Hľadať
WestwingNow Logo
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Jedálenské súpravy

78 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Jedálenské súpravy: krásne stolovanie v každom štýle

Spoločné chvíle trávené v kruhu rodiny, priateľov či známych sa neodmysliteľne spájajú aj s časom stráveným s chutným jedlom a nápojmi za spoločným stolom. Stolovanie tu preto zohráva dôležitú úlohu. Očarte vašich hostí krásnou súpravou riadu a ukážte im váš vycibrený jedálenský servis. Pôžitok z jedla a času stráveným spolu bude o to krajší a chutnejší!

Jedálenské súpravy sú nevyhnutnou súčasťou každej domácnosti, a preto sa skvele osvedčia aj ako darček. Keďže pôsobia naozaj honosne, je to krásny nápad na darček napríklad pre nevestu a ženícha, alebo pod vianočný stromček. Z našej ponuky si určite budete vediet vybrať tú najideálnejšiu súpravu pre rôzne slávnostné príležitosti!

Nájdite si jedálenské súpravy riadu podľa svojho vkusu

Na WestwingNow vám ponúkame naozaj pestrý výber jedálenských súprav. Môžete si vybrať, pre koľko osôb ich budete potrebovať, pretože tu nájdete aj malé zostavy len pre 2 osoby, väčšie pre 4 osoby, ktoré sú ideálnou voľbou pre menšie rodiny, a aj tradičný jedálenský servis pre 6 osôb, ktorý sa osvedčí ako pri každodennom používaní, tak aj pri slávnostných udalostiach.

V ponuke nájdete okrem súprav pre podávanie obeda, večere a iných jedál aj raňajkové súpravy, v ktorých nemôže chýbať miska a hrnček na kávu či čaj, alebo súpravy na kávu zahŕňajúce aj šálky s podšálkami. Podávanie raňajok alebo poobednej kávy sa stane ešte krajším.

Na čo sa môžete tešiť v štedrej ponuke súprav riadu na WestwingNow?

 • Farba - tradičnejšie jednofarebné verzie s jemným zdobením alebo viacfarebné prevedenie – určite nádherne doplnia vaše stolovanie. Veľmi trendy je aj jedálenská súprava v rôznych farbách. Stôl bude pôsobiť pestrejšie a hlavne si nepomýlite taniere pre hostí, keď bude mať každý vlastnú farbu. Mnohé zo súprav sú maľované ručne, čím sa každý kus stáva naozaj jedinečným.

 • Vzor – či už si vyberiete jemnejší alebo extravagantnejší vzor, v našej ponuke majú oba druhy početné zastúpenie. Krásne geometrické, grafické, ale aj folklórne, rastlinné, či zvieracie vzory budú na stole vždy pôsobiť nápadito. Takéto výraznejšie taniere vyniknú taktiež veľmi pekne v kombinácii s jednofarebnými kusmi. Nechýbajú tu ani súpravy napríklad so zimným motívom.

 • Štýl – ak máte radi tradičné stolovanie, vsaďte na klasický štýl v bielom alebo jednofarebnom prevedení. Pre trochu pompéznosti sa hodí jedálenský servis v glamovom štýle so zlatými prvkami. Veľmi obľúbený vidiecky alebo rustikálny štýl dodajú vášmu stolovaniu krásny šmrnc, a pritom budú pôsobiť príjemne decentne. Ak máte radi pestrosť a extravaganciu, určite sa vám budú páčiť súpravy v exotickom prevedení – naozaj sršia farbami a energiou!

 • Materiál – mnohé zo súprav sú vyrábané ručne, čo im dodáva ešte viac na originalite. Všetky sú vyrobené z kvalitného a trvácneho materiálu ako porcelán, keramika či kamenina, čo zaručuje, že sa z vášho jedálenského servisu budete môcť tešiť dlhé roky.

 • Renomované značky – aj v našej ponuke jedálenských súprav objavíte zvučné mená renomovaných značiek z rôznych častí Európy, ktoré nájdete exkluzívne na WestwingNow.
 • Vyberte si štýlovú súpravu riadu pre sprestrenie vášho stolovania a ešte krajšie chvíle strávené pri spoločnom jedle. Nechajte sa uniesť estetickým dojmom z gurmánskeho pôžitku a využite pri vašom online nakupovaní aj ďalšie výhody, ktoré na vás čakajú na WestwingNow!

  Pohodlné a jednoduché doručenie

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969