Veľkosť
  Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

  Koberce s vysokým vlasom

  58 Výrobkov
  Zoradiť: Obľúbenosť
  Filter

  Mäkko, mäkkučko: koberce s dlhým vlasom

  Koberce s vysokým vlasom pripomínajú svojim vzhľadom kožušiny, preto pôsobia nadčasovým dojmom luxusu. Koberec s dlhým vlasom, známy tiež ako shaggy koberec, navyše prinesie do miestnosti pocit tepla a pohody. Jeho mäkký huňatý povrch si obľúbia rovnako deti, tak aj dospelý. V ponuke WestwingNow nájdete shaggy koberce v rôznych štýloch a veľkostiach, z ktorých si zaručene vyberiete aj vy.

  Výhody nákupu koberca s vysokým vlasom

  Veľká obľúbenosť shaggy kobercov nie je náhoda. Na čo všetko sa môžete tešiť po výbere koberca s dlhým vlasom?

 • Spríjemní interiér
 • Pohľad na koberec s huňatým vlasom v nás okamžite prebudí túžbu dotknúť sa ho. Aj minimalisticky zariadená obývačka bude vďaka huňatému kobercu pôsobiť obývaným a priateľským dojmom. Huňaté koberce sú z toho istého dôvodu obľúbené aj v škandinávskom štýle.

 • Skvele udrží teplo
 • Huňatý koberec väčších rozmerov pôsobí ako výborná termálna izolácia pre vaše dlážky. Vďaka kobercom s vysokým vlasom väčších rozmerov dokážete preto ušetriť náklady na vykurovanie vašej domácnosti. Pokiaľ máte podlahové kúrenie, nemusíte sa huňatého koberca vzdať úplne. Vyberte si menší model, alebo moderne tkaný koberec, ktorý je vhodný aj na takéto typy podláh.

 • Je taký mäkký na dotyk
 • Pre bosé nohy nie je nič príjemnejšie, ako chodenie po mäkkom shabby koberci. Koberec s vysokým vlasom je vhodný aj pre bábätká na lozenie, vybrať takýto koberec preto môžete aj do detskej izby. A vo vašej spálni vám zase koberec s dlhým vlasom spríjemní ranné vstávanie.

 • Vhodný do každého interiéru
 • Máte už v obývačke koberec s nízkym vlasom? Žiaden problém, vyberte si menší huňatý koberec a uložte ho krížom na ten, ktorý už vlastníte. Vďaka luxusu, ktorý dýcha zo shaggy kobercov ich takto môžete použiť aj ako extra dekoráciu. Tieto koberce sú vhodné aj do pracovne, ktorej pridajú pohodlie bez toho, aby jej ubrali na dôležitosti.

 • Ľahká údržba
 • Vďaka moderným materiálom sú koberce z ponuky WestwingNow jednoduché na údržbu. Zabudnite na staré ťažkopádne koberce, ktoré naše staré mami vynášali pred dom na prašiak. Moderné shabby koberce môžete bezpečne povysávať a pachy odstrániť suchým šamponóm na čistenie kobercov.

  Ponuka príjemných shaggy kobercov na WestwingNow

  Nákup na stránkach WestwingNow vám spríjemní ľahké vyhľadávanie podľa farby aj štýlu koberca. Váš tovar vám privezieme rýchlo, bezpečne a od 30 eur úplne zadarmo. Prečo si teda k novému kobercu nevybrať rovno aj nový konferenčný stolík? Aby sme zaručili vašu maximálnu spokojnosť, ponúkame vám garanciu 100 dní na vrátenie tovaru. Aké koberce s dlhým vlasom u nás nájdete?

 • Huňaté koberce rôznych veľkostí - lesklý sivý koberec Jimmy vo veľkosti XL vnesie nádych luxusu a exkluzivity do elegantne zariadenej obývačky. Pre vašu spálňu zase vyberte užší a kratší koberec Leighton v upokojujúcej krémovej farbe po oboch stranách postele. Pri výbere kobercov platí pravidlo, že svetlý koberec vynikne na tmavej dlažbe a naopak. Koberec však môžete zladiť k farbám vašich stien, obrazov alebo závesov, aby ste vytvorili súvislý interiérový dizajn.
 • Farby a vzory pre každý interiér - väčší koberec s vysokým vlasom bude vo vašej miestnosti pôsobiť ako umelecké dielo. Vyberte si preto moderný diamantový vzor koberca alebo jednofarebný nadýchaný boho koberec, vhodný aj na podlahové kúrenie. Hľadáte koberec, ktorý dokonale vystihne vašu veselú povahu a extravagantný štýl? Ste na správnom mieste! Máme pre vás hravý koberec s bodkami a koberce v rôznych farbách vrátane ružovej, zelenej a modrej.
 • Štýl a kvalita - nakupovanie na stránkach WestwingNow je vždy zárukou kvalitného nábytku a doplnkov. Zdá sa vám vaša spálňa, obývačka či dokonca predsieň akási fádna a akoby nedokončená? Oživte ich kobercom! Koberec s vysokým vlasom pridá akejkoľvek miestnosti na počkanie štýl a výzor ako z katalógu o bývaní. Aj preto obľúbenosť kobercov s vysokým vlasom neustále stúpa a je to trend, do ktorého sa oplatí investovať.
 • Objavte ponuku kvalitných kobercov na stránkach WestwingNow a vyberte si koberec lákavý na pohľad a príjemný na dotyk už dnes.