Hľadať
WestwingNow Logo
30 € pre VásPoštovné zadarmo od 30 €

Kreslá

203 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Filter

Pohodlné a dizajnové kreslá do vašej obývacej izby

Kúpou kresla do svojej obývačky získate viac, ako len ďalšie miesto na sedenie. Kreslo vám poskytne pohodlné útočisko na čítanie kníh, sledovanie televízie aj ničím nerušený relax. Umiestnením kresla do obývačky ju farebne oživíte a v priestore vám nahradí umelecké dielo alebo akcentovú stenu. Odjakživa ste túžili experimentovať s farbami vo svojom byte? Kúpa kresla je vhodný spôsob, ako začať. V online ponuke WestwingNow nájdete kvalitné dizajnové kreslá, ktoré vám poslúžia po dlhé roky. Stačí si len vybrať!

Vyberte si kreslo, ktoré vám najviac vyhovuje

Poradíme vám pri výbere vhodného kresla pre váš domov.

 • Dôležitú úlohu pri výbere kresla zohráva veľkosť. Kreslá do obývačky by mali proporčne sedieť aj k vášmu konferenčnému stolíku a okolitému nábytku. Do menších obývačiek, spální a chodieb si zvoľte nižšie kreslá s nožičkami, ktoré pôsobia ľahkým a vzdušným dojmom. K vášmu novému kreslu môžete vybrať aj príručný stolík a stojacu lampu. Tak vytvoríte lákavý a intímny kútik, ako stvorený pre relax a čas strávený s dobrou knihou.
 • Aký typ kresla je ten najvhodnejší pre vás? Rozkladacie kreslá vám umožnia flexibilitu v spôsobe, akým relaxujete. Kvalitné rozkladacie kreslo je vhodné aj ako posteľ pre vašich hostí. Ak ste knihomoľ a vyberáte si kreslo pre svoj čitateľský kútik, zvoľte si model s vysokým operadlom. Kreslo na čítanie by malo mať aj opierky na lakte a poskytovať dobrú oporu spodnému chrbtu. Pre čo najväčší komfort si doprajte ku kreslu aj podnožku na vyloženie nôh. Ako si čítanie v kresle spríjemníte ešte viac? No predsa vhodným osvetlením za pomoci jednej z našich stojacích lámp a príručného stolíku. Okrem tých nájdete na stránkach WestwingNow aj rozmanitú ponuku plédov a diek, ktoré vás pri čítaní zahrejú počas chladnejších večerov.
 • Dôležitú úlohu zohráva aj farba kresla. Aby vaše kreslo upútalo pozornosť a vzbudilo chuť sadnúť si naň, vyberte si kreslo v kontrastnej farbe k vašej sedačke.
 • Pokiaľ máte v obývačke dve sedačky, jedno ďalšie kreslo u vás doma štylisticky nevynikne. V takomto prípade si vyberte dve kreslá a postavte ich vedľa seba. Zvoliť môžete opäť kreslá v inom štýle, ich veľkosť by však mala byť podobná pohovkám. Dvomi menšími kreslami bez opierok na lakte a so stolíkom uprostred, môžete vytvoriť aj samostatnú konverzačnú zónu mimo vášho hlavného sedenia. Takýto styling bude pôsobiť veľmi intímnym a pohostinným dojmom.
 • Posledným bodom, ktorý zvážte pri výbere nového kresla do obývačky, spálne alebo materskej izby je materiál, z akého je vyrobené. Koženka, koža a umelá hmota sa ľahko čistia, kovové a drevené kreslá s čalúnením bývajú zase viac pohodlné. Najpohodlnejšie sú zamatové a plyšové kreslá, treba ich však pravidelne vysávať a ťažšie sa z nich odstraňujú fľaky.
 • Objavte svoje nové kreslo v online ponuke WestwingNow

  Na stránkach WestwingNow nájdete veľký vyber kresiel pre váš domov podľa kategórií. Pre ľahkú orientáciu použite filtre pre vyhľadávanie podľa veľkosti, farby, materiálu aj štýlu kresla.

  Keď sa povie slovo kreslo, väčšina z nás si predstaví kreslá ušiaky, obľúbené prevažne u staršej generácie. Ušiaky sú jednými z najpohodlnejších kresiel aj vďaka opierkam po stranách hlavy pre prípad, že v kresle zadriemete.

  Pre nádych francúzskej elegancie si vyberte z našich klubových kresiel. Klubové kreslá majú nižšie operadlo, preto sú vhodné do menších obývačiek.

  Retro kreslá z dreva s viedenskou pleteninou vám zase pripomenú detstvo strávené v dome starých rodičov.

  Naša kolekcia kresiel poteší aj milovníkov moderne zariadených interiérov širokým výberom moderných kresiel s nadčasovým dizajnom. Pre luxusné obývačky WestwingNow odporúča kreslá v kombinácií kovu so zamatom.

  A pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť aktívnejšie máme v ponuke hojdacie kreslá. Jemné hojdanie v kresle dokonale zrelaxuje telo aj myseľ a rýchlo si ho obľúbite.

  V našom e-shope WestwingNow nájdete množstvo dizajnových kresiel rôznych typov a veľkostí. Výhodou nakupovania u nás je aj možnosť zakúpiť si hotový interiérový dizajn tak, ako ho pre vás zostavili naši stylisti. Tovar vám privezieme rýchlo a bezpečne, aby ste sa zo svojho nového kresla mohli tešiť čo najskôr. Vybrať si môžete z nasledujúcich typov kresiel:

 • Kancelárske kreslá zvýšia vašu produktivitu pri práci a efektne odstránia bolesti chrbta.
 • Hojdacie kreslá poskytnú aktívny oddych, pri ktorom sa dokonale zrelaxuje myseľ aj telo.
 • Kreslá ušiaky patria k najpohodlnejším typom kresiel a vďaka postranným opierkam v nich môžete bezpečne aj zadriemať.
 • Klubové kreslá bývajú nižšie, ako iné kreslá a dodajú sofistikovanosť každej miestnosti.
 • Závesné kreslá prinesú do vášho interiéru zaujímavý dizajnérsky prvok a jemné hojdanie vás dokonale uvoľní.
 • Začlenením kresla do svojho domova vždy len získate čo sa týka dizajnu, aj funkčnosti. Ak sa ešte stále rozhodujete o tom, ktoré kreslo je pre vás to pravé, nechajte sa inšpirovať našou galériou.

  Objavte ponuku výrobkov na WestwingNow a nájdite si to pravé kreslo a doplnky aj pre váš domov.