Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Konferenčné stolíky

164 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Konferenčný stolík: ústredný bod každej obývacej izby

Obývačka slúži všetkým členom rodiny, musí preto byť pohodlná. A konferenčné stolíky sú po mieste na sedenie hneď druhým najdôležitejším kusom nábytku v nej. Konferenčný stolík vnesie do miestnosti rozmanitosť a štýl a spraví z nej funkčný priestor. Povrch stolíku je skvelé miesto na odkladanie ovládačov na televíziu, časopisov aj váz s kvetmi. Vyberáte si aj vy stolík do obývačky? WestwingNow je tu pre vás so širokou ponukou stolíkov pre každú izbu a štýl.

Nájdite si váš vysnívaný konferenčný stolík na WestwingNow

Z dizajnérskeho hľadiska by v žiadnej miestnosti nemali byť všetky povrchy vyrobené z rovnakého materiálu. Takýto interiér pôsobí nudne a nevýrazne. Nesnažte sa preto za každú cenu zladiť konferenčný stolík k ostatnému nábytku. Naopak, oživte ju stolíkom z našej atraktívnej ponuky, vytvorte zaujímavý štylistický moment a funkčne zjednoťte vašu izbu.

Nakupovanie na stránkach internetového obchodu WestwingNow je veľmi pohodlné. Ponúkame vám konferenčné stolíky rozdelené podľa tvaru, farby, veľkosti aj materiálu, z ktorého sú vyrobené. A je naozaj z čoho vyberať! Toto všetko u nás nájdete:

  • Moderné stolíky: vyrobené z atraktívneho mramoru, dreva a kovu, moderné konferenčné stolíky sa ľahko čistia a udržiavajú. Moderné stolíky sa rýchlo stanú centrom diania vašej obývačky vďaka úložnému priestoru a nadčasovému dizajnu.

  • Industriálne stolíky: medzi industriálnymi stolíkmi nájdete okrem kovu, dreva a skla aj stolíky s doskou s betónovým vzhľadom. Industriálne stolíky ľahko a rýchlo premiestnite a hodia sa do dynamického, neustále sa meniaceho domova.

  • Glamour stolíky: dizajnové konferenčné stolíky v štýle glamour sa vyznačujú prvkami, ktoré odrážajú svetlo. V ponuke pre vás máme zlatý, strieborný aj ružový kov v kombinácií so zrkadlom a sklom. Pre viac mužský štýl zase zvoľte zlatú s hnedým alebo čiernym drevom.

  • Boho štýl: boho okrúhle konferenčné stolíky vyrobené z ratanu alebo mosadze vám okrem obývačky poslúžia aj vo vstupnej hale. Tieto stolíky vnesú do vášho interiéru čaro ďalekých ciest a budete sa pri nich vždy cítiť pozitívne naladení.

  • Retro stolíky: retro stolíky vám zase pripomenú bezstarostné detské roky strávené u starej mami. Vyberte si hladké oválne stolíky do stredu obývačky, alebo stolík výpletom do jej rohu. Retro stolíky vyniknú ako pri sedačke, tak aj pri jednom z našich pohodlných kresiel.

  • Škandinávske stolíky: konferenčné stolíky v škandinávskom štýle polichotia pastelovej obývačke, prírodnej kuchyňi aj v zen spálni. Vyrobené sú z prírodným materiálov, na ktorých prevládajú svetlé farby.

Po tom, ako ste si vybrali váš nový konferenčný stolík, nechajte sa nami inšpirovať aj pri jeho stylovaní. Na stránkach WestwingNow nájdete zariadenie a doplnky pre každú miestnosť vrátane fotografií kompletného interiérového dizajnu. Vyberte si jednu z našich trendy tácok, ktoré vám pomôžu pri organizovaní odkladacieho miesta na stolíku. Váza na kvety, misa na ovocie a štýlová sviečka sú taktiež vhodné predmety na jeho ďalšie dekorovanie. Kvalitný nábytok renomovaných značiek na vás čaká aj v ostatných kategóriách. Zariaďte si s nami aj vašu materskú izbu, kuchyňu alebo spálňu.

Konferenčné stolíky, ktoré vám najviac vyhovujú

Na konferenčný stolík si niekedy odložíte len pohár vody, inokedy celú večeru. Jeho veľkosť je preto veľmi dôležitá a bude do budúcna určovať jeho využitie. Väčší stolík využijú s radosťou aj vaše deti na rôzne kreatívne činnosti a hranie sa.

Aká veľkosť konferenčného stolíka je vhodná pre obývačku? Čo sa týka šírky, mali by ste ho prispôsobiť veľkosti vašej pohovky. Stolík by mal mať dĺžku dvoch tretín dĺžky miesta na sedenie. A umiestnený by mal byť vo vzdialenosti 35 – 45 centimetrov od jej okraja. Pri takejto vzdialenosti s ľahkosťou dočiahnete na televízny ovládač, aj okolo stolíka bezproblémovo prejdete. Medzi stolíkom a ostatnými kusmi nábytku sa odporúča ponechať minimálne 75 centimetrov.

A čo výška konferenčného stolíka? Vyberte si stôl v rovnakej alebo nižšej výške, ako sú sedadlá pohovky a okolitých kresiel. Väčší stolík by vám prekážal vo výhľade a pôsobil by nemotorne.

Štýl stolíku môže byť v obývačke jedinečný, ale tvar stolíka by mal korešpondovať s vašim sedením. Hranaté stolíky sa lepšie hodia do miestnosti s dvomi pohovkami, alebo sedačkou v tvare L. Okrúhle a oválne stolíky vyniknú pri jednej sedačke.

Zvoliť môžete aj dva menšie stolíky a podľa potreby ich rozpojiť a premiestniť presne tam, kde budú práve potrebné. Tohto riešenia sa nemusíte báť ani v menších obývačkách, práve naopak. Dva stolíky rôznej veľkosti budú pôsobiť vzdušnejšie, ako jeden väčší stôl a izbu opticky zväčšia. Vyberte si rovnaký set pre formálnu obývačku a rozdielne stolíky pre uvoľnený štýl. Malé výklopné stolíky sú ďalším vhodným riešením do bytu menších rozmerov.

Využite všetky výhody nakupovania na e-shope WestwingNow, vrátane 100 dňovej záruky vrátenia tovaru. Vyberte si už dnes nový konferenčný stolík, vďaka ktorému si z vášho domu alebo bytu urobíte ešte krajší domov.

Pohodlné a jednoduché doručenie

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969