Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Poťahy na sedacie súpravy a kreslá

45 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Poťahy na kreslá a pohovky: chráňte svoj nábytok pred škvrnami a opotrebením

Vo WestwingNow vieme najlepšie, aký je pre vás váš domov dôležitý. A aby ste sa zo svojho krásneho bývania mohli tešiť čo najdlhšie, ručíme vám tou najlepšou kvalitou nášho nábytku. Nároky na bývanie sa však časom menia, a niekedy váš nábytok potrebuje viac starostlivosti, ako predtým. Napríklad do doby, kým vaše deti trošku podrastú. Alebo počas návštevy vašich známych, ktorí so sebou priviedli aj svojho štvornohého miláčika, ktorý tiež rád oddychuje na sedačke. Pre tieto príležitosti sme pre vás pripravili zvlášť výber poťahov na sedacie súpravy. Vďaka nim si chvíľky s rodinou a priateľmi užijete bez zbytočných obáv o svoj nábytok.

Naše poťahy na sedacie súpravy sú praktické a štýlové zároveň. Na vašich kreslách a sedačkách ich preto môžete ponechať po celý rok, alebo ich farebne obmieňať podľa sezóny. Ponúkame vám ich v štyroch neutrálnych a vždy aktuálnych farbách: v bielej, šedej, béžovej a zelenej. Všetky prehozy na sedačky sú vyrobené z bavlny a jej kombinácií, aby boli príjemné aj na dotyk. Bez problémov ich operiete doma v práčke a pri navliekaní ich upevníte na miesto praktickými šnúrkami. Naše poťahy na gauč a kreslá ochránia váš nábytok pred škvrnami, zvieracími chlpmi aj opotrebovaním.

Okrem detailného opisu každého prehozu na stránkach WestwingNow nájdete aj praktické rady a tipy, ako ich zladiť so zvyškom miestnosti. Môžete k nim jednoducho zladiť koberce alebo dekoračné vankúše. Vďaka kombinácií príjemných farieb a prírodného materiálu sa výborne kombinujú. V našej ponuke môžete nájsť aj multifunkčný poťah navrhnutý tak, aby slúžil aj ako deka. Tento dômyselný detail vám pri bývaní poskytne ešte viac flexibility a dokonale sa prispôsobí vašim neustále sa meniacim potrebám. Ktorý prehoz si u nás vyberiete vy?

Poštovné zadarmo od 30 €

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969