Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Vonkajšie vianočné osvetlenie

1 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Podobné výrobky

Vonkajšie vianočné osvetlenie pre nezabudnuteľnú vianočnú atmosféru

Pohľad na vianočné vonkajšie osvetlenie na oknách domov a bytov je počas zimnej prechádzky krásnym rozptýlením. Ozdobte svoje okná, dvere a záhradu so štýlovými svetelnými ozdobami od WestwingNow a potešíte nielen seba, ale všetkých vašich susedov. Aké sú možnosti pre vonkajšie vianočné osvetlenie z našej ponuky?

Máme pre vás klasické LED reťaze na baterky v rôznych tvaroch a farbách. Reťaze so stmievateľným nastavením vám ponúknu väčšiu flexibilitu pri ich použití, rovnako ako ozdoby s časovačom. Svetelnými reťazami môžete ozdobiť kríky a stromčeky vo vašej záhrade, olemovať nimi okná alebo nimi vytvoriť na skle originálne vzory. Pre ešte sviatočnejší vzhľad môžete použiť LED reťaze a vianočné girlandy, ktoré môžete umiestniť na vaše parapety a zárubne. Svetelné reťaze a LED zväzky môžete ďalej omotať a použiť aj na vianočné vence. Krásne osvetlené sa budú hrdo vynímať na vašich vchodových dverách.

Ďalšou veľmi obľúbenou a krásnou ozdobou sú naše svetelné hviezdy, ktoré sa budú zvonku efektne vynímať vo vašich oknách. Vytvoriť s ich pomocou môžete vianočnú záclonu s nezameniteľnou atmosférou, akú majú len najkrajšie sviatky v roku. Vonkajšie vianočné osvetlenie na dverách, oknách, stromčekoch a kríčkoch v záhrade nie je jedinou možnosťou, ako vyzdobiť váš dom. Naša kolekcia vonkajších svetelných ozdôb zahŕňa aj voľne stojace ozdoby a ozdoby, ktoré môžete zapichnúť do zeme. Odporúčame vám ich umiestniť pozdĺžne vášho prístupového chodníka a pod okná vášho domu. Svoj príbytok tak premeníte na čarovný vianočný domček so svetelnými zvieratkami, z ktorých budú nadšené deti aj dospelý.

Pre tradičnejšie poňatie vianočnej výzdoby si zvoľte tradičné tvary, ktoré si spájame s Vianocami a zimným obdobím. Takými sú napríklad hviezdy, vločky, sviečky a klasické svetielka. Pre modernejší dom môžete zase vybrať ozdoby v bielej či zlatej farbe a v minimalistickom dizajne. Odporúčame vám taktiež zladiť svoje vonkajšie vianočné osvetlenie s témou vašej vianočnej výzdoby vo vnútri domu. Naše svetelné ozdoby sú tak jedinečné, ako vy a váš vkus.

Vyberte si svoje obľúbené kúsky pre originálne vonkajšie vianočné osvetlenie od WestwingNow už dnes. Okrem štýlu a kvality vám ponúkame aj záruku bezpečnosti, aby vás počas sviatkov nič neprekvapilo.

Poštovné zadarmo od 30 €

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969