Hľadať
Pohodlné a jednoduché doručenie
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Zápisníky a diáre

1 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Zápisníky a diáre: krásne plánovače do kancelárie pre každý štýl

Pravidelné písanie si žurnálu môže doslova zmeniť život. Aj vy preferujete poctivý zápisník a kvalitné pero pred digitálnymi plánovačmi? Ste na správnom mieste! V našej ponuke nájdete krásne zápisníky, plánovače a diáre, ktoré sa budú skvele vynímať na vašom písacom stole.

Zápisníky a diáre v ponuke Westwing

Máme pre vás elegantné zápisníky v krásnych farbách, z ktorých si určite vyberiete. Vybrať si k nim môžete aj ladiace organizéry a zakladače. Notesy s listami inšpirované bohémskym štýlom bez linajok sú vhodné aj na kresby či skeče.

Zápisníky vo výrazných farbách napríklad s oranžovými alebo žltými pásikmi zase odporúčame každému, koho očaril retro štýl, ktorý sa vrátil do módy. Naše poznámkové bloky patria medzi skvelé doplnky na stôl. Okrem pracovne ich využijete aj v kuchyni, kde vám prídu vhod pri písaní nákupného zoznamu.

Nakupujte skvelé zápisníky z ponuky Westwing

Vyberte si z našej ponuky okrem zápisníkov a diárov aj kvalitné organizéry na stôl či iné kancelárske doplnky. Nájdete u nás naozaj všetko, od stojanov na perá a archivačných krabíc, až po krásny kancelársky nábytok.

Objavte ponuku zápisníkov a iných písacích potrieb z ponuky Westwing, ktoré sú nie len praktické, ale aj veľmi trendy a štýlové!

Pohodlné a jednoduché doručenie

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969