Veľkosť
  Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

  Vianočné girlandy

  8 Výrobkov

  Vianočná girlanda: dokonalá ozdoba pre najkrajšie obdobie v roku

  Vianočné dekorovanie by mala byť hra, ktorú si naplno užijete. Ak však chcete, aby bol celý proces jednoduchší a rýchlejší, nemali by ste zabúdať na vianočnú girlandu v nadčasovom a prírodnom zelenom vzhľade. Väčšina girlánd je vyrobená z umelého ihličia, no niekedy sa stretnete aj s iným materiálom. Doplnená býva o umelý sneh, svetielka, farebné šípky či menšie vianočné gule.

  V ponuke WestwingNow si viete vybrať viaceré farebné prevedenia, dĺžky a veľkosti. Keď sa vám zdá, že sú jednotlivé kúsky príliš krátke, môžete ich nadpojiť a získať tak veľkú a masívnu dekoráciu priťahujúcu pozornosť. Najrozšírenejším materiálom je umelá hmota známa svojou ľahkosťou a odolnosťou. Výrobky sú kvalitné vďaka čomu vydržia dlhé roky bez toho, aby sa nejakým spôsobom zničili. Výhodou vianočných girlánd je hlavne to, že sú nadčasové, a preto budú moderné aj o dekádu. Vyzerajú dobre na poličke, skrinke, nad krbom či na stole. Bez problémov sa dajú ladiť s vianočným stromčekom a adventným vencom, čím vytvoria zaujímavý a jednotný celok. Hodiť sa vám budú hlavne do obývačky, kde si ich všimne úplne každý, no nemali by chýbať ani v spálni či v kuchyni, kam prinesú tú pravú vianočnú atmosféru.

  Vianočné girlandy nie sú však len ozdobou do interiéru, pretože sú pomerne odolné a dajú sa zavesiť a umiestniť na akýkoľvek povrch. Dekorujte nimi napríklad bránu, vchodové dvere, terasu či balkón. Nezabudnite k nim doplniť vianočné osvetlenie v podobe rôznych vianočných svetelných dekorácií a reťazí, aby v tme nezanikli a krásne rozžiarili váš domov. A keď budete chcieť, pokojne ich ozdobte vianočnými guľami či mašľami a dodajte im trochu farby.

  Skrášlite si okolie svojho domu alebo jeho interiér a vyberte si vianočnú girlandu aj vy. Uvidíte, že neoľutujete!