Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Doplnky do kuchyne

459 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
Filter

Doplnky do kuchyne: štýloví a praktickí pomocníci do vašej domácnosti

Každá žena túži po krásnej kuchyni, ktorá je dobre zorganizovaná a navyše pôsobí elegantne. Ako to však docieliť? Pri varení potrebujeme dostatok priestoru a celú radu kuchynských pomôcok. Na prílišné dekorovanie v nej preto často neostáva miesto. My však pre vás máme riešenie!

Vyberte si z našej bohatej ponuky doplnkov na kuchynskú linku, aj doplnkov na stenu v kuchyni. Okrem krásneho kuchynského riadu pre vás máme aj štýlové koreničky, chlebníky a dokonca aj spotrebiče.

Pri vytváraní kuchyne snov začnite tým, že si vyberiete koreničky, skladovacie dózy a nádoby vo vysokej kvalite so štýlom zároveň. Náš elegantný stojan na koreniny v čierno-zlatom prevedení ušetrí miesto a zorganizuje každú modernú kuchyňu. Úložné dózy v tradičnom dizajne svetlej farby s čiernymi retro nápisom okrášlia vidiecku aj retro kuchynskú linku. Ručne fúkané dávkovače na olej a ocot s čistým priehľadným dizajnom potešia každého nadšenca minimalizmu. Keď často a s láskou varíte, doprajte si aj dizajnérske a funkčné kuchynské náradie. Máme pre vás všetko od nádherných mís a cedidiel, cez kvalitné panvice až po kuchynské váhy.

Naša ponuka prešla pozorným okom interiérových stylistov a kontrolou kvality. Naše kuchynské doplnky tak už nikdy nemusíte skrývať za dvierka kredenca a môžete ich vystaviť hrdo na obdiv do otvorenej vitríny.

Sofistikovaná gazdinka sa pozná aj vďaka detailom, akými sú kuchynské utierky či stojany na dávkovače mydla a saponátu na umývanie. Vďaka našim praktickým stojanom s dávkovačom, na vašej kuchynskej linke už nikdy nenájdete nedbalo pohodené hubky na riad či plastové fľaše so saponátom. Okrem tradičných pomôcok na varenie akými sú súpravy nožov a variech u nás nájdete aj valčeky na cesto či kuchynské váhy v retro dizajne. Štýlové doplnky do kuchyne sú praktické a zároveň plnia dekoračnú funkciu. Rovnako sa môžu stať skvelým darčekom pre každého, kto rád pečie.

Pokiaľ máte kuchyňu štedrých rozmerov, väčšina vašich spotrebičov má svoje miesto v zásuvkách. Kanvice a hriankovače majú však vďaka častému používaniu pravdepodobne miesto na linke. Vyberte si hriankovač a kanvicu z rovnakej série a vaša kuchyňa bude vždy pôsobiť čisto a zorganizovane. Pokiaľ vám stále ostáva v kuchyni prázdna stena, ozdobte ju jedným z našich plagátov alebo zvoľte retro plechové cedule s nápisom.

Vyberte si z našej širokej ponuky praktických a dizajnových doplnkov do kuchyne, ktoré zaujmú vašu pozornosť už na prvý pohľad.