Hľadať
WestwingNow Logo
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Taniere

225 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Krásne prestretý stôl: štýlové taniere do vašej kuchyne

Taniere sú nepostrádateľnou súčasťou výbavy každej kuchyne. Okrem toho, že slúžia pri podávaní jedla a dokážu byť nádhernou ozdobou celého stolovania, sú veľmi praktické aj na servírovanie rôznych pochutiniek, zákuskov či ovocia počas celého dňa. Máte chuť niečo pochrumkávať popri práci za počítačom, počas pozerania filmu alebo pri čítaní knihy? Stačí si na to prichystať vhodný tanier a nemusíte mať starosti s neporiadkom. Potešte sa pritom aj jeho výnimočným dizajnom. Vaši hostia budú taktiež určite očarení, keď ich počas návštevy ponúknete niečím na zahryznutie z krásnych tanierov.

Súpravy tanierov: rôznorodé farby, štýly a materiály online na WestwingNow

V našej ponuke môžete nájsť pestrú škálu tanierov rôznych farebných a dizajnových prevedení, ktoré sa dajú kúpiť samostatne po jednom kuse, alebo v rôznych súpravách s viacerými kusmi. Pri výbere myslite aj na to, či ich chcete prakticky a všestranne využívať v domácnosti alebo majú spĺňať skôr dekoratívnu funkciu. Trendom je multifunkčnosť, ktorú na WestwingNow určite nájdete.

Z akých druhov tanierov si u nás môžete vybrať?

 • obedové taniere – sú to plytké taniere, ktoré sa používajú predovšetkým na podávanie hlavného jedla na obed či večeru. Dajú sa však využiť aj na servírovanie syra, jednohubiek alebo prípravu obloženého taniera.
 • raňajkové a dezertné taniere – menší rozmer týchto tanierov umožňuje široké využitie počas raňajok alebo pri podávaní zákuskov či iných menších jedál. Niekedy sa dajú použiť aj ako podšálky.
 • hlboké taniere – tradičné využitie nájdu pri servírovaní polievky, ale dokážu poslúžiť aj ako krásna náhrada misky či misy, napríklad na servírovanie ovocia či chrumiek a čipsov.
 • podložky pod taniere – vďaka nim pôsobí stolovanie ešte elegantnejšie a takisto chránia stôl a prestieranie pred zamazaním od jedla. Plastové verzie sa môžu sa využiť aj ako podložky pod hrnčeky a poháre.
 • Pri tanieroch je pravdaže dôležitý aj materiál, z ktorého sú vyrobené. Napríklad kamenina pôsobí drsnejšie ako porcelán, a preto sa skvele hodí do rustikálneho či vidieckeho štýlu. Porcelán je veľmi odolný a výborne sa hodí na všestranné využitie v gastronómii. Dobre odoláva aj používaniu príboru.

  Pokiaľ máte radi pestrofarebné riady, spestrite vašu kuchynskú výbavu rastlinnými alebo zvieracími motívmi. Nájdete tu aj nádherné geometrické vzory po celej ploche taniera. Pre striedmejší a decentnejší štýl sú výbornou voľbou jednofarebné taniere, poprípade tie s jemným vzorovaním.

  Samostatné taniere do kuchyne či celé obedové súpravy – každý druh u nás nájdete v naozaj štýlovom prevedení a to aj od renomovaných dizajnérskych značiek. Nechajte sa inšpirovať napríklad originálnym dizajnom škandinávskych jedálenských súprav.

  Ak si chcete uľahčiť hľadanie toho správneho taniera či celej súpravy pre vás, skúste použiť filtre alebo podkategórie.

  Stolovanie so štýlom

  Pre vkusné stolovanie je vhodné doplniť jednofarebnú súpravu tanierov a pohárov vzorovaným obrusom, a opačne – pestré riady krajšie vyniknú na jednoduchšom obruse. Na dosku kovového alebo masívneho dreveného stola je veľmi moderné nepoužiť žiaden obrus, ale zvoliť prestieranie.

  Na stoloch väčších rozmerov krásne vyniknú masívnejšie taniere a riady väčších rozmerov, pre menší stôl je pravdaže lepšie zvoliť tradičnú veľkosť. Stolovanie by vždy malo pôsobiť harmonicky a byť príjemným a radostným zážitkom pre všetkých prísediacich.

  Skrášlie vašu kuchyňu a jedáleň novou súpravou tanierov alebo čo i len jedným skvostným kúskom. Vďaka rýchlemu doručeniu sa z nich budete môcť čoskoro tešiť! Využite aj ďalšie výhody nakupovania online na WestwingNow a ponorte sa s nami do úžasného sveta nábytku a dekorácií.

  Pohodlné a jednoduché doručenie

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969