Veľkosť
  Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

  Kože a kožušiny

  31 Výrobkov
  Zoradiť: Obľúbenosť
  Filter

  Kožušiny a kožušinové koberce: nádych luxusu a elegancie, ktorý zahreje

  Kožušiny a kožušinové koberce pôsobia elegantným a luxusným dojmom a miesto pre nich sa nájde takmer v každom interiérovom dizajne. Vďaka kožušine bude aj chladná miestnosť pôsobiť prívetivo, kam je teda najvhodnejšie kožušinu umiestniť?

 • Pozdĺžne postele: vďaka kožušinovému kobercu už nikdy viac nestúpite ráno bosou nohou na studenú zem
 • Na posteľ: kožušinová deka vás zahreje počas noci a zútulní vašu spálňu počas dňa
 • Do kancelárie: kožušinová deka na kancelárskej stoličke alebo kožušinový koberec zateplia vašu kanceláriu bez toho, aby jej ubrali na formálnosti
 • Na sedačku a kreslo: kožušinová dekorácia na mieste, kde sa jej môžu vaši hostia ľahko dotknúť podnieti konverzáciu a navodí pocit luxusu
 • Na zem do obývačky: vďaka kožušinovému kobercu nebude vaša obývačka nikdy pôsobiť fádne
 • Štýlové kožušiny v rôznych prevedeniach a farbách na WestwingNow

  Na stránkach e-shopu WestwingNow nájdete ponuku pravých kožušín a kožušinových kobercov rovnako ako aj kúsky z umelej kože. Pre rýchly a prehľadný nákup z pohodlia domova využite vyhľadávanie podľa veľkosti, materiálu alebo farby kožušín. Čo všetko u nás nájdete?

 • Na našich stránkach pre vás máme koberce z ovčej a jahňacej kože, vlny aj z umelého vlákna. Aby sme zaručili vašu maximálnu spokojnosť, všetky kožušiny a kožušinové koberce z našej ponuky sú tej najlepšej kvality. Váš huňatý koberec z umelého vlákna vám preto bude zútulňovať interiér pri správnej starostlivosti po dlhé roky. Rovnako ako aj prehoz na kreslo z pravej ovčej alebo jahňacej kože.
 • Čo sa týka farieb kožušín, vybrali sme pre vás nestarnúce kožušiny v neutrálnych bielych a šedých odtieňoch. Pre eklektické, boho a iné originálne interiérové štýly si ďalej môžete vybrať aj kožušinu v ružovej či dokonca tyrkysovej farbe. Milovníkov klasiky zase poteší nadčasový vlnený koberec so zebrím vzorom. Tento kúsok pridá na zaujímavosti aj jednoduchšiemu interiéru a nastajlovať ho môžete samostatne, alebo na vrch nízkeho koberce.
 • Dĺžku a typ vlasu si môžete zvoliť podľa svojich preferencií aj pri kožušinách. Lesklý hladký vlas vynikne ako dekorácia na posteli či sedačke, kde vás bude príjemne zohrievať. Kožušina s dlhým kučeravým jahňacím vlasom zase navodí romantickú atmosféru v štýle chabby chic a vynikne najmä na podlahe. Okrem detailného popisu a fotiek produktov vám prinášame aj inšpirácie, ako kožušiny začleniť do vášho interiéru. Pokiaľ naši stylisti dokonale vystihli váš štýl, neváhajte a objednajte si na WestwingNow hotový interiérový dizajn vrátane nábytku a doplnkov. Tovar vám privezieme rýchlo, bezpečne a od 30 € úplne zadarmo.
 • Pri nákupe kožušín a kožušinových kobercov sa často vynára aj otázka, koľko kožušín je v miestnosti už priveľa? Keďže kožušina je považovaná za luxusný materiál, umiestnite do izby len jeden alebo maximálne dva kožušinové doplnky. Okrem kožušín a kožušinových kobercov môžete zvoliť aj hebkú kožušinovú deku alebo huňaté kožušinové vankúše. V takomto obmedzenom množstve vaše kúsky dokonale vyniknú a nebudú pôsobiť gýčovo.

  A ako sa o kožušinu správne starať? Aby kožušinový materiál vyzeral vždy ako nový, pravidelne kožušinu vyprašujte a češte na to určenými kefami. Niektoré umelé kožušiny zvládnete vyčistiť aj doma, vždy však postupujte podľa inštrukcií na štítku. Pokiaľ vlastníte aspoň jeden kúsok z pravej kože, majte vždy po ruke aj špeciálny čistiaci prostriedok na škvrny. Pach z pravej kožušiny môžete bezpečne odstrániť za pomoci jedlej sódy. Stačí ju nasypať na suchý koberec, nechať pôsobiť a na koniec opatrne povysávať.

  Zútulnite svoj domov a doprajte si luxusnú kožušinu alebo kožušinový koberec od WestwingNow už dnes.