Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Vianočné dekorácie na stôl

217 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Vianočné dekorácie na stôl: nezabudnuteľné sviatočné stolovanie

Vianočné dekorácie na stôl sú počas najkrajších sviatkov roka rovnako dôležité, ako zvyšok vašej výzdoby. Držíte sa počas sviatkov tradícií, alebo dávate prednosť modernejšiemu poňatiu výzdoby? Prestieranie a dekorácie na vianočný stôl z ponuky WestwingNow vykúzlite zakaždým jedinečnú atmosféru, hodnú Vianoc.

Tipy na slávnostné dekorácie na váš stôl

Aké dekorácie na vianočný stôl by u vás nemali chýbať? Slávnostné taniere a príbory, servírovacie misy, ozdobné poháre a, samozrejme, obrusy a prestieranie s vianočnými motívmi. Ako s prípravou slávnostne prestreného stola začať a zaručiť, aby sa každý hosť cítil príjemne? Pomôžu vám v tom nasledujúce rady.

Aké chody budete podávať?

V závislosti od počtu jednotlivých chodov a počtu hostí si dopredu naplánujte, koľko tanierov, misiek, príborov a pohárov budete potrebovať. Aby vás počas štedrovečerného stolovania nič neprekvapilo, nachystajte si dopredu aj servírovacie misy a karafy na víno. Príbory, taniere a poháre uložte na stôl podľa zaužívaných pravidiel, aby ste svojich hostí zbytočne nezmiatli.

Zvoľte si hlavnú ozdobu vášho stola

Každý sviatočne prestretý vianočný stôl by mal zahŕňať aj ústrednú sezónnu dekoráciu a menšie dekorácie po dĺžke stola. Na Vianoce môžete ako ústrednú dekoráciu zvoliť vianočný veniec, vianočné svietniky, alebo vázu so zimnými kvetmi. Väčšie dekorácie krásne oživia vianočný stôl, počas večere je ich však lepšie presunúť na príručný stolík, aby nebránili vo výhľade.

Vyberte si svoje farby na vianočný stôl

Aby vianočný stôl neodvádzal pozornosť od jedla, zvoľte maximálne tri farby prestierania. Tradičnými farbami sú červená a zelená v kombinácií s bielou. Menej tradičná no rovnako krásna je aj kombinácia krémovej, modrej či fialovej. Pre elegantný vzhľad stola zvoľte kombináciu striebornej alebo zlatej s bielou, luxusný nádych vašej jedálni dodá zase čierna so zlatou.

Intímne osvetlenie vianočného stola

Vianočnému stolu dodá tú pravú atmosféru aj vhodne zvolené vianočné osvetlenie. Stlmte hlavné svetlá v miestnosti a osvetlite vianočný stôl štíhlymi sviecami, menšími svetelnými dekoráciami alebo vianočnou reťazou. Okrem toho môžete použiť aj vianočné girlandy a uložiť ich do stredu stola. Keď sa rozhodnete použiť sviečky, zvoľte iba druhy bez vône.

Zasadací poriadok a menovky

Aby sa vaši hostia cítili počas Vianoc vítane, privítajte ich pri stole menovkami. Miesto za vrchstolom by malo patriť najstaršiemu členovi rodiny, alebo najváženejšiemu hosťovi. Hostiteľ by mal sedieť po jeho pravici. Pri vytváraní zasadacieho poriadku berte do úvahy aj deti a v prípade potreby im vyčleňte samostatný stôl. Pokiaľ budete na stôl prinášať jedlo, posaďte sa čo najbližšie ku kuchyni alebo k servírovaciemu stolíku.

Pripravte dokonalý vianočný stôl s ponukou z WestwingNow

WestwingNow je to pravé miesto pre výber všetkého, čo budete potrebovať k vytvoreniu slávnostnej atmosféry počas jedenia. Prichystajte si zoznam riadov, pohárov a príborov a určite si štýl dekorácií. S týmito informáciami môžete začať smelo nakupovať. Čo všetko u nás pre svoj štedrovečerný stôl nájdete?

  • Vianočné príbory a servírovacie sety - Slávnostný príbor by sa mal rozhodne líšiť od toho každodenného. Nájdete u nás slávnostné servírovacie sety a príbory v luxusných farbách akými sú zlatá alebo čierna. Naše vianočné dekorácie na stôl zahŕňajú aj kovové slamky a štýlové miešadlá na vianočné kokteily.

  • Sviatočný a servírovací riad - Vyberte si nádherný sviatočný riad a začnite svoju vlastnú vianočnú tradíciu. Máme pre vás ručne vyrobené misy s prírodnými motívmi aj luxusné taniere so zlatým okrajom. Prvotriedna kvalita a nadčasový dizajn nášho riadu zaručí, že ho medzi sebou môžete jednoducho kombinovať. K tanierom u nás preto poľahky vyberiete aj nádherné etažérky, podnosy a servírovacie misky.

  • Poháre, hrnčeky a šálky - Vianočný punč, varené víno alebo šampanské chutia cez sviatky najlepšie zo slávnostných pohárov. Máme pre vás šálky so zlatými uškami, poháre na stopke so zlatým okrajom aj kryštálové poháre na vodu. Všetky tieto kúsky skvele podčiarknu výnimočnosť okamihu. Obľúbené sú aj naše sety s lesnými zvieratkami alebo inými zimnými motívmi, ktoré využijete počas celej zimy.

  • Obrusy, servítky a utierky - Aké by to boli Vianoce bez vianočného prestierania? Vyberte si jeden z našich krásnych obrusov z prírodného materiálu a doplňte ho prestieraním so sviatočným motívom. Prestieranie s motívom najlepšie vynikne, keď sú vaše taniere bez motívu a naopak: originálny stolový behúň oživí aj biely riad. Servítky alebo látkové obrúsky? Na vianočnom stole by nemali chýbať oboje. Neviete však, ako obrúsky naaranžovať? Pomôžte si vianočným krúžkom na obrúsky, vďaka ktorému sa vaši hostia budú cítiť ako v luxusnej reštaurácií.

  • Našim spokojným zákazníkom ponúka WestwingNow vždy plno výhod. Vaše nádherné vianočné dekorácie na stôl vám privezieme rýchlo a bezpečne. Zlaďte preto výzdobu v celom svojom domove a bez váhania si u nás vyberte aj vianočný stromček a iné vianočné ozdoby.

    Nenechajte si prípravu sviatočnej tabule na poslednú chvíľu a vyberte si okúzľujúce vianočné dekorácie na váš stôl už dnes!

Pohodlné a jednoduché doručenie

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969