Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Svadobné doplnky a dekorácie

59 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Svadobné doplnky pre váš najkrajší deň v živote

Každý šťastný pár si zaslúži svoju lásku osláviť tým najkrajším spôsobom, vrátane veľkolepej výzdoby. Svadobné doplnky z ponuky WestwingNow skrášlia váš zásnubný deň, svadobný stôl, prípravnú miestnosť nevesty, aj recepciu pred svadobným obradom. Čo všetko u nás nájdete pre vašu nádhernú oslavu?

Krásne doplnky a dekorácie v bielej, zlatej a striebornej, vhodné pre svadbu v každom ročnom období. Ručne tkaným kobercom a zamatovými taburetkami môžete vymedziť miesto na fotenie sa, alebo nimi vytvoriť príjemné posedenie pri kokteily. Atmosféru okolo vám pomôžu spríjemniť obľúbené svetelné reťaze a lampióny, ktorými môžete ozdobiť aj svadobný stôl počas večere.

Počas vášho veľkého dňa nie je priestor na žiadne obavy, zvoľte preto okrem klasických sviečok aj bezpečné LED varianty. Ďalej u nás nájdete luxusné príbory v zlatom, striebornom a dokonca aj perleťovom prevedení. Rovnako nesmú chýbať ani krištáľové poháre na prípitok a ručne fúkané perleťové poháre na vodu.

Aby bol váš svadobný stôl dokonalý, zvoľte ozdobné podnosy a tácky, štýlové etažérky a nádherné tortové stojany. Ak chcete docieliť, že vaša svadobná miestnosť bude pôsobiť naozaj slávnostne, vyberte si jeden z našich bohato zdobených lustrov. Nezabudnite ani na vázy na kvety a okrasné rámiky s fotografiami vašej lásky.

Vytvorte nezabudnuteľnú atmosféru a zážitok v najkrajší deň vášho života pomocou štýlových a trendy svadobných doplnkov z WestwingNow.

Pohodlné a jednoduché doručenie

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969