Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Umelé vianočné stromčeky

15 Výrobkov

Umelé vianočné stromčeky pre vaše dokonalé Vianoce

Vedeli by ste si predstaviť Vianoce bez vianočného stromčeka? Pravdepodobne nie. Niet sa však ani čomu čudovať. Vianočné stromčeky sú súčasťou našich domácností a najkrajšieho obdobia v roku už dlhý čas. Ich ozdobovanie je pre nás bežnou praxou a robíme tak niekoľko dní pred Štedrým dňom, prípadne počas neho.

Pri premýšľaní, či zvoliť živé alebo umelé vianočné stromčeky, je dobré prikloniť sa k druhej možnosti. Už dávno neplatí, že umelé typy vyzerajú neprirodzene a nepekne. Práve naopak. Často sú takmer na nerozoznanie od tých z vonku. Nehovoriac o to, že vám vydržia dlhé roky pravidelného používania a nerobia toľko neporiadku.

Vianočný stromček si viete vybrať podľa výšky a veľkosti. Ak máte skôr menší byt, vyberte si menšie modely vhodné aj do rohu. Nebudú zbytočne zavadzať, no svoju úlohu si rozhodne urobia. Zopár z nich nájdete dokonca v pekných nádobách a črepníkoch, takže sa dajú upraviť presne podľa vášho štýlu bývania. Pre veľké domácnosti si WestwingNow pripravil zas masívne a veľké stromčeky, ktoré zaberú veľa priestoru, no pritom sa budú krásne vynímať. Keď si klasický väčší stromček zaobstaráte, svoj interiér viete doplniť aj mini vianočnými stromčekmi. Tie sa budú hodiť do detskej izby či spálne, kde ich zavesíte na okno, parapet alebo nimi doplníte inú časť miestnosti.

Výhodou našich stromčekov je hlavne to, že väčšina z nich má nejaké príslušenstvo, doplnok či úpravu. Niektoré sa pýšia LED svetielkami, iné šiškami a ďalšie umelým snehom. Okrem toho však budete potrebovať aj pekné vianočné ozdoby a dekorácie, preto na ne nezabúdajte. Vianočné osvetlenie a vianočné gule sú základom, no dobre vyzerajú tiež girlandy, mašle či šišky. Vyberte si štýlový vianočný stromček, pod ktorý na Štedrý deň uložíte darčeky pre vašich najbližších.