Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Dekorácie a doplnky do spálne

72 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
Filter

Doplnky a dekorácie do spálne: vytvorte si skutočnú oázu štýlu a relaxu

V spálni začíname ráno svoj deň a vraciame sa do nej opäť si oddýchnuť na konci náročného dňa. Zariadenie spálne dokáže preto priamo ovplyvniť našu náladu a kvalitu života. Obklopte sa v spálni krásnymi dekoráciami, ktoré potešia váš zrak už od samotného rána a budete vždy pozitívne naladený. Ktoré dekorácie sú vhodné pre priestory spálne?

Vyberte si dekorácie a doplnky v svojich obľúbených prírodných farbách, ktoré upokoja vaše oči pred spánkom. Veľmi obľúbenými farbami sú sivá, biela, modrá, béžová a ružová. V našej ponuke nájdete nádherné ručne maľované abstraktné obrazy, ktoré presne spĺňajú tieto kritériá. Počet doplnkov v spálni by nemal byť príliš veľký, mali by byť zato kvalitné a krásne. Ako napríklad naše vázy či svietniky. Vôňa sviečok a pohľad na ich upokojujúci plamienok dokonale zrelaxujú vašu myseľ a potešia aj ostatné zmysli. Svoje obľúbené sviečky môžete umiestniť aj na dekoračnú tácku, kde budú v bezpečí.

Okrasná miska na nočnom stolíku vám môže poslúžiť na odloženie šperkov pred spánkom, alebo na uskladnenie vašej obľúbenej kozmetiky. Takáto dekorácia je veľmi ženská, funkčná a očarujúca zároveň, rovnako ako naše šperkovnice a stojany na šperky. Tie si môžu svoje miesto nájsť na komodách alebo na kozmetickom stolíku. Pokiaľ je súčasťou vašej spálne aj šatník, nemalo by v nej chýbať zrkadlo. Nasmerujte ho však tak, aby jeho odlesk v noci nerušil váš spánok. Našim posledným tipom pre krásnu spálňu je začleniť do nej aj úložný priestor v podobe dizajnových košov na zem. Odložiť do nich môžete použité oblečenie na konci dňa a prebudiť sa opäť v krásnej a upratanej spálni.

Nájdite si už dnes nové dekorácie a doplnky do spálne a vyčarujte si skutočnú oázu oddychu a pokoja.