo nádobku na odloženie maličkostí.

Množstvo vianočných sviečok sa radí do kategórie vonných, vďaka čomu vám vedia rozvoňať celú domácnosť. Na zimu máme pre vás napríklad vanilku, škoricu, pečené jablko, figy, ihličie a šišky. Okrem vôní sa môžete tiež rozhodnúť, či si vyberiete jedno alebo viacknotové prevedenie. Prvá možnosť je klasikou, ktorá neomrzí. Druhá je zas niečím extra, trochu zaujímavým a menej tradičným.

Pri výbere nezabúdajte, že okrem tých dekoračných potrebujete aj adventné sviečky, ktoré umiestnite na adventný veniec. Snažte sa ich vyberať tak, aby na venci príliš nekričali a dali sa s ním jednoducho zladiť. Najlepšie vyzerajú skôr hrubšie a nižšie sviečky, no ak chcete niečo nezvyčajné, v našej ponuke objavíte dlhé a úzke v elegantnom vzhľade.

Doplňte nielen svoj veniec, ale tiež ostatné časti domu štýlovými vianočnými sviečkami, ktoré pritiahnu pozornosť a vytvoria dokonalú atmosféru Vianoc.

Pohodlné a jednoduché doručenie

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969