Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Vianočné osvetlenie

118 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Vianočné osvetlenie: vyčarujte si dokonalú vianočnú atmosféru

Pohľad na tancujúce svetielka rozjasňujúce studenú zimnú noc dokáže aj u dospelých vyvolať pocit, že zázraky sa naozaj dejú. Vianočné osvetlenie vás prenesie naspäť do detstva, zlepší vašu náladu a spraví každú chvíľku magickou. Vykúzlite aj u seba doma jedinečnú vianočnú atmosféru a pripravte sa na nadchádzajúci advent s vianočným osvetlením od WestwingNow.

Vianočné svetielka sú symbolom Vianoc už od nepamäti a tieto sviatky by nemali chýbať ani vo vašej domácnosti. V našej aktuálnej ponuke nájdete tradičné i moderné vianočné svetlá a dekorácie na stromček, aj vianočné osvetlenie do okna. Akú sú výhody vianočného osvetlenia? Okrem sezónnej dekorácie k vám domov vianočné osvetlenie prinesie aj ďalšie zdroje svetla. Počas sviatkov preto vypnite stropné lampy a vychutnajte si čas s rodinou pri intímnom osvetlení vyžarujúcom z vašich nových dekorácií.

Vianočné svetielka: osvetlite na Vianoce celý váš domov

Kam je najlepšie vianočné svetielka umiestniť? Máme pre vás interiérové dekorácie i led vianočné osvetlenie na použitie v záhrade, aby celý váš dom žiaril vianočnou náladou. Naši interiéroví stylisti odporúčajú zvoliť viaceré svetelné dekorácie pre váš interiér aj exteriér a umiestniť ich v rôznych výškach. Na zem, na povrch nábytku, na steny i do okien. Tak vytvoríte dokonalé ambientné osvetlenie presne podľa vášho želania a nálady, od skorého poludnia až do neskorej noci. Aké tipy vianočného osvetlenia u nás nájdete?

  • Vianočné svetelné dekorácie z našej vianočnej ponuky na WestwingNow vás poskytnú flexibilitu pri zdobení vášho domova. Umiestniť ich môžete takmer kdekoľvek! Máme pre vás tradičné motívy dekorácií akými sú hviezdy, stromčeky a vianočné gule, aj iné dekorácie inšpirované zimným obdobím. Originálne závesné dekorácie môžete zavesiť do okien, prípadne aj na stromček. Nevynechajte ani vaše vchodové a bytové dvere a žiadnu prázdnu stenu. Naše nástenné led dekorácie fungujú na batérie a sú nádherné s osvetlením i bez. Voľne stojace svetelné dekorácie ozdobia nielen vaše konzolové stolíky, ale tie väčšie môžete umiestniť aj na zem. Zapojte vašu fantáziu a rovnako aj ostatných členov rodiny pri zdobení vášho domova. Svetelné figúrky ako súčasť vianočného prestierania? Prečo nie! Vaša radosť z Vianoc sa tým len znásobí a výsledok bude vskutku okúzľujúci.

  • Vianočné svetelné reťaze, pri ktorých výbere sledujte okrem dizajnu aj dĺžku a intenzitu ich svetla. Na našich stránkach vždy nájdete podrobný opis každého produktu, vďaka ktorému nájdete presne to, čo potrebujete. Naše originálne svetelné reťaze vám ponúkame v teplom i studenom svetle a dokonca aj so stmievateľným nastavením. Led reťazami môžete ozdobiť nielen svoj stromček, ale opäť aj svoje okná. Náš tip je vyčariť s nimi originálne vzory na vašich oknách za pomoci lepiacej pásky. Ľahšie svetelné zväzky taktiež vyniknú aj vo vázach so zväzkom ihličia a na vianočných vencoch na stoloch i dverách. Naplniť nimi môžete aj vaše zaváraninové poháre a vytvoriť si tak originálnu minimalistickú dekoráciu. Pre Vianoce v tradičnom duchu vám odporúčame siahnuť po osvetlení v tvare sviečok, vločiek alebo stromčekov.

  • Vonkajšie vianočné osvetlenie, ktoré ukáže vašim susedom, že si Vianoce vychutnávate naozaj naplno. V našej ponuke originálneho vonkajšieho osvetlenia nájdete jedinečné i tradičné vianočné kúsky. Svetelnými reťazami môžete vyzdobiť vaše parapety, aj stromčeky a kríky vo vašej záhrade. Máme pre vás vianočné osvetlenie na baterky s automatickým zapínaním, aj ozdoby so zapojením do zástrčky. Veľmi obľúbené sú taktiež voľne stojace ozdoby v tvare zvieratiek a led vianočné svetlá, ktoré sa zapichávajú do zeme. Umiestniť ich môžete aj na vašu verandu a ku vchodovým dverám. S takouto vonkajšou výzdobou doprajete vašim hosťom vianočnú náladu ešte predtým, ako vkročia do domu. A v dobrej nálade sa skrýva ten pravý duch Vianoc.

Nakupujte vianočné osvetlenie online na WestwingNow

Vo WestwingNow ste pre nás najdôležitejší vy, naši verní zákazníci. Okrem bohatej ponuky vianočnej výzdoby pre každý štýl preto dbáme aj na vašu bezpečnosť. Všetky naše produkty pochádzajú od renomovaných výrobcov a spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné opatrenia. Vysoká kvalita zaručí nielen bezpečnosť, ale aj dlhú životnosť našich produktov. Či už si u nás vyberiete vianočné osvetlenie do okna, alebo vianočné osvetlenie na stromček, tešiť sa z nich budete po dlhé roky.

Naše vianočné svetielka sú tak originálne, ako ste aj vy. Okrem tradičných dizajnov pre vás máme aj štýlové vychytávky, aby boli vaše Vianoce vždy nezabudnuteľné. Na stránkach nášho krásneho internetového obchodu na vás čakajú aj inšpirácie, ako svoj domov zariadiť a vyzdobiť na nadchádzajúcu sezónu. Nechajte sa preto smelo inšpirovať, váš tovar vám privezieme rýchlo a bezpečne. Vyberte si u nás preto okrem dekorácií aj vianočný stromček a vianočné obrusy a prestieranie na váš stôl. A Vianoce sa môžu začať!

Pripravte sa na Vianoce s jedinečným vianočným osvetlením od WestwingNow už dnes a užite si ich v pokoji a štýlovo.

Pohodlné a jednoduché doručenie

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969