Vianočné prestieranie a vianočné obrusy

51 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
Filter

Vianočné obrusy a prestieranie pre dokonale prestretý sviatočný stôl

Dokonalé vianočné prestieranie je počas sviatkov rovnako dôležité, ako výzdoba vianočného stromčeka a vianočné osvetlenie. Pri vianočnom stole sa stretáva celá rodina i vaši hostia a tematické prestieranie prispeje k vianočnej atmosfére a dobrej nálade. Ako však dokonalý vianočný stôl pripraviť? Vďaka našej sezónnej ponuke v obchode WestwingNow to pre vás bude tohto roku úplná hračka. Nájdete u nás luxusné vianočné obrusy i vianočné prestieranie pod taniere, rovnako ako vianočné servítky a obrúsky.

Plánujete svoj vianočný stôl zladiť k zvyšku vianočnej výzdoby, alebo ho prestriete v kontrastných farbách? Záleží len na vás! Pred výberom vianočného prestierania najprv začnite tým, že si prichystáte riad a slávnostné poháre. K ich farbe a dizajnu následne zlaďte obrus, vianočné prestieranie a servítky. Aby váš štedrovečerný riad, prestieranie a hlavne jedlo čo najlepšie vynikli, zvoľte si jednoduchší obrus ako základ stola. Slávnostný vzhľad mu ďalej dodá ozdobný vianočný behúň, prestieranie a menšie sezónne dekorácie.

Koľko farieb by ste mali na vianočnom stole kombinovať? Dobrým pravidlom je použiť jednu až maximálne tri farby, alebo jednu farbu v kombinácií s prestieraním so vzorom. Tohto pravidla sa však, samozrejme, nemusíte držať. Štedrovečerný stôl má predsa v prvom rade robiť radosť vám a odrážať vašu osobnosť a štýl. Počas Vianoc zvykneme servírovať viacej chodov, ako počas iných období v roku. Na stole tak pravdepodobne nezostane veľa miesta na mnoho vianočných dekorácií. Vynikajúcim spôsobom ako priniesť na stôl funkčné dekorácie sú preto okrem ozdobného prestierania a riadu dobrou voľbou krúžky na obrúsky. Vybrať si môžete praktické krúžky so zimnými motívmi, alebo moderný dizajn, ktorý využijete po celý rok. Krúžky na obrúsky majú aj tú výhodu, že nemusíte strácať drahocenný čas skladaním obrúskov.

Na slávnostnej tabuly by ďalej nemali chýbať ani vianočné servítky, ktoré prídu počas stolovania vždy vhod. Pokiaľ je súčasťou vašej jedálne či obývačky aj kuchyňa, ako posledné nezabudnite pripraviť na sviatky aj vašu kuchynskú linku. Pomôžu vám v tom naše sviatočné utierky vo vianočných farbách a so zimnými motívmi. S takouto výbavou vianočného prestierania a doplnkov vám ostáva už len jedna úloha: užiť si sviatky radostne a naplno!