Hľadať
Pohodlné a jednoduché doručenie
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Organizéry a zakladače

29 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Praktické organizéry a zakladače do vašej pracovne

Tie najlepšie výsledky v práci získate len vtedy, keď si kúpite kvalitný kancelársky nábytok a príslušenstvo s funkciou. Okrem veľkého písacieho stola a ergonomickej stoličky musíte myslieť aj na praktické kancelárske potreby. Do tejto kategórie patria organizéry a zakladače rôznych veľkostí, tvarov a farieb. Vyberte si zo širokej ponuky WestwingNow a podporte svoju produktivitu.

Zakladače a organizéry v ponuke WestwingNow

Ponuka WestwingNow je široká, vďaka čomu si na svoje príde úplne každý, nehľadiac na štýl, ktorý preferujete. Organizéry spravidla kombinujú niekoľko zásuviek, no niektorým nechýbajú ani otvorené časti na písacie potreby alebo rýchle založenie papiera. Zopár organizérov dokonca zásuvkami ani nedisponuje a poskytuje vám len otvorené odkladacie časti, do ktorých môžete uložiť vaše zápisníky a diáre.

To, čo poteší milovníkov dizajnu najviac, je moderný vzhľad organizérov. Vyberať si môžete od tých jednofarebných a jednoduchších až k prevedeniam so vzorom alebo originálnym nápisom. Nezabudnite pri tom ani na štýlové organizéry na stôl, ktoré vyzerajú pekne a zároveň nastolia poriadok vo všetkých drobnostiach na pracovnom stole.

Kto by netúžil po poriadku v jednotlivých dokumentoch? Vo veľkom množstve papierov sa môžete veľmi jednoducho stratiť. Ak takémuto niečomu chcete predísť, zaobstarajte si praktické zakladače.Plastové zakladače sú charakteristické tvrdým obalom a tým, že vydržia dlhé roky bez jediného škrabanca. Papierové zakladače a organizéry disponujú spravidla tvrdeným kartónom, ktorý sa pýši podobnými vlastnosťami ako plast. Dokáže odolať aj silnejším nárazom alebo pádom, nie je príliš ťažký a vyzerá veľmi dobre.

Kancelárske zakladače na dokumenty

Kancelárske zakladače disponujú kovovými krúžkami, pomocou ktorých do nich môžete uložiť všetky dokumenty. Väčšinu zakladačov nájdete vo forme A4, no zakladať do nich môžete aj menší formát A5.

Okrem klasického dizajnu, ktorý otvárate ako knihu, môžete zvoliť aj menej tradičný, ktorý v prípade potreby otvoríte smerom hore. Dokumenty doň teda nezakladáte pomocou kovový koliesok, ale len voľne, ako do obalu. Takýto typ zakladača disponuje priehradkami, aby ste mali medzi papiermi poriadok.

Archivačné krabice a iné úložné škatule

Vlastníte nejaké veci, ktoré nevyužívate na pravidelnej báze, no potrebujete ich niekam odložiť? Riešením sú archivačné krabice s praktickým rozdelením priestoru a v modernom prevedení. Niektoré modely disponujú štítkom, do ktorého napíšete názov dokumentov, oblasť alebo tému, iné vám zas poskytujú rukoväte, za ktoré ich môžete chytiť a presunúť z miesta na miesto.

Nájdite si praktický organizér alebo zakladač v online ponuke WestwingNow

Doplňte svoju pracovňu alebo kanceláriu praktickými organizérmi a zakladačmi z WestwingNow! Tešte sa nielen z praktických funkcií, ktoré vám poskytujú, ale takisto z moderného dizajnu dopĺňajúceho akýkoľvek interiér. Zabudnite na neporiadok a organizujte všetky dokumenty bez väčších problémov.

Pohodlné a jednoduché doručenie

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969