Veľkosť
  Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

  Servítky a krúžky na servítky

  89 Výrobkov
  Zoradiť: Obľúbenosť
  Filter

  Servítky a obrúsky: dodajte vášmu stolovaniu čaro

  Štýlové vybavenie kuchyne a jedálne tkvie nie len vo vkusnom nábytku, ale vo všetkých doplnkoch a detailoch, ktorými tento priestor skrášlite. Určite medzi ne patria aj ozdobné servítky či látkové obrúsky, ktoré nádherne a prakticky doplnia vaše stolovanie. Dokonca aj tak malý detail ako krúžky na obrúsky dodá stolu nezameniteľné čaro - vaši hostia budú určite nadšení vaším zmyslom pre detail a vycibreným vkusom. Krása sa predsa ukrýva práve v detailoch a stolovanie je toho príkladným vzorom!

  Látkové obrúsky a krúžky na obrúsky, ktoré dodajú charakter vášmu slávnostnému prestieraniu

  Či už ide o sviatočný rodinný obed, večeru alebo o slavnostnú príležitosť v kruhu priateľov, podávanie chutného jedla sa stane ešte výnimočnejším, keď si prísediaci nájdu po ruke okrem krásneho riadu a príboru aj látkové obrúsky vkusne ozdobené krúžkami. Dôležitosť tohto na prvý pohľad dekoratívneho prvku docení každý, keď použijú obrúsok ako ochranu pred možným zamazaním sa jedlom. Samotné krúžky na servítky a obrúsky tiež plnia praktickú funkciu – vďaka nim budú pôsobiť kompaktnejšie a ušetria miesto na stole. V našej ponuke ich nájdete v rôznych štýloch.

  Očarte svojich hostí a vyberte si z ponuky obrúskov a servítok online

  Na WestwingNow si môžete vybrať z nasledovných doplnkov pre vaše stolovanie:

 • Obrúsky – v ponuke sú súpravy od 2 do 6 kusov, ktoré budú vhodné ako pre stolovanie pre dvoch, tak aj pre menšiu či väčšiu rodinu. Na výber sú v rôznych prevedeniach, spomedzi ktorých si určite nájdete to pravé pre váš stôl a celé jeho aranžovanie.

 • Servítky – najčastejšie bývajú zhotovené z papiera, avšak u nás objavíte aj servítky z netkanej textílie, či dokonca textilné servítky. Mnohé pôsobia štýlovo svojím originálnym vzorom, ale nechýbajú ani tradičné jednofarebné, elegantné prevedenia.

 • Krúžky na servítky a obrúsky – či už hľadáte slávnostnejší alebo jednoduchší dizajn, určite tu nájdete tie pravé krúžky pre vaše obrúsky na stolovanie. Lesklý i matný kovový vzhľad rozžiari váš stôl, iné materiály ako kameň, porcelán alebo trstina mu zas dodajú nenútený prírodný charakter. Všetky sa dajú krásne kombinovať s rôznymi štýlmi obrúskov a servítok.

 • Stojany na obrúsky – okrem praktických krúžkov je skvelým riešením aj stojan na obrúsky. Vmestí sa do neho viac kusov a môžete ho umiestniť aj do obývacej izby na konferenčný stolík, prípadne na terasu či záhradný stôl, ak ste sa rozhodli pre grilovačku. Takýto držiak na servítky je naozaj praktickým pomocníkom počas akejkoľvek návštevy!
 • Vďaka týmto na prvý pohľad nenápadným doplnkom sa môže vaša jedáleň premeniť na ešte štýlovejší priestor. Vyberte si:

 • Štýl stolovania - ak máte chuť dodať vášmu stolu slávnostný charakter v glamovom štýle, zvoľte krúžky v zlatom alebo striebornom prevedení. Tie jednoduchšieho tvaru nádherne doplnia klasický štýl stolovania o to viac, keď príbory budú ladené do tých istých tónov. Ak obľubujete menej výrazné aranžovanie, vsaďte na strohejší škandinávsky štýl a jednofarebné krúžky spolu s obrúskami, ktoré môžu mať aj jemný pásikavý vzor či dekoratívne vyšívanie.

 • Materiál – či už sa rozhodnete pre obrúsky na stôl z praktického a na dotyk príjemného ľanu a bavlny, alebo zvolíte papierové servítky, všetky splnia svoj účel a krásne doplnia vaše stolovanie. Všimnite si, že krúžky a stojany sú ladené do neutrálnych prevedení, či už sú z kovu, mramoru, prírodného vlákna alebo kameňa. To znamená, že sa hodia pre akýkoľvek typ obrúskov a servítok.

 • Farby a vzory – v ponuke nájdete univerzálne jednofarebné servítky a obrúsky, ktorými budete môcť doplniť akýkoľvek štýl a využívať ich počas celého roka, alebo vzorované súpravy, ktoré zas pôsobia odvážnejšie. Budete si tak môcť vybrať kombinácie na rôzne príležitosti. Nechýbajú tu ani vianočné servítky so sviatočným motívom - v lesklom stojane alebo s kovovým krúžkom budú pôsobiť o to slávnostnejšie!

 • Exkluzívne značky – všetky výrobky v tejto kategórii sú od popredných dizajnérskych značiek, ktorých ponuku nájdete výhradne na WestwingNow. S nimi bude váš stôl vyzerať ešte vkusnejšie!
 • Chýba niečo vašej jedálni či stolu? Doplňte váš kuchynský textil o štýlové a praktické súpravy obrúskov, servítok a doplnkov, ktoré sa vždy oplatí mať po ruke. Vďaka rýchlemu doručeniu nimi budete môcť čoskoro ozdobiť váš stôl a dokonca na vás čaká poštovné zadarmo pri nákupe nad 30 €. Tešte sa aj z ďalších skvelých výhod online nakupovania na WestwingNow!