Zápisníky a perá

21 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
Filter

Zápisníky a perá: krásne písacie potreby pre každý štýl

Pravidelné písanie si žurnálu môže doslova zmeniť život. Aj vy preferujete poctivý zápisník a kvalitné pero pred digitálnymi plánovačmi? Ste na správnom mieste! V našej ponuke nájdete krásne zápisníky, plánovače a štýlové perá, ktoré sa budú skvele vynímať na vašom písacom stole.

Máme pre vás elegantné notesy s mramorovým obalom v bielej aj čiernej farbe. Milovníkov art déca zase určite potešia zápisníky s geometrickými líniami. Vybrať si k nim môžete aj ladiaci obal na spisy. Notesy s listami inšpirované bohémskym štýlom bez linajok sú vhodné aj na kresby či skeče. Zápisníky vo výrazných farbách napríklad s oranžovými alebo žltými pásikmi zase odporúčame každému, koho očaril retro štýl, ktorý sa vrátil do módy. Naše poznámkové bloky sú skvelým doplnkom pre každý písací stôl. Okrem pracovne ich využijete aj v kuchyni, kde vám prídu vhod pri písaní nákupného zoznamu.

Súpravy lepiacich poznámkových kartičiek vám zas pomôže pri štúdiu, práci aj vo vašom voľnom čase, rovnako, ako naše týždňové plánovače. Ponúkame vám ich v atraktívnych farbách, aby slúžili nielen praktickému, ale aj dekoračnému účelu.

Každý, kto rád píše rukou vie, aké dôležité je mať kvalitné pero. V našej ponuke nájdete guľôčkové aj plniace perá so zlatými detailmi. Dizajnové prevedenie a vysoká kvalita našich písacích potrieb z nich robí aj skvelý darček pre vaše deti alebo priateľov.

Vyberte si z našej ponuky okrem notesov a pier aj kvalitné organizéry či iné kancelárske doplnky. Nájdete u nás naozaj všetko, od stojanov na perá a archivačných krabíc, až po krásne kancelárske stoličky.

Objavte ponuku zápisníkov a iných písacích potrieb z ponuky WestwingNow, ktoré sú nie len praktické, ale aj veľmi trendy a štýlové.