Hľadať
Westwing Logo
Poštovné zadarmo od 30 €
Westwing Collection

Ručne tuftovaný koberec Naima

69,99 €vrát. DPH
Bezplatné zaslanie
3-6 pracovných dní

Informácie o výrobku

materiál

Povrch: 100 % polyester Spodná strana: 100 % bavlna

farba

Béžová, čierna

rozmery

Š 80 cm, D 150 cm Povrch: 3 cm

Dodatočné informácie

Ručne tuftovaný nadýchaný mäkký koberec z umelého vlákna s vysokým vlasom Upozorňujeme, že tuftované koberce sa budú javiť svetlejšie alebo tmavšie v závislosti od svetla a smeru, v ktorom sa vlas nachádza. Preto vám odporúčame umiestniť koberec tak, aby bol viditeľný smer vlasu od okien do miestnosti. Vyskúšajte to Na hladkom povrchu odporúčame používať protišmykovú podložku pod koberec Odporúča sa používať chrániče kobercov pod nohami ťažkého nábytku, aby sa vlasy nedeformovali. Voľné vlákna odstraňujte pomocou nožničiek Výrobok môže byť použitý v miestnostiach s podlahovým vykurovaním, ak nie je viac ako polovica podlahy pokrytá kobercom Oeko-Tex Standard 100, trieda 1

Číslo produktu: 93457

Informácie o doručení

Bezplatné zaslanie

Čas doručenia: 3-6 pracovných dní

Garantujeme jednoduché a príjemné nakupovanie. Vaša objednávka bude bezpečne zabalená a doručená domov.

Veľké a objemné výrobky sa dodávajú tiež na uvedenú doručovaciu adresu. Pri objednávke nezabudnite uviesť svoje telefónne číslo. Budeme Vás kontaktovať, aby sme dohodli termín doručenia.

Informácie o značke

Naša jedinečná Westwing Collection kombinuje nadčasový dizajn so súčasnými trendami a vytvára z Vášho domu to najkrajšie miesto na svete. Okrem overenej klasiky, máme nábytok a doplnky pre každý štýl - od uvoľneného boho až po sofistikovanú eleganciu.