Veľkosť
  Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

  Vianočné vence

  38 Výrobkov
  Zoradiť: Obľúbenosť
  Filter

  Vianočné vence na stôl i na dvere pre vaše výnimočné sviatky

  Keď sa povie vianočná výzdoba, väčšina z nás si predstaví krásne ozdobený vianočný stromček, vianočné nálepky v oknách, svetelné reťaze a vianočné vence. A práve vence sú dekoráciou spojenou s dlhou históriou a množstvom tradícií. V mnohých domácnostiach sa vynímajú na stole, poličke či na skrinke. Klasický model v trendy prevedení s rôznymi ozdobami je ako stvorený aj na doplnenie vchodových dverí, brány alebo prázdnej steny.

  V prípade, že si vyberiete model na stôl, umiestnite ho do stredu tak, aby zbytočne nezavadzal. Väčšina vencov je spravidla dekorovaná vianočnými guľami, svetielkami, ihličím, šípkami, umelým snehom a šiškami. Nájdete ich vo viacerých štýloch, a preto si na svoje príde úplne každý, nehľadiac na zariadenie domácnosti a preferovaný trend. Niektoré modely doplnia aj voňavé vianočné sviečky pre ešte dokonalejšiu vianočnú atmosféru.

  V ponuke WestwingNow si vyberáte z desiatok farieb, materiálov a veľkostí. Zelená, červená a zlatá predstavujú tradíciu. Ak by ste chceli niečo zaujímavejšie, vyberte si hnedú, striebornú či šedú. Z materiálov je najrozšírenejšia umelá hmota charakteristická nízkou hmotnosťou a skvelými vlastnosťami. Okrem nej si môžete zaobstarať aj kúsok z umelého a prírodného vlákna a z dreva. Vianočný veniec viete zladiť s akýmikoľvek doplnkami, no najlepšie spravíte, keď ho necháte zažiariť samostatne. Vtedy dokáže pritiahnuť najviac pozornosti a zaujať.

  Do interiéru sú vhodné menšie i väčšie prevedenia. Do exteriéru sa hodia masívnejšie vianočné vence na dvere, pretože v spleti iných ozdôb a dekorácií len tak nezaniknú. Plus, je ich vidno aj z diaľky, takže si ich všimne každý okoloidúci. Pekný vianočný veniec sa hodí tiež do okna. Ak chcete vytvoriť symetriu, dajte do každého rovnaký a postarajte sa o to, že ich bude všetky dobre vidieť.

  Užite si Vianoce tak, ako sa patrí a doplňte svoj dom či byt krásnymi nadčasovými vianočnými vencami už dnes!