Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Nástenné hodiny

19 Výrobkov

Nástenné hodiny: praktický a štýlový doplnok do každej domácnosti

Nástenné hodiny sú funkčným nástenným doplnkom vhodným do akejkoľvek miestnosti v byte. Čas je predsa rovnako dôležitý pri varení v kuchyni, ako aj počas organizovania si dňa vo vašej domácej pracovni. Vďaka ľahko viditeľným nástenným hodinám na stene v obývačke už nikdy nezmeškáte svoj obľúbený seriál v televízií. Umiestnenie hodín na stenu je ďalej skvelý spôsob, ako zvýrazniť interiérový dizajn celej miestnosti. Vyberte si niektoré z nástenných hodín z ponuky WestwingNow a spravte z nich akcentový alebo fokálny prvok aj u seba doma.

Nájdite si hodiny na stenu, ktoré vám vyhovujú

Na stránkach e-shopu WestwingNow nájdete rozmanitú ponuku hodín na stenu so zárukou tej najlepšej kvality. Ako si vybrať hodiny vhodné do vášho domova? Zvážiť pri výbere nástenných hodín by ste mali hneď niekoľko dôležitých aspektov. Ktoré to sú?

 • Veľkosť nástenných hodín
 • Veľkosť by mala byť proporčná k veľkosti izby, pre ktorú hodiny vyberáte. Veľké nástenné hodiny sú ideálne pre veľké obývačky, kým menšie nástenné hodiny pre miestnosti menších rozmerov. Pokiaľ na hodiny potrebujete dobre vidieť aj z väčšej diaľky, vyberte si kúsok s výrazným ciferníkom. Hodiny bez podkladu, ktorých jednotlivé čísla a ručičky sa namontujú priamo na stenu sú vhodným riešením. Veľkosť hodín sa bude ďalej odvíjať aj od toho, či ich umiestňujete na stenu samostatne alebo ako súčasť nástennej galérie. Vystrihnite si rôzne veľkostí hodín z papiera a prilepte ich na stenu. To vám pomôže lepšie si predstaviť, či sa k vám domov hodia, alebo nie.

 • Správne umiestnenie hodín na stenu
 • Využívate nástenné hodiny počas varenia? Umiestnite ich na stenu pred sebou, alebo na postranné steny. Keď hodiny umiestnite za seba, bude sa vám ťažšie sledovať čas a funkcia hodín zaniká. To isté platí aj v ostatných miestnostiach vášho bytu. Prejdite sa po izbe, sadnite si do kresla alebo na posteľ a vyberte pre hodiny miesto, na ktoré vidíte najlepšie. Hodiny by ste z pravidla nemali zavesiť vedľa okna alebo dverí, keďže svetlo dopadajúce do miestnosti zhoršuje ich čitateľnosť.

 • Štýl hodín a použité materiály
 • Nástenné hodiny by mali ladiť s interiérovým dizajnom vašej izby. Pokiaľ je vaša obývačka zariadená v minimalistickom alebo glamour štýle, nástenné hodiny s kyvadlom do nej štýlovo nezapadajú. Vy aj vaša návšteva sa budete najlepšie cítiť v priestore, ktorý je vizuálne zjednotený, nech už je váš štýl akýkoľvek. Presne zadefinovaný štýl umožní totižto mysli prijať prostredie také, aké je a uvoľniť sa. Prihliadajte na ostatné zariadenie izby aj pri výbere hodín a určite si vyberiete správne.

 • Tichý chod hodín alebo jemné tikanie?
 • Okrem nástenných hodín nájdete v ponuke WestwingNow aj štýlové budíky pre vašu spálňu, pracovný stôl alebo poličky v obývačke. Pri výbere obidvoch praktických ukazovateľov času nezabúdajte na to, že ručičky ciferníku pri pohybe mierne tikajú. Ak vás jemný tikot hodín upokojuje a uspáva, je to v poriadku. Ak vás ale naopak tikot hodín ruší pri práci, vyberte si nástenné hodiny aj budíky s tichým chodom.

  Štýlové hodiny do každej miestnosti na WestwingNow

  Čo všetko určuje štýl hodín? V prvom rade je to samotný materiál, z akého sú vyrobené. V ponuke WestwingNow nájdete krásne hodiny vyrobené z kovu, dreva, umelej hmoty aj skla. Číslice na ciferníku sú ďalším dôležitým prvkom na nástenných hodinách určujúcich ich štýl. Hodiny bez čísel sú moderné a nadčasové, hodiny so zlatými odrážkami namiesto číslic zase pôsobia veľmi chic a glam. Veľké oválne číslice navodia romantickú atmosféru vidieka, kým hodiny s bielym podkladom skvele doplnia pracovňu. Aké typy hodín u nás nájdete?

 • Moderné hodiny vyrobené z čierneho, zlatého aj ružového kovu sa hodia do pracovne, vstupných chodieb aj kuchýň
 • Retro glam hodiny vyrobené zo zamatu, kombinácie dreva a kovu aj čisto v kovovom prevedení dodajú šmrnc vaše obývačke
 • Industriálne hodiny vyrobené z betónu a hodiny v zemitých farbách sa stanú fokálnym bodom každej miestnosti zariadenej v duchu minimalizmu
 • Škandinávsky štýl hodín prinesie harmóniu do kuchyne aj obývačky zariadenej v prírodnom štýle
 • Ak plánujete začleniť hodiny do nástennej galérie, nezabudnite si prezrieť ani naše dekorácie na stenu. Hodiny môžete zavesiť aj medzi nástenné police alebo zvoliť hodiny, ktoré na poličku postavíte. Ich styling doplnia rámčeky na fotky, okrasné vázy ale aj knihy a držiaky na nich.

  Využite všetky výhody nakupovanie online na stránkach WestwingNow vrátane rýchleho doručenia od 30 € zadarmo. Naši stylisti pre vás vyberajú kvalitné a nadčasové kúsky, ktoré môžete doma s ľahkosťou kombinovať. Pre inšpiráciu vám prinášame aj fotografie plne zariadených interiérov a možnosť kúpy hotového dizajnu. Aby sme zaručili vašu spokojnosť, ponúkame vám 100 dňovú záruku vrátenia tovaru.

  Ponorte sa s WestwingNow do úžasného sveta dekorácií a bytových doplnkov a vyberte si z našej ponuky jedinečných nástenných hodín.

  Pohodlné a jednoduché doručenie

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969