Veľkosť
  Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

  Detský nábytok

  56 Výrobkov
  Zoradiť: Obľúbenosť
  Filter

  Detský nábytok: štýlová ponuka aj pre tých najmenších

  Svet, ako sa naň dívajú deti sa veľmi líši od toho, ako ho vidíme my dospelí. Kým rodičia túžia po väčšej spálni a šatníku, deti sa cítia bezpečnejšie v menších izbách prispôsobených ich vzrastu a veku. Na stránkach internetového obchodu WestwingNow nájdete okrem kvalitného interiérového tovaru aj tipy a nápady, ako si svoj domov zariadiť. S rovnakou precíznosťou myslíme aj na našich najmenších a pripravili sme pre nich nábytok do detskej izby v štýlovej ponuke. Detský nábytok pre tú najkrajšiu izbičku snov zahrňajú detské postieľky, stoličky, stoly, ale aj kreslá pre deti a úložné riešenia.

  Nábytok do detskej izby v online ponuke na WestwingNow

  Aký detský nábytok môžete na WestwingNow nájsť? Veľmi obľúbeným kúskom je kreslo pre deti, ku ktorému môžete vybrať aj detskú taburetku. Pretože deti nás neustále napodobňujú a chcú sa nám vo všetkom podobať, vlastné detské kreslo im dá pocit, že sú dôležité. Vaše deti si určite zamilujú aj naše rôznorodé sedacie vaky z organickej bavlny. Vďaka neustále sa meniacemu tvaru vak na sedenie prispieva k rozvoju motoriky a podnecuje aktivitu u detí. Rozvoj detskej fantázie podnietia aj taburetky v tvare zajačika k dispozícií v početných farebných prevedeniach. Vďaka hladkým líniám a nezávadným materiálom je náš detský nábytok úplne bezpečný.

  Aby ste detskú izbu opticky rozdelili na viac účelových zón, použite zaujímavé a mäkkučké detské koberce. Okrem zariadenia do detskej izby môžete na WestwingNow nájsť aj ostatné príslušenstvo pre deti. Dekorácie do detskej izby v podobe hračiek, girlánd, farebných obrázkov či tapiet vyčarujú skutočne magickú atmosféru ako z rozprávky. Náš sortiment od textilu do postieľky až po detský nábytok spĺňa tie najprísnejšie testy a požiadavky na bezpečnosť a kvalitu. Kúpte si nábytok do detskej izby online na WestwingNow už dnes a urobte radosť sebe i svojim ratolestiam.